18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca na wysokości.

~_Yarko_ • 2020-02-20, 19:35

Panie kierowniku, ja wcale nie przejeżdżałem tą suwnicą ...

meek

2020-02-21, 09:03
Operator Klaus.

gabriel0

2020-02-21, 12:25
Denisjarczewski napisał/a:

To bardzo prawdopodobne, ale wydaje mi się, że użytkownik korzystający z platformy przejezdnej wolnobieżnej krzyczał " zatrzymaj tą j***ną suwnicę" a suwnicowy nie usłyszał z powodu wysokiego hałasu ;/



Wszyscy jesteście w błędzie.
Wyraźnie na nagraniu słychać, a właściwie nie słychać nic. Widocznie w miejscu pracy nie było ośrodka roznoszącego dźwięk, tzw powietrza które umożliwiło by przeniesienie drogą powietrzną słów "zatrzymaj tą j***ną suwnicę".

freddy.krueger

2020-02-21, 17:28
Efekt prowadzenia konserwacji w trakcie produkcji u nas jest to samo bo nie ma czasu a udt przysyła pracowników przed 10 .....no tyle że u nas kobietki nie pracują na produkcji....

Karbit83

2020-02-22, 09:49
Lobo24 napisał/a:

Już się BHPowcy zlecieli założyć mu kask i uprząż wysokościową.



Na zwyżkach nożycowych uprząż nie jest obowiązkowa.

Nikt_nie

2020-02-22, 11:17
gabriel0 napisał/a:

Wszyscy jesteście w błędzie.
Wyraźnie na nagraniu słychać, a właściwie nie słychać nic. Widocznie w miejscu pracy nie było ośrodka roznoszącego dźwięk, tzw powietrza które umożliwiło by przeniesienie drogą powietrzną słów "zatrzymaj tą j***ną suwnicę".


A mi się jednak wydaje że nie mogli słyszeć wołania "zatrzymaj tą j***ną suwnicę" bo może bo nikt nie krzyczał bo to zakład pracy chronionej i pracują tam sami głuchoniemi i nich*ja nie słyszą dźwięków otoczającego ich otoczenia bo to przez dźwięki slyszymy drgające powietrze i np. można usłyszeć "zatrzymaj tą j***ną suwnicę" tylko trzeba nie być głuchoniemym albo DEBILEM
albo Gluchoniemym Debilem i to jeszcze bez kasku i uprzęży :D

Przynajmniej wszystko odbyło się w ciszy i spokoju, bez krzyków i bez sensu xD

Haha Szyderap :P