18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca z babą na produkcji

Flodzia • 2024-02-20, 10:53
Akcja zaznaczona w kółeczku :mrgreen:


Subhuti

2024-02-20, 14:49
Zabezpieczenia, guziki awaryjne, cokolwiek? A nie to skośne zwierzęta no tak. Wszystko jasne.

killua

2024-02-20, 15:50
Co to za sprzęt,tzn wie ze prasa, ale bardziej co tam robią ? jakieś blachy ?

WERFI

2024-02-20, 16:10
po co uderzyć w czerwonego grzyba (bezwzględny stop maszyny) lepiej próbować swoimi babskimi rękami powstrzymać nacisk kilkudziesięciu ton

Siriuz

2024-02-20, 16:14
Subhuti napisał/a:

Zabezpieczenia, guziki awaryjne, cokolwiek? A nie to skośne zwierzęta no tak. Wszystko jasne.



Czerwony guzik miała na bank pod ręką, ale to KOBIETA. Tak samo zachowuje się jak niechcący wciśnie w automacie gaz zamiast hamulca. Co z tego, że hamulec jest obok, ona będzie dusiła ten gaz aż zatrzyma się na murze.

Roskosmos

2024-02-20, 18:38
Siriuz napisał/a:

Czerwony guzik miała na bank pod ręką, ale to KOBIETA. Tak samo zachowuje się jak niechcący wciśnie w automacie gaz zamiast hamulca. Co z tego, że hamulec jest obok, ona będzie dusiła ten gaz aż zatrzyma się na murze.



W pukt

ProVVe

2024-02-20, 20:02
Wystarczy krzyknąć "zamyka sie", "wyszarpnąć chlopa", ale najlepiej próbować w ciszy walczyć z hydraulika :-D tepa rura

Anal_Ogórek

2024-02-20, 21:41
ProVVe napisał/a:

Wystarczy krzyknąć "zamyka sie", "wyszarpnąć chlopa", ale najlepiej próbować w ciszy walczyć z hydraulika tepa rura



Pewnie go wkurzyła wcześniej i kazał jej siedzieć cicho ;)

Wojtek76

2024-02-20, 22:12
mam prośbę o większe czerwone koło, bo nie założyłem okularów

ba...........zu

2024-02-20, 23:06
Wiewór napisał/a:

Tak. Mogła zrobić więcej. Bo chińskie maszyny totalnie mają wyłącznik awaryjny.



Dla mnie pierwszy i jedyny logiczny odruch to szarpnąć typa do tyłu a łapanie czegokolwiek, co nie opada siłą grawitacji tylko pracuje na podnośniku hydraulicznym, to szczyt głupoty.

Sraj1

2024-02-21, 00:38
SizzleMyDizzle napisał/a:

dobrze że było kółko bo bym nie wiedział na co patrzyć



To pewnie dla bab.

TwójCzarnyPan

2024-02-21, 01:25
WERFI napisał/a:

po co uderzyć w czerwonego grzyba (bezwzględny stop maszyny) lepiej próbować swoimi babskimi rękami powstrzymać nacisk kilkudziesięciu ton


Siriuz napisał/a:

Czerwony guzik miała na bank pod ręką, ale to KOBIETA. Tak samo zachowuje się jak niechcący wciśnie w automacie gaz zamiast hamulca. Co z tego, że hamulec jest obok, ona będzie dusiła ten gaz aż zatrzyma się na murze.


To Azja, jesteście pewni, że tam jest taki grzybek? U nas kiedyś też nie było. Podziękujcie Brukseli, że nas ucywilizowała.

kris1978

2024-02-21, 07:31
Siriuz napisał/a:

Czerwony guzik miała na bank pod ręką, ale to KOBIETA. Tak samo zachowuje się jak niechcący wciśnie w automacie gaz zamiast hamulca. Co z tego, że hamulec jest obok, ona będzie dusiła ten gaz aż zatrzyma się na murze.



Może by wystarczyło, gdyby krzyknęła jak zauważyła że prasa się zaciska a nie próbować zatrzymać

Psilocke

2024-02-21, 12:30
E tam od razu że kobiety.
Pracowałem kiedyś z jednym typem, który był podobnie ułomny intelektualnie.
Otóż ktoś nałożył na wózek boczny (coś podobnego jak te w marketach budowlanych) płyty meblowe.
Płyty o wymiarach 3x3m grubości 20mm, 8 szt takowych.
Próbowałem ten wózek przesunąć bo mi przeszkadzał.
Niestety gdzieś po drodze koło wpadło w jakąś dziurę i wózek z płytami zaczął się przewalać.
8 płyt. Każda o wadze ponad 50 kg.
A ten dzielnie stanął, wyciągnął ręce do góry i próbował zatrzymać circa pół tony towaru.
Niespecjalnie mu wyszło. Fartem nic więcej niż potluczenia nie zaznał.

Tak, więc faceci też miewają genialne pomysły.

KUBA-SKA

2024-02-21, 12:31
Praca z kobietami

lukas_21221

2024-02-21, 13:42
Ta druga zamiast ja za szmaty wyciagnac szybko to chciala ręcznie maszynę zatrzymać. Ja pie**ole haha