18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

praca we Francji łatwa nie jest

nowynick • 2018-10-23, 08:37
Szczególnie w Calais, czyli wystraszeni wojenną zawieruchą w Algierii (ch*j że skończyła się 18 lat temu) w akcji

AN...........or

2018-10-23, 15:17
to są mieszkańcy między innymi byłych koloni fransuckich, wiec niech francja ich teraz wszystkich sprowadzi i trzyma a od polski wont !!

t1ger_delta

2018-10-23, 15:40
Za uszkodzenia a takiego powodu powinni płacić Francuzi. Ich problem.

lm65 napisał/a:

@up dokładnie. Rozjechać to robactwo, a najlepiej mieć z przodu pług taki jak na filmach o żywych trupach :)



Albo taki, jak w Australii mają pociągi drogowe.

Hrabia Drapula

2018-10-23, 17:17
takie pojazdy z Mad Max by się przydały albo generator tesli na dachu

Devilazzty

2018-10-23, 17:46
A mógł go rozjechać jak starą szmatę... ehh

Madafakerski

2018-10-23, 18:11
Rasistą nie jestem ale powinno się do nich strzelać. Przecież przez te małpy normalny człowiek może trafić do więzienia przez to, że któregoś potrąci i zabije przez ich brak mózgu. Większość z nich to zapewne kryminaliści, lub z wyrokami i pouciekali z kraju, a że dokumentów nie mają, to się rozpłynęli.

Dannybow

2018-10-23, 18:54
Ja bym po prostu pasa nie zmienił...

Siberian_Meat_Grinder

2018-10-24, 07:46
nowynick napisał/a:

:roll:

akurat napływ Słowian mnie nie martwi. Tym bardziej, że oni tu pracy szukają nie socjalu, no i bronią uciskanego polskiego pracodawcę przed sięgnięciem do kieszeni, a tak na poważnie wypełniają niszę i pracują tam gdzie Polak nie chce. Im ich więcej tym większe możliwości produkcyjne i eksportowe ma Polska. Powinniśmy stawiać na wysokojakościowe produkty przeznaczone na rynek zachodni, bo tandety z Chin zawsze będzie więcej oraz na usługi dla zagranicznych korpo, bo to zwiększy ilość ludzi w klasie średniej. A kible czy pracę w Żabce to niech sobie Igor ze Swietłaną biorą w p*zdu.



ten Igor na budowie trasy S8 zarabiał 40pln/godzi brutto. Tu nie chodzi o to, że Igor pracuje u nas. Chodzi o to, że Polak nie idzie do pracy nawet za tak niezłe pieniądze. Oczywiście rozumiem, że praca jest warta tyle, ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić, ale nie wydaje Ci się, że dla młodych Polaków praca ogólnie staje się coraz mniej, hmmm ... opłacalna? Sebastian pójdzie dorobić na lewo, Karyna urodzi 3kę dzieci - dostanie 500+ inne dodatki socjalne - po co się męczyć.

Płatek

2018-10-24, 12:16
No i na ch*j latają na tę Francję jak im tak źle. Jest krajówka, są może i trudne, ale spokojniejsze Bałkany, Skandynawia. Nieeee, będą jeździć tam i pie**olić. Jest kibel we Francji - jest. Zmieni ktoś z Nas coś - nie ? No to nie zapie**alajcie tam i niech wybijają okna komuś innemu.

Wesoły_Januszek

2018-10-24, 15:38
jestem dobrze porobiony ale nie łyknę tego że to trwa już tyle czasu

OsoczaEKU

2018-10-27, 11:48
Powinni zrzucić napalm na to bydło