18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda v frajerstwo

igi7 • 2021-08-09, 12:46
Każdy ma prawo wyrażać poglądy, które mają być częścią logiki.

Zapraszam do konfrontacji między weteranem z Wietnamu, a kolesiem w sukience:


mgrhans

2021-08-09, 15:59
Shizona napisał/a:

Dokładnie każdy ma swój punk widzenia. Bez sensu kłótnia żaden nie przekona drugiego do swojej racji. To be honest idąc nauką trans ma racje choć niektórzy nadużywają swojej inności.



Kłótnia z sensem, jak najbardziej. Padło w niej zasadnicze pytanie, na które nie było odpowiedzi: "czy masz ku*asa?". Po posturze tego "hot chick" wnioskuje, że jak najbardziej. A że hot chick nie zaprzeczył, to przyjąłbym milczący akcept i przyznał rację panu weteranowi, który ma w dupie czyjeś uczucia

Vinim2

2021-08-09, 16:10
Typow pokroju goscia w spodnicy do samolotu i na front wyslac i niech pokaza jak sobie poradza..

wolkerthc

2021-08-09, 16:34
mgrhans napisał/a:

Kłótnia z sensem, jak najbardziej. Padło w niej zasadnicze pytanie, na które nie było odpowiedzi: "czy masz ku*asa?". Po posturze tego "hot chick" wnioskuje, że jak najbardziej. A że hot chick nie zaprzeczył, to przyjąłbym milczący akcept i przyznał rację panu weteranowi, który ma w dupie czyjeś uczucia



To, że urodziłeś się z ch*jem nie determinuje tego, że nie możesz być kobietą. Co stoi na przeszkodzie?

KrystekKrystek

2021-08-09, 16:46
wolkerthc napisał/a:

To, że urodziłeś się z ch*jem nie determinuje tego, że nie możesz być kobietą. Co stoi na przeszkodzie?



Biologia.

Folur

2021-08-09, 16:47
Halman napisał/a:

na czacie już wszyscy wiedzą ze jesteś zdeklarowanym tęczusiem...



Wiem, że wszyscy wiedzą że jesteś gejem, nie musisz mi się przedstawiać :roll:
ale o moim małym w Twoim tyłku zapomnij...i nie wysyłaj mi więcej tych wstrętnych ofert na priwie!

Shizona

2021-08-09, 16:51
mgrhans napisał/a:

Kłótnia z sensem, jak najbardziej. Padło w niej zasadnicze pytanie, na które nie było odpowiedzi: "czy masz ku*asa?". Po posturze tego "hot chick" wnioskuje, że jak najbardziej. A że hot chick nie zaprzeczył, to przyjąłbym milczący akcept i przyznał rację panu weteranowi, który ma w dupie czyjeś uczucia



To że tak wygląda nie oznacza że każda osoba tak wygląda. Uwierz mi jak byś trafił z trans babką do łóżka to nie poczułbyś różnicy w seksie jeśli by przeszła wszystkie operacje. Masz i powiedz czy na pewno byś wiedział, że jest trans.

CzerstWybut

2021-08-09, 16:57
Wysrane w to co ludzie ubierają, kim sie czują, czy maja ch*ja czy dziure i jak sie nzywają, byle tylko nie próbowali ingerować w życie zwykłych ludzi. Nie próbowali edukować nam dzieci, nie pchali wszystkim przed pysk swojej racji. Świat jest kreowany dla większości a nie dla mniejszości z zaburzeniami. Chcesz być typem w sukience to se bądź ale nie wpie**alaj sie na mównice i nie wmawiaj ludziom a przedewszystkim dzieciom że to jest spoko że to normalne i że takich ludzi jest coraz więcej. Nie k***a to nie jest normalne, to nie jest wyznacznik postępu. I niech przestaną atakować zwykłych ludzi co AKCEPTUJĄ to ale k***a nie mają ochoty tego wpuszczać do domów. Akceptacja oznacza że mam wyj***ne w to kim jesteś i co robisz ale nie pozwole żebyś sie wpie**alał do mojego zycia. Niestety LPG tego nie rozumie i kto się tylko nie zgodzi choć z jednym z ich pomysłów to wpie**ala go do jakiegoś worka homofobii, nazistów, księżopedofilii itp. Ale czego oczekiwać od ludzi co mają jakieś zaburzenia i żyją we własnym dziwnym świecie.

