18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o studiowaniu

bo...........ę • 2012-09-26, 13:05
Dodałbym jeszcze zarządzanie...

...bo sam na to poszedłem :samoboj:

Hippo

2012-09-27, 01:48
Szczyt sukcesu zawodowego: siedzieć przy kompie i prowadzić vlog pie**oląc głupoty.

Magnus

2012-09-27, 02:18
@Takeya - naprawdę sądzisz, że wszyscy, którzy go hejtują nie załapali jaki jest sens jego "twórczości"? :roll: Fajnie, że się koleś stara. Clue jest takie, że nie wychodzi mu to zbyt dobrze. A jak chcesz powiedzieć, żebym sam zrobił lepsze to odpowiem, że nie zrobię, bo pewnie nie umiem. Różnica polega na tym, że ja się z tym nie wpie**alam na jakąś masówkę ;)

danis008

2012-09-27, 07:43
323233 napisał/a:





ja pie**ole kolejny frajer, cwe*,k***iszon pie**olony ryty na chodniku przez bobra . myśli że jest zabawny i niech myśli dalej jest ch*jowy konkretnie wrzuca gówna i gówno osiągnie na yt frajer j***ny to tyle na temat "majstra" cwe*a zasranego .

ps. pojedziesz majstrowi konkret to masz automatycznie od niego blocka i jego zdaniem co ma nijak do prawdy odpisze ci i jego zdaniem ci pojedzie . frajer jest cieniutki jak dupa wołowa w tym co robi a co robi ? gówno robi pojechać w komencie może mu nawet 6 latek ^^

ps2. nie wrzucaj mi tego grubasa bo rzygać mi się chce ...

ps3. idę zrobić sobie

K-...........an

2012-09-27, 08:53
3 miesiące po maturze, spotkaliśmy się ze starą paczką ze szkoły średniej łącznie 6 osób. Już wiedzieliśmy co będziemy studiować. 4 osoby (psycholog, ekonomistka, logistyczka i geograf) spojrzeli na mnie i kumpla jak na pojebańców, biednych straconych żuli spod mostu, kiedy się dowiedzieli, że idziemy na SGGW, ja na ogrodnictwo, a kumpel na technologię żywienia.

Dzisiejszy rozkład płac:
psycholog: 0zł, mamusia.
ekonomistka: 1200zł, salon orange
logistyczka: 1400zł, castorama
geograf: 1800zł, kładzenie tynków
żywieniowiec 2400zł, opie**alanie się w mleczarni przy kontroli
ja 2600zł, opie**alanie się na doktoracie, od lipca do października opie**alanie się ogólne :D

danis008

2012-09-27, 10:54
kpaxian napisał/a:

3 miesiące po maturze, spotkaliśmy się ze starą paczką ze szkoły średniej łącznie 6 osób. Już wiedzieliśmy co będziemy studiować. 4 osoby (psycholog, ekonomistka, logistyczka i geograf) spojrzeli na mnie i kumpla jak na pojebańców, biednych straconych żuli spod mostu, kiedy się dowiedzieli, że idziemy na SGGW, ja na ogrodnictwo, a kumpel na technologię żywienia.

Dzisiejszy rozkład płac:
psycholog: 0zł, mamusia.
ekonomistka: 1200zł, salon orange
logistyczka: 1400zł, castorama
geograf: 1800zł, kładzenie tynków
żywieniowiec 2400zł, opie**alanie się w mleczarni przy kontroli
ja 2600zł, opie**alanie się na doktoracie, od lipca do października opie**alanie się ogólne :D




a w skrócie : masło maślane

Devilyn

2012-09-27, 13:51
li53cz3k napisał/a:

zobaczylem jego morde i nawet nie wlaczam tego filmiku...



Stara zobaczyła twoją mordę i oddała Cie do okna życia.

323233

2012-09-27, 17:25
Devilyn napisał/a:

Stara zobaczyła twoją mordę i oddała Cie do okna życia.

Ogarnij się fiucie,niech twój master ci zapakuje fiuta do gęby.