18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda w twarz hamburgerom

cys23 • 2013-02-13, 14:03
Tuscon, Arizona.
Zbulwersowany Vinnetou wyraża swoją opinię podczas protestu anty-imigracyjnego.






I ma rację!

GrzesiekCzH

2013-02-13, 16:35
Wyjebac hamburgerów - to co powinni zrobic indinianie

je...........ę

2013-02-13, 16:37
Te ich rezerwaty to takie jakby getta, chociaż w sumie stany buraczane to same getta i zlepek wszystkich ras tego świata :)

Kurwiran

2013-02-13, 16:46
Hambergery pewnie myslą że Inadianie to imigranci z Indii.

defcon1

2013-02-13, 17:00
kulwon przez f napisał/a:

jakiego krola? co typie**olisz?


Wielka Brytania jest królestwem, tak?... Określeniem "King's english" nazywano czysty język brytyjski, bez niektórych przekształceń "amerykańskich".
King's English
n.
English speech or usage that is considered standard or accepted; Received Standard English.

S.O.A.D.

2013-02-13, 17:03
@Donencjusz

Odwoływałem się bezpośrednio do faktu, że jako ofiary IIWŚ wymienia się głównie Żydów, do faktu, że Żydki robią sobie z holokaustu tarczę na wszelką krytykę, i do ogólnego faktu, że ciągle pie**olą jacy to oni biedni. Oczywiście, że nie tylko Żydki doznały uszczerbku na narodzie, i że o wiele ważniejsi od nich byli nie tylko Polacy, ale i Francuzi, Anglicy i właściwie ktokolwiek poza ruskimi i nazistami.

Poza tym Indian z obu Ameryk zginęło więcej niż ludzi podczas IIWŚ.

sinjids

2013-02-13, 17:08
S.O.A.D. napisał/a:

Amerykan nie uczy się tak chętnie historii



Oj nauczy ich ty erudyto jeden, ty. :roll:

Purgen

2013-02-13, 17:12
i co lepsze pradziadowie tych amerykanów to z reguły imigranci z europy którzy wyrwali się z jakiegoś Londyńskiego rynsztoku lub uciekali przed wymiarem sprawiedliwości jako gwałciciele, złodzieje, mordercy itd :D A drugiej strony czarna jednostka - których to pradziadowie dali się złapać w siatkę na własnym podwórku tudzież wódz sprzedał ich za paczkę fajek nawiązując do klasyka :D

KamykHC

2013-02-13, 17:13
Po ch*ju fest elegancko ma zajebistą rację. Nikt nie chcę by wpie**alano mu się w życie z butami, a tym bardziej podpie**olić ziemię i chytrze zaj***ć przodków. I teraz j***ne hamburgery istnieją. Wieża Babel, światowa jajecznica ze zbyt wielu składników, a na dodatek zgniłych. Kolebka ziemskiej ignorancji i głupoty. Źródło "trendów" i szablonów dla dzisiejszej durnej młodzieży. Nie istnieje naród amerykański. Jest naród POLSKI, irlandzki, niemiecki, walijski, nigek***aryjski. Zniszczyć tych sk***ysynów, którzy nazywają się hamburgerami.

Toney

2013-02-13, 17:16
Dam piwo,udam ,że zrozumiałem co on tam pie**oli.

teken

2013-02-13, 17:24
Koleś w minutę przytoczył im to, czego nie nauczyli się przez kilkanaście lat w szkole :P

lobominator

2013-02-13, 17:41
Indiańców akurat zawsze lubiłem i popieralem. Kiedyś w ogóle bardzo interesowała mnie ich kultura - ten ich świat, tradycje, rytuały i sposób życia - trzeba przyznać, że było w tym coś fascynującego. Dlatego piwko leci, bo nie dość, że Indianin, to w dodatku dobrze prawi.

Br...........ki

2013-02-13, 17:46
k***a nie ma nic głupszego niż protesty przeciwko migracji. Rozumiem, że może w niektórych krajach gospodarka jest na tyle dobra że szkoda wpuszczać bydło które w przyszłości mogło by pogorszyć nam samym poziom życia, ale to jest hipokryzja jak cholera przecież oni sami nie są rdzennymi mieszkańcami.

Możecie mnie nazwać lewakiem, ale stawiam na kosmopolityzm i uważam że każdy ma prawo mieszkać tam gdzie chce.

okar19

2013-02-13, 17:47
Prawdziwi amerykanie mieszkają w rezerwatach. Wejdziesz na ich teren to mogą cię zastrzelić.

Miya

2013-02-13, 17:53
maciekawski napisał/a:

No k***a... Najpierw przyjechali biali, wybili prawie do cna wszystkich Indian, a teraz zakazują wjazdu innym ludziom. To jest tak poj***ne, że szkoda słów



Wybacz, że posłużę się Twoją wypowiedzią, nie będzie Ci to pewnie pasować, ale o czymś mi przypomniała. To trochę jak z ciapatymi. Każdy by chciał ich wyj***ć z Europy, bo żyją na socjale, bo zabierają pracę (sic!) itd. Ale jakby nie patrzeć to nie wiemy czy ciapaci chcieliby do nas przyjeżdżać za chlebem, gdyby Europa nie zbudowała swojego dorobku na wykorzystywaniu swoich kolonii kilka wieków temu. Ciapatych kolonii.

czaspogardy

2013-02-13, 18:15
Skrócona mocno historia Burgerów:
-Kolumb odkrywa amerykę (dużo wcześniej byli tam wikingowie, ale widać im się nie spodobało)
-Hiszpanie, Brytyjczycy i inni chcą kolonizować
-Nowy ląd okazuje się bogaty w surowce, więc masa sk***ysyństwa ma zamiast gałek ocznych znak dolara jak w kreskówkach i pakuje swoje zawszone dupska na statki
-Rdzenna ludność może stanowić problem
-"Hej, w europie mamy dżumę, a jakby ją tak im podrzucić nie wiem, w kocach?"
-Następuje wersja beta holokaustu
-Ocaleni mają jeszcze swoje terytoria, ale pada pomysł by połączyć kontynent koleją
-zamykanie indian w rezerwatach
-od czasu do czasu urządza sobie nasz młody kraik stopniowe pomniejszanie rezerwatów
-Jesteśmy już w dwudziestym wieku "Słuchajcie jakaś mordeczka z Niemiec chce od nas duży hajs, nie wiem na co ale dajmy mu kredyt na procent i będzie zajebiście"
-Hitler wywołuję wojnę w której ginie według niektórych danych prawie 80 milionów ludzi. Straty w mieniu są też olbrzymie

Odpady wyj***ły z europy, zrobiły rozpie**ol rdzennym amerykanom, zafundowały rozpie**ol w europie, w ciągu około 230 lat istnienia jako państwo wypłukały się ze wszystkiego co zabrali indianom więc wyciągają łapy z powrotem do europy i na bliski wschód. Stany to nowotwór naszej cywilizacji.