iceman137

2021-08-09, 17:55
tam na koncu filmu jest pomyłeczka
powinno być napisane
"daily cancer"

Praxis

2021-08-09, 20:24
Oponka napisał/a:

nikt nie dostał po ryju. szkoda czasu



Nie trzeba kogoś bić aby go zdusić. Dziadzia dał tej pokrace pokaz prawdy w takiej dawce, że chłop (lub też baba za jaką się uważa) będzie teraz musiał iść na jakąś terapię.

Tępe chore zwyrole... nic w życiu nie osiągnęli, nikogo nie obchodzą, pedalstwo jest już w większości krajów akceptowane, więc teraz żeby zwrócić na siebie uwagę jest wysyp przebierańców i pie**olenie o identyfikacji. Może jestem staroświecki ale dla mnie jak człowiek ma fiuta między nogami to jest mężczyzną, a jeśli czuje inaczej to jest to mężczyzna z zaburzeniami psychicznymi. I w drugą stronę to samo. I żadne lewackie tolerancyjne pie**olamento tego nie zmieni.

cysiu87

2021-08-09, 21:18
czarnybombelek napisał/a:

No i bardzo k***a dobrze. j***ne pokraki żerują na milczeniu ludzi, którzy rozumieją podstawową biologię. Jeszcze niedawno wszyscy zgodnie twierdzili, że dysforia płciowa jest chorobą psychiczną - co wydaje się idealnie logiczne jeśli komuś wydaje się, że jest kimś innym, niż wynika to z jego biologicznej budowy. Potem przestano mówić "choroby", a zaczęto "zaburzenia". No, ale przecież popie**oleńcom będzie smutno jak im się powie, że są popie**oleni i kilka lat temu WHO uznała, że nie jest to zaburzenie. Przecież to zupełnie normalne mieć ch*ja i kazać do siebie mówić per Kasia.
k***a, jestem za stary na to gówno, chyba identyfikuję się jako emeryt...



jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili. Szanuję ten komentarz w ch** !!! ukłony !


mam_racje

2021-08-09, 21:46
A najgorsze że dzieci i debile promują Urbacha...


Kamiknf

2021-08-09, 21:54
Daj mi k***a bejsbola

djpyza

2021-08-10, 11:57
czarnybombelek napisał/a:

No i bardzo k***a dobrze. j***ne pokraki żerują na milczeniu ludzi, którzy rozumieją podstawową biologię. Jeszcze niedawno wszyscy zgodnie twierdzili, że dysforia płciowa jest chorobą psychiczną - co wydaje się idealnie logiczne jeśli komuś wydaje się, że jest kimś innym, niż wynika to z jego biologicznej budowy. Potem przestano mówić "choroby", a zaczęto "zaburzenia". No, ale przecież popie**oleńcom będzie smutno jak im się powie, że są popie**oleni i kilka lat temu WHO uznała, że nie jest to zaburzenie. Przecież to zupełnie normalne mieć ch*ja i kazać do siebie mówić per Kasia.
k***a, jestem za stary na to gówno, chyba identyfikuję się jako emeryt...



co do WHO to już im odj***ło totalnie widać po tym syfie coronie xD wiecej nie trzeba mówić czym jest WHO...

KrystekKrystek napisał/a:

Biologia.



Kolego wytłumacz mu co znaczy słowo biologia bo może jest tak jebnięty że nie ogarnia co to słowo oznacza i ma przed oczami tylko tęcze.