18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

praca we Francji łatwa nie jest

nowynick • 2018-10-23, 08:37
Szczególnie w Calais, czyli wystraszeni wojenną zawieruchą w Algierii (ch*j że skończyła się 18 lat temu) w akcji

doopa

2018-10-23, 08:46
strzelać do kurew, i tak bez dokumentów są, więc oficjalnie nie istnieje

maniekboy

2018-10-23, 09:10
Rzad Francji powinien wyplacac odszkodowania, ponosic odpowiedzialnosc i pokrywac wsyzstkie koszty takich akcji.
jakby od ttakich sytuacji mieli zaplacic np 50tys €, to by moze zaczeli cos z tym robic

nowynick

2018-10-23, 09:15
maniekboy napisał/a:

Rzad Francji powinien wyplacac odszkodowania, ponosic odpowiedzialnosc i pokrywac wsyzstkie koszty takich akcji.
jakby od ttakich sytuacji mieli zaplacic np 50tys €, to by moze zaczeli cos z tym robic



przecież płacą mniej więcej tyle każdemu co roku







imigrantom znaczy

loszo

2018-10-23, 10:00
i to jest k***a postępowa francja, czarne małpiszony mogą robić co chcą.
Pracuję jako spedytor i rozmawiam z kierwocami co się dzieje w większych miastach, na przedmieściach. Totalna porażka, czarne modry wszędzie i tylko patrzą jak ci coś zaj***ć. Na niektórych miejscach jak rozładowywują zamykają się w kabinie, i czekają aby tylko jak najszybciej wypuścili z rozłądunku bo co chwila małpy chodzą i zgladaja co tu zaj***ć tłuką w samochód. Dochdzi do tego ze zapie**olą nawet bańkę na wodę jak jej nie schowa.
I to jest norma we francji tam z tego nie robią problemu, ja rozumiem, że nie kazdy małpiaty taki jest ale 99 % to dzikusy i nic tego nei zmieni.

O calais każdy już chyba słyszał, ale jak kierwoca mi poazał cały film podjazdu pod prom jeszcze jak była ta całą duża wioska murzynów to sam nie wierzyłem w to co tam się dzieje. Dzicz k***a i nic wiecej policjanci stoaj i sie patrza czasami zareaguja, ale im sie nie dziwie bo ich jest 2-4 a małp cąłe stado. Zamiast sprowadzić tam małą armie to nie h*j jesst dobrze, kazdy sie przywyczail. Jak była tam jeszce ta wielka wioska to dowiedziałem sie ze angole zbieraja ze skalpów jedzenie z konczacym sie terminem wznosci i wiezli to do calais zeby małpy miały jedzenie.... No ja pie**ole. I o ironio jakas babka która tak sie przejmowałą losem tych biednych głodnych "matek z dziecmi" (czytaj same dorosle malpy rodzaju meskiego), pojechałą z tym jedzeniem, zostałą zgwałcona i zabita.... Ale jak to czytałęm to się uśmiechłem

SpeedyG

2018-10-23, 10:10
Francuziki niech się odpie**olą od Algierii, dobrze że ich stamtąd wypędzili. Każdy biały Francuz teraz płacze że ich nie chcieli w Algierii i jaką krzywdę zrobili Francuzom, wypędzając ich z kraju ropą i gazem płynącym.

htp

2018-10-23, 10:29
SpeedyG napisał/a:

Francuziki niech się odpie**olą od Algierii, dobrze że ich stamtąd wypędzili. Każdy biały Francuz teraz płacze że ich nie chcieli w Algierii i jaką krzywdę zrobili Francuzom, wypędzając ich z kraju ropą i gazem płynącym.


A teraz mieszkańcy byłych kolonii pchają się do Francji.

janlew

2018-10-23, 11:10
Wyłączna robota Sorosa, który ściąga imigrantów, w USA walczy z Trumpem, w Polsce utrzymuje organizacje pozarządowe promujące imigrantów, pedałów i żydów, i wszystko co antypolskie. Ostatnio kupił "polską" Agorę, czyli Gazetę Wyborczą, Kinoplexy, TokFm-y itd.

nowynick

2018-10-23, 11:19
:roll:

plan był prosty, nie chciał żaden Francuz zapie**alać w fabrykach Citroena, Renault i Peugeot? Zaprośmy ludzi z byłych koloni, przyjadą, będą zapie**alać za grosze i kiedyś tam wyjadą... no i tu k***a był błąd, że nie doprecyzowali kiedy. Tymczasem Algierczycy, Tunezyjczycy etc. zaczęli się mnożyć jak Polki w Anglii. Urodzony pod Paryżem murzyn stał się z miejsca Francuzem, trzeba było przymknąć oko przecież dużo ich nie będzie. Rozpoczął się burdel nad którym nikt nie jest w stanie zapanować, bo to sprowadzali swoje rodziny to importowali narzeczone wszak wystarczy, że się ojcowie dogadają. I nagle jeb! Murzynów 10,15,20% społeczeństwa! Ci co tam teraz zjeżdżają się niczym fizycznie nie różnią od przeciętnego reprezentanta francuskiej piłki kopanej toteż z wychwyceniem nielegalnych wśród milionów murzynów staje się megach*jowe w realizacji tym bardziej, że do niektórych dzielnic policja nie ma prawa wstępu. Tam nie ma już żadnego wyjścia z sytuacji (nie licząc metod hitlerowskich), bo sporo murzynów ma obywatelstwo francuskie od trzech pokoleń. Mnożą się jak króliki i góra za kilka lat będą większością a wtedy powodzenia Francjo. Pomożemy jak wy nam w `39

wu...........py

2018-10-23, 11:22
k***a, zamiast hamowac to powinien gazu dodac jeszcze.. redukcja i w p*zde po malpach

nowynick

2018-10-23, 13:06
wujekslepy napisał/a:

k***a, zamiast hamowac to powinien gazu dodac jeszcze.. redukcja i w p*zde po malpach



już był taki jeden co nagrywał jak celuje ciężarówką w imigrantów, wyleciał z hukiem z roboty i narobił takiej gównoburzy w lewicowych mediach, że do dziś w eterze czuć kupą...

Siberian_Meat_Grinder

2018-10-23, 13:09
nowynick napisał/a:

Mnożą się jak króliki i góra za kilka lat będą większością a wtedy powodzenia Francjo. Pomożemy jak wy nam w `39




a następni będziemy my - tylko w miejsce czarnych i brązowych, do nas wjadą Białorusini i Ukraińcy :) już teraz na wschodzie Polski 80% ludzi pracujących na budowach to przybysze ze wschodu. Dobrze, że zachód również otworzyła swój rynek pracy Ukraińcom - ci nie są frajerami, by pracować za polskie, ch*jowe pensje i coraz częściej wyjeżdżają na zachód, zamiast zostawać u nas.

nowynick

2018-10-23, 13:14
:roll:

akurat napływ Słowian mnie nie martwi. Tym bardziej, że oni tu pracy szukają nie socjalu, no i bronią uciskanego polskiego pracodawcę przed sięgnięciem do kieszeni, a tak na poważnie wypełniają niszę i pracują tam gdzie Polak nie chce. Im ich więcej tym większe możliwości produkcyjne i eksportowe ma Polska. Powinniśmy stawiać na wysokojakościowe produkty przeznaczone na rynek zachodni, bo tandety z Chin zawsze będzie więcej oraz na usługi dla zagranicznych korpo, bo to zwiększy ilość ludzi w klasie średniej. A kible czy pracę w Żabce to niech sobie Igor ze Swietłaną biorą w p*zdu.

szczypekpn

2018-10-23, 13:16
nie można ich porozjeżdżać? kto ich tam zliczy?!?

lm65

2018-10-23, 14:41
@up dokładnie. Rozjechać to robactwo, a najlepiej mieć z przodu pług taki jak na filmach o żywych trupach :)