18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o studiowaniu

bo...........ę • 2012-09-26, 13:05
Dodałbym jeszcze zarządzanie...

...bo sam na to poszedłem :samoboj:

elvin

2012-09-26, 20:49
I ch*j kolejny rok akademicki w dupę ! Odechciało mi się iść na wschodoznawstwo... Sk***YSYN j***nY W DUPĘ, spojler studiów, przez tego gościa pewnie wrócę z powrotem na budownictwo...
:samoboj: :idzwch*j:

soadfan

2012-09-26, 20:53
A ja po automatyce i wbijam mu ch*ja w czoło :D

Garbatyx

2012-09-26, 20:56
@Takeya To idź mu rowa wyliż jak jest on dla ciebie takim "guru" czarnego humoru...

Svenlee

2012-09-26, 21:02
kto to jest?

Ojciec_Mateusz

2012-09-26, 21:22
Boże, jak on pie**oli.
Niech zacznie od umycia włosów, patałach j***ny. Zapewne sądzi, jaki to nie jest śmieszny podczas gdy nawet mi kącik ust nie drgnął. Gościa widzę po raz pierwszy(i oby ostatni) tak więc nie ma mowy o żadnych "uprzedzeniach".

Nieśmieszna oferma, która sama "osiągnęła sukces"- nagrywanie sk***iałych filmików i wrzucanie ich do sieci ;)

BulaKSSG

2012-09-26, 21:34
Gdyby chociaż było w tym trochę spontanu. Na tym chyba powinien polegać vlog, a nie na czytaniu z kartki. Jak już pisze takie teksty, to niech sobie założy bloga i oszczędzi nam oglądania swojej mordy.

marna

2012-09-26, 21:37
manieeek napisał/a:

Do adminów: Proszę, zróbcie z tym szitem to samo, co z 'to sie wytnie'. CZyli wiecie co z nim zrobić!!!



to może Ty naucz się dawać to do ignorowanych?

KuroNoTenshi92

2012-09-26, 21:50
Informatyka, medycyna, prawo i inżyniernia materiałowa.
To są studia dla mądrych życiowo każdy może mieć papier i można się zapisać na kurs do lekarza i normalnie przyjmować pacjentów. JOKE


Jak debil wybiera studia dla debili to niech się nie dziwi, że jest debilem.

Ja SZANUJE tych co idą ma studia dla bezrobotnych bo ktoś mnie musi na kasie obsłużyć :D
A gdzie osławiona turystyka i politologia?

Magnus

2012-09-26, 22:12
To czy ktoś idzie na filozofię czy kulturoznawstwo nie świadczy jeszcze o nim, liczy się chyba bardziej jego motywacja. Mam gościa na roku (prawo), co równolegle studiuje filozofię i będąc na II roku przegadał - bardzo wywyższającego się swoją drogą - doktora, w temacie czym jest godność człowieka. A sam filmik ch*jowy, co tu dużo mówić, koleś odkrywczy nigdy nie był, jak już zostało wspomniane wyżej. A komiksy ma takie sobie, Życie i Śmierć było lepsze ;)

Verdourth

2012-09-26, 22:20
cwe*owaci hejterzy, chyba ktoś z was nie ogarnia, że to jest wszystko ironizowane i specjalnie pie**oli głupoty

daf098

2012-09-26, 22:37
odnoszę wrażenie że obecni tu są sami urażeni albo łkający studenci :D

gorginator

2012-09-26, 22:42
Jak można nie lubić Dembskiego?!?!

maciuch2

2012-09-26, 23:40
w Polsce są trzy kierunki studiów: Biedronka, Lidl, Tesco

generalissimus

2012-09-27, 00:14
Takeya napisał/a:

Ale jesteście pok***ieni hejtując typa, który ma na was zupełnie wyj***ne. Cały jego kanał jest siedziskiem czarnego humoru, myślałem, że sadyści powinni to ogarnąć, ale jak widzę wasze spiny, to raczej niezbyt. Koleś się nabija ze wszystkiego każdym filmikiem i ironizuje, a jeżeli jego gadkę traktujecie na poważnie to tępe dzidy z was. Za Dema zawsze browar leci z mojej strony.



Brawo dla kolegi kota. Chyba już zapomnieliście o niejakiej Grażynie Ź? Być może ten burak to też wtyka (w końcu wyróżnia się tym, że nie można ździerżyć jego pieprzenia). W każdym razie, wtyka czy nie, taka jest wola plemienia:
:idzwch*j:

Takeya

2012-09-27, 01:47
Brawo k***a dla Ciebie. Koleś prowadzi swoją działalność od długiego już czasu, tworzy filmiki, vlogi, flashowe historyjki, sprzedaje serię koszulek, jeździ na specjalne spotkania organizowane dla jego fanów. Może nikt z was k***a nie kojarzy serii komiksów "Duże Ilości Naraz Psów". Jesteście po prostu poj***ni patrząc tak zamknięcie przed siebie, jesteście tak ograniczeni umysłowo, że nie możecie po prostu zobaczyć prawdy innej niż stworzona przez was. Suche wory z was i tyle, za grosz czarnego humoru i inteligencji, i wy się nazywacie sadystami.~

Cytat:

@Takeya To idź mu rowa wyliż jak jest on dla ciebie takim "guru" czarnego humoru...


Jeżeli Ty liżesz rowy swoim "guru" i osobom którymi się inspirujesz, to proszę bardzo, ja takich zabaw nie zamierzam praktykować. c:


Zamiast pie**olić, przejrzyjcie jego filmiki, może w końcu załapiecie ironię. Polecam filmiki o inwalidach, a następnie ich "przeprosiny".