18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca marzeń.

Puncherfaust • 2017-07-06, 14:45
A ja głupi w Polsce robotę znalazłem.. :roll: ale co przy tym człowiek por*cha to jego 8-)
Zaj***ne z dzidy.

necrofallus8

2017-07-06, 20:01
Ciekawe czy bonusy łączą się np. Trafi się zgniłek i rozpaćkaniec w jednym to by wychodziło 375£ dniówki. :lol:

MultiPhantom

2017-07-06, 20:09
Zgniłek... Nazwy lepsze niż w Wiedźminie.

piso

2017-07-06, 20:35
Po roku na hardzie taka robota to przyjemność

uFo125

2017-07-06, 21:53
Gdzie mogę składać CV??

pymek95

2017-07-06, 23:04
[quote="MaszAyahuaskę]Gdzie mam podpisać?*











*Biorę same świeże breloczki, płci żeńskiej, do 40 roku życia...[/quote]

A tam same breloczki, rozpaćkańce też by brał kiedy dół cały :)

SynysterSaeith

2017-07-06, 23:21
Wisielce to są całe osrane i obszczane bo im zwieracze puszczają bardziej niż innym samobójcom. Miłej zabawy -.-.

Sonal

2017-07-06, 23:54
Ten opis/ogłoszenie krążyło już na Atari 65XE gdy ściągało się coś z BBS-ów.

PhantomMask

2017-07-07, 00:58
SynysterSaeith napisał/a:

Wisielce to są całe osrane i obszczane bo im zwieracze puszczają bardziej niż innym samobójcom. Miłej zabawy -.-.


Oni zajmują się sprzątaniem miejsc, nie zabieraniem zwłok. Idąc twoim tokiem myślenia co mają powiedzieć pielęgniarki ? Lekarze ?
A swoją drogą zastanawia mnie czym tu się podniecają ludzie. Robota jak robota...po wypadkach na drogach falki też się sprząta i kawałki ciała. Ktoś to po prostu musi robić i tyle.

Fumigant

2017-07-07, 09:52
Kasa jak na UK wcale nie zachwycająca. W Polsce takie zlecenia bierzemy za ok 1500 plus VAT. Co do psychiki to nie wiem, może już jestem po prostu poj***ny ale mnie to nie rusza. Skafander, maska, porządna dezynfekcja i nie widzę problemu. Co prawda znