18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Prałat.

żmij • 2018-12-08, 22:53


Pomnik pana z etykietki jabola.

kreatywnakrowa

2018-12-09, 17:18
Rebeliant_ZPF napisał/a:

bo jesteśmy zdecydowanie za głupim gatunkiem aby pozbyć się religii


100% racji i brawo za szczerą samokrytykę. Ty i tobie podobni debile jesteście zdecydownie za głupim gatunkiem - zwykłe miernoty umysłowe idealne do r*chania w dupę przez przedstawicieli handlowych KK i usługiwania pozostałym, niegłupim gatunkom. By jasno określić kto jest kim, podstępem nauczyliśmy was szczekać słowo "lewak" we wszystkich, możliwych odmianach i formach. Słyszysz lub czytasz "lewak" i już wiesz, że masz styczność z głupim gatunkiem. Genialne!

żmij

2018-12-09, 20:22
Rebeliant_ZPF,
Rozumiesz, że pie**olisz głupoty?
Nie jestem wrogiem religii jako takiej, jestem wrogiem zwykłego, codziennego sk***ysyństwa, także prezentowanego przez Ciebie.
Rozumiesz, że podstawową różnicą pomiędzy łysymi "patriotami" twego pokroju a czerwoną hołotą jest to, że jedni chodzą na marsze a drudzy na pochody? W różnych obszarach prezentując zupełnie zbliżony poziom zidiocenia?
Wyjaśniam od razu; nie jestem czerwony, ciulu, ani czarny. Nie lubię żydków, komuchów, nazioli, katoli, czarnych szmatogłowych i pedałów, debili pozbawionych zdolności samodzielnego myślenia, polityków, katabasów i ich kochasi, takich jak Ty.

Piotru70 napisał/a:



Wypad do Francji pałować ludzi.


Myślę, że głupszy już nie będziesz.

kreatywnakrowa

2018-12-09, 21:01
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Po ch*j po raz kolejny mi udowadniasz, że jestem debilem?


Nikt inny nie udowodnił tu tego lepiej niż ty. Szczekaj dalej zapchlony kundlu bo mamy tu z ciebie niesamowity ubaw. Tylko nie przesadzaj bo jeszcze popuścicz na dywan piesku Rebeliancie Zj***ny Popie**olony Frajerze lub Zawodowy Polerniku Fiutów.

kreatywnakrowa

2018-12-09, 21:13
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Jest tylko jeden gatunek człowieka, debilu.

Wiem małpo, nie zrozumiałeś sensu przekazu Zawodowy Polerniku Fiutów. Nie masz nic wspólnego z homo sapiens.

sa...........os

2018-12-09, 21:17
ellsworth napisał/a:

@Rebeliant_ZPF, srogie tabletki brałeś!


Rebeliant_ZPF napisał/a:



Raczej to z ich braku




janlew

2018-12-10, 10:15
Jeśli był pedofilem to murzyński ch*j mu w dupę w piekle. Choć przynajmniej ich nie mordował i nie robił z nich chlebków...

Wiewór

2018-12-10, 10:25
lary53 napisał/a:

najłatwiej się oskarża nie żyjących, bo nie mogą się bronić, mi to wygląda na prowokację, są dowody ? nie mówię, że jest nie winny tylko chce dowodów !


Ludu ciemny i ogłupiały. Prawie od 20 lat wiadomo, że to gwałciciel i pedofil. W 2004 r. już były pierwsze ostrzeżenia, że facet jest dewiantem.
W tamtych latach Polskę osnuwał jeszcze głęboki i niemożliwy do przeniknięcia mrok średniowiecza i kultu kleru. Nie było opcji, żeby cokolwiek zrobić. Należeli do kasty nietykalnych stojących ponad prawem.
Sprawa została zamieciona pod dywan ale pod dywanem nic się nie gubi.
Teraz go podnieśli i znaleźli cały zamieciony gnój.
Dziś w dobie internetu nie ma opcji, żeby drugi raz mu się upiekło.
To jest koniec mitu Jankowskiego i kolejna plama na honorze KK.
Cieszę się, że nic się nie nauczyli i dalej idą w zaparte. To tylko spowoduje kolejną falę oburzenia wśród wiernych i kolejne odejścia od KK.

romozomo

2018-12-10, 10:52
up Lary53
List Gocłowskiego do Jankowskiego ( 2004r. )

korowiow777

2018-12-10, 13:54
Rebeliant_ZPF napisał/a:







Bardzo źle mnie zrozumiałeś.

(ciach)

Mam nadzieję, że teraz mnie lepiej zrozumiesz.






Zrozumiałem i przepraszam za użyte słowa.

Wiewór

2018-12-10, 13:55
Oho za parę minut gwizdki w zachodnich montowniach w Polsce, odgwizdają fajrant.
Setki tysięcy wyborców pis ruszy w drogę powrotną zardzewiałymi pekaesami do swoich powiatów i po drodze znajdą czas, żeby zboczeńca bronić i wykonać festiwal bezgranicznej głupoty.
Nie mogę się doczekać. Ciekawe jakie argumenty na jego "niewinność" padną.
Na pewno standardowo, że obrzezane siurki maczał w tym ogólnoświatowy spisek żydowski. Ale co jeszcze?

sa...........os

2018-12-10, 15:24
Abraxus napisał/a:


Na pewno standardowo, że obrzezane siurki maczał w tym ogólnoświatowy spisek żydowski. Ale co jeszcze?



Na pewno wielokrotnie padną słowa "nagonka" i "lewaki". ;-) Z natężeniem wzrastającym wprost proporcjonalnie, do zbliżania się w stronę podkarpackich rejonów.

poligon6

2018-12-11, 09:20
Zabawne to jest. W Słupsku pod okiem pedronia molestowano dzieci w domu kultury, ale tam lewusy nie zrobia krucjaty, mimo że tez tuszowano cała sprawę.

Te wszystkie akcje maja tylko wymiar polityczny i inicjatorzy maja ofiary głeboko w dupie byle tylko przyebac czrnym. Hipokryzja na całego a omułki intelektualne sie podniecaja.

Bo gdyby bac sprawe na powaznie to wiekszość pedofili to homosie i jakos przeciw nim nie wytacza sie dział. Też się wzajemnie kryją (sprawa pedofilów w Belgii). Sieja swoja propagande pod skrzydłami LBGT 9obnizenie wieku inicjacji seksualnej). I tak to wyglada. Jedni sa be, na drugich przymyka sie oko tylko ze na zachodzie na innych a w Polsce na innych.

żmij

2018-12-11, 10:36
@up
Dla mnie wszyscy oni są "be", tyle, że katabasy robią z siebie wszechwiedzące superautorytety moralne.

Wiewór

2018-12-11, 11:56
poligon6 napisał/a:

Zabawne to jest. W Słupsku pod okiem pedronia molestowano dzieci w domu kultury


Tą. Pod jego okiem. Siedział w kącie sali w gimpie i walil konia patrzac jak dupca dzieci.

Jaki wymiar polityczny jak podobno kościół nie miesza się do polityki

poligon6

2018-12-11, 12:27
Abraxus napisał/a:

Tą. Pod jego okiem. Siedział w kącie sali w gimpie i walil konia patrzac jak dupca dzieci.



A JiPi two tez siedział w kącie i walił pracie jak jego podopieczni gwałcili dzieci niedorobiony hipkryto? O tym właśnie pisze drzecie jape lewusy jak klechy sie kryja a bubeł w kubeł jak wasi idole to robią.

Przykłady działaczy srodowisk LBGT mozna mnozyć, jak i wyciszanie tych skandali by nie zszkodzić srodowisku zboczków. Dlatego uwazam krucjate przeciwko pedofilom tylko i wyłacznie w KK za hipokryzje, inaczej mówiac jesteście siebie warci.