18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda v frajerstwo

igi7 • 2021-08-09, 12:46
Każdy ma prawo wyrażać poglądy, które mają być częścią logiki.

Zapraszam do konfrontacji między weteranem z Wietnamu, a kolesiem w sukience:


ruddie

2021-08-10, 21:10
wolkerthc napisał/a:

To, że urodziłeś się z ch*jem nie determinuje tego, że nie możesz być kobietą. Co stoi na przeszkodzie?



Jebnięty jesteś, czy co?

BERYL1

2021-08-11, 01:49
ja tam rasista nie jestem ale pedalow transow itp to powinno sie pod mur i z kalacha pociagnac
i murzynow tez

Folur

2021-08-11, 13:39
ruddie napisał/a:

Jebnięty jesteś, czy co?



Widać że mózgu to Ty nie masz.

KrystekKrystek napisał/a:

Biologia.



Nie jesteś ani lekarzem ani członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego jak banda tego sterowalnego plebsu piss-szczynowego która dała Ci piwo...więc się nie wypowiadaj pustaku.

mav

2021-08-11, 14:09
czarnybombelek napisał/a:

No i bardzo k***a dobrze. j***ne pokraki żerują na milczeniu ludzi, którzy rozumieją podstawową biologię. Jeszcze niedawno wszyscy zgodnie twierdzili, że dysforia płciowa jest chorobą psychiczną - co wydaje się idealnie logiczne jeśli komuś wydaje się, że jest kimś innym, niż wynika to z jego biologicznej budowy. Potem przestano mówić "choroby", a zaczęto "zaburzenia". No, ale przecież popie**oleńcom będzie smutno jak im się powie, że są popie**oleni i kilka lat temu WHO uznała, że nie jest to zaburzenie. Przecież to zupełnie normalne mieć ch*ja i kazać do siebie mówić per Kasia.
k***a, jestem za stary na to gówno, chyba identyfikuję się jako emeryt...



Jesteś normalny, ale niestety bracie jest nas coraz mniej...

CzerstWybut

2021-08-11, 14:42
Folur napisał/a:

Widać że mózgu to Ty nie masz.
Nie jesteś ani lekarzem ani członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego jak banda tego sterowalnego plebsu piss-szczynowego która dała Ci piwo...więc się nie wypowiadaj pustaku.



Tak k***a bo kto sie nie zgadza z waszymi poj***nymi wymysłami to od razu jest z pisu lub wpie**alacie taką osobe zaraz do gara z księżami pedofilami. Wy tęczowi jesteście jacyś poj***ni, potraficie wk***iać ludzi którzy was nigdy nie zauważali i nie zwracali na was uwage. Zaczeliście wojne z jakąś drobną grupą ludzi a przenosicie swoje problemy k***a na wszystkich. ch*j ludzi interesują wasze problemy psychiczne czy udajesz kobiete czy faceta. Tak k***a UDAJESZ bo nigdy nie będziesz babą rodząc się z ku*asem, zasmuce cie że nigdy nie urodzisz dziecka jeżeli się urodziłeś z chromosomem XY czy to tak trudnono k***a pojąć. Czekam kiedy wpadniecie na pomysł identyfikowania sie jako bialy lub jako czarny czy żółty bo tak sie czujesz i w twoim kolorze jest ci źle. Jajebie.