18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prałat.

żmij • 2018-12-08, 22:53


Pomnik pana z etykietki jabola.

Wiewór

2018-12-11, 15:04
Nigdy w życiu fajo nie wmówisz mi że Biedroń wiedział o j***niu dzieci i nic z tym nie zrobił.
Jan pawlacz wiedział o wszystkimo i nic k***a nie zrobił.
Ci więcej do końca walczył aby zachować crimen sollicitationis czyli Watykańska ustawę dającą ochronę księżom pedofilom

poligon6

2018-12-11, 15:14
Abraxus napisał/a:

Nigdy w życiu fajo nie wmówisz mi że Biedroń wiedział o j***niu dzieci i nic z tym nie zrobił.



Mówili o tym nawet w TVN24, jak sie dowiedział nie wyciagnał konsekwencji, takie sa fakty, a wierzyc mozesz sobie w co chcesz. Po prostu jestes zabetonowany na pewne fakty. I jak pisałem to nie jedyna afera ze zboczkami spod znaku LBGT w tle, jest ich o wiele wiecej.

Wiewór

2018-12-11, 15:54
Daj mi linka w takim razie do tego gdzie to powiedzieli na TVN bo ja o niczym takim nie słyszałem. Mówię poważnie

kreatywnakrowa

2018-12-12, 09:24
poligon6 napisał/a:

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/skandal-w-slupsku-nauczyciel-tanca-oskarzony-o-molestowanie-dzieci,864131.html

Do tego był jeszcze niedawno wywiad z Biedroniem i uciekł od odpowiedzi.


Coś Ci się popie**oliło z prokuratorem i policją. Biedroń nie pracuje w wymiarze sprawiedliwości i nie jest od łapania przestępców. Od tego jest pisowska prokuratura, sądy i policja, zapytaj tam czemu nic nie zrobili? Idąc tym głupowatym tokiem rozumowania to z jakiego powodu Adrian Duda nie zatrzymał Jakubiaka z KNF? Dopiero po 2 tygodniach, jak już pozamiatał syf i zatarł dowody, aresztowało go CBŚ?

poligon6

2018-12-12, 09:37
kreatywnakrowa napisał/a:

Coś Ci się popie**oliło z prokuratorem i policją. Biedroń nie pracuje w wymiarze sprawiedliwości. Od tego jest pisowska prokuratura, sądy i policja, zapytaj tam czemu nic nie zrobili?



Misiu pysiu był jego przełozonym jak Dżi Pi tu swojej czarnej mafi. Wiec powiedz mi dlaczego głowny szaman ma odpowiadać za swoich buhajów a pedroń nie ma odpowiadac za swojego podwładnego? Tyle jest srania że klecha na którego padło oskarżenia powinien wylatywac na zbity pysk a tu w domu kultury trzymano go dalej w zawodzie?

Jeżeli nie chcecie wyjśc na totalnych hipokrytów i przy okazji idiotów(robiac k***e z logiki) to takie same standardy powinny obowiazywac każdego.

A teksty o Pisowskiej policji czy prokuraturze to zamelduj Bolkowi pod ogon.


Cytat:

Idąc tym głupowatym tokiem rozumowania to z jakiego powodu Adrian Duda nie zatrzymał Jakubiaka z KNF? Dopiero po 2 tygodniach, jak już pozamiatał syf i zatarł dowody, aresztowało go CBŚ?
______________




Panie żabka co skaczesz po tematach. Mowa jest o kryciu pedofili, a ty wciskasz tu jakis Pis na siłe. Wój mnie to obchodzi, albo trzymasz się tematu albo zakładaj koszulkę z napisem PRO-STY-TU_cja i idziesz sie zalić gdzie indziej na zły Pis który mi zwisa i powiewa.

Wiewór

2018-12-12, 09:44
Tak jak myślałem nie ma słowa o tym, że Biedroń trzepał się patrząc na j***ne dzieci.

poligon6

2018-12-12, 09:57
Abraxus napisał/a:

Tak jak myślałem nie ma słowa o tym, że Biedroń trzepał się patrząc na j***ne dzieci.



A dzi pi tu patrzył? Taka sama zasada był przełozonym pedofila i doskonale o wszystkim wiedział. Chyba ze chcesz powiedziec ze cały słupsk wiedział a prezydent tego miasta był nieswiadomy? Zabawne jestescie lewuski. Taka sama miara jest dla wszystkich.

Wiewór

2018-12-12, 10:00
@up przecież rozmawiamy o jankowskim, który osobiście j***ł dzieci.
Jp2 o wszystkim wiedział. Sam do końca toczył heroiczny bój o zachowanie Crimen sollicitation.
Ugiął się dopiero pod zmasowaną falą krytyki.

Cytat:

"Crimen Sollicitationis" jest dokumentem, który pod karą ekskomuniki
nakazuje trzymanie w największym sekrecie przestępstw seksualnych
księży, nakazuje bezkompromisową walkę z poszkodowanymi i tymi, którzy
ich popierają, zakazuje współpracę w tych sprawach z władzami
śledczymi, nakazuje niszczenie dowodów przestępstw, nakazuje
przeniesienie księdza do innej parafii, itp.

Dokument ten nie przywiązuje żadnej wagi do ofiar przestępstw
seksualnych popełnianych przez księży. Mówi wyraźnie że OPIEKĄ MAJĄ
BYĆ OBJĘCI OSKARŻENI KSIĘŻA. Stawia sobie za cel zdławienie wybuchu
skandalu seksualnego a nie, dobro poszkodowanych - małoletnich ofiar
księży pedofilów.


poligon6

2018-12-12, 10:10
@up. Rozumiem że Biedroń o niczym nie wiedział?

Nie ma żadnej róznicy. Oboje kryli albo zaniechali działań. A to ze ktoś wydał jakis akt ma drugorzedne znaczenie, akt czy zmowa czy zaniechanie na jedno wychodzi. Dla ofiary to żadna różnica a chyba o nie chodzi, albo o walke polityczna.

A jak pedofile potrafia sie kryć dowodzi sprawa Marc Dutroux, gdzie były zamieszane wysokie figury ze świata polityki i biznesu. Tak samo z aferami w srodowisku artystycznym gdzie przez lata działali pedofile i była zmowa milczenia. Czy sa jakieś krucjaty przeciwko artystom? Trzeba być slepym żeby nie widziec że wszytko ma wymiar walki czysto ideologicznej.

kreatywnakrowa

2018-12-12, 10:23
poligon6 napisał/a:



Misiu pysiu był jego przełozonym jak Dżi Pi tu swojej czarnej mafi. Wiec powiedz mi dlaczego głowny szaman ma odpowiadać za swoich buhajów a pedroń nie ma odpowiadac za swojego podwładnego? Tyle jest srania że klecha na którego padło oskarżenia powinien wylatywac na zbity pysk a tu w domu kultury trzymano go dalej w zawodzie?
Jeżeli nie chcecie wyjśc na totalnych hipokrytów i przy okazji idiotów(robiac k***e z logiki) to takie same standardy powinny obowiazywac każdego.
A teksty o Pisowskiej policji czy prokuraturze to zamelduj Bolkowi pod ogon.
Panie żabka co skaczesz po tematach. Mowa jest o kryciu pedofili, a ty wciskasz tu jakis Pis na siłe. Wój mnie to obchodzi, albo trzymasz się tematu albo zakładaj koszulkę z napisem PRO-STY-TU_cja i idziesz sie zalić gdzie indziej na zły Pis który mi zwisa i powiewa.


Ty robisz k***ę z logiki. Skoro ma beknąć zatrudniający to są nim wyborcy którzy "zatrudnili" Biedronia w wyborach. Przypie**ol się więc do wyborców ewentualnie do dyrektora DK bo to on zatrudnił danego pracownika. Było przestępstwo? Zatem od jego ścigania jest policja, prokuratura i śledztwo a nie prezydent Biedroń który ma ustawowo inne obowiązki. U szamanów jest totalnie odwrotnie pedofilek trafia bezpiecznie do innej parafii kontynuując proceder i jest w pełni kryty. Do tego mimo zgłoszeń nie reaguje ani policja ani prokuratura bo murzyn w sutannie jest nietyklany.

Wiewór

2018-12-12, 10:25
@up daremny twój trud. On nie skuma różnicy :/

kreatywnakrowa

2018-12-12, 10:28
Abraxus napisał/a:

@up daremny twój trud. On nie skuma różnicy :/


Masz rację, szkoda czasu. Miłego dnia dla wszystkich sadoli :-)

poligon6

2018-12-12, 10:44
kreatywnakrowa napisał/a:

Ty robisz k***ę z logiki. Skoro ma beknąć zatrudniający to są nim wyborcy którzy "zatrudnili" Biedronia w wyborach. Przypie**ol się więc do wyborców ewentualnie do dyrektora DK bo to on zatrudnił danego pracownika. Było przestępstwo? Zatem od jego ścigania jest policja, prokuratura i śledztwo a nie prezydent Biedroń który ma ustawowo inne obowiązki. U szamanów jest totalnie odwrotnie pedofilek trafia bezpiecznie do innej parafii kontynuując proceder i jest w pełni kryty. Do tego mimo zgłoszeń nie reaguje ani policja ani prokuratura bo murzyn w sutannie jest nietyklany.



Acha winni sa wyborcy, masz jeszcze jakies frazesy na podorędziu? Ja wiem że was boli ze naczelny gej RP krył pedofila ale faktów nie przeinaczycie. Był prezydentem Słupska, wiedział o wszystkim i nie reagował. Może miał go przenieść do innego Domu Kultury? Jeszcze nam napisz kto jest szefem DK, na którego starasz się zwalić wine? Czy to nie prezio Słupska?

Nikt nie ma pretensji ze prezio nie ściagał pedofila tylko ze go nie zwolnił i pozwoolił działac mimo sygnałów. Jarzysz czy nie bardzo?
Starasz się z gówna bat ukrecić ,a le kiepsko ci to wychodzi. Podobna erytyka mógłbym bronic czarna mafie bo człowiek jest winny dopiero jak jest wyrok, ale nie chce sie babrac w takim gównie by dziadostwo z jednej czy drugiej strony bronić. Dla ciebie widac jedni sa be drudzy cacy bo (ustawowo miał inne obowiazki). Toż to frazes pełna mordą.

kreatywnakrowa

2018-12-12, 11:20
poligon6 napisał/a:


Nikt nie ma pretensji ze prezio nie ściagał pedofila tylko ze go nie zwolnił i pozwoolił działac mimo sygnałów. Jarzysz czy nie bardzo?
Starasz się z gówna bat ukrecić ,a le kiepsko ci to wychodzi. Podobna erytyka mógłbym bronic czarna mafie bo człowiek jest winny dopiero jak jest wyrok, ale nie chce sie babrac w takim gównie by dziadostwo z jednej czy drugiej strony bronić. Dla ciebie widac jedni sa be drudzy cacy bo (ustawowo miał inne obowiazki). Toż to frazes pełna mordą.


A ty jarzysz co to prawo czy jakiś poj***ny jesteś? Nie można kogoś zwolnić ot tak bo ludzie twierdzą, że ponoć jest pedofilem. Winę trzeba udowodnić na drodze prawnej - oskarżeniem, rzetelnym śledztwem, dowodami i procesem zakończonym prawomocnym wyrokiem sądowym. Od tego są organy ścigania a nie Biedroń. W przypadku czarnych były wyroki, śledztwo, masa dowodów i brak kary - przeniesienie do innej parafii lub schowanie w klasztorze. Widzisz różnicę? Rozumiem, że jesteś pierwszy do płacenia z własnej kasy odszkodowania za bezpodstawne zwolnienie z pracy w razie gdyby śledztwo nie potwierdziło winy. Gdyby tak się okazało to z twoim pustym łbem pierwszy byś tu pie**oliłbyś, że to niech Biedroń płaci skoro zwolnił bezpodstawnie. Dokładnie dzięki podobnemu twojemu myśleniu (na szczęście spadły) L. Kaczyński wj***ł niewinnego T. Komendę na 18 lat pierdla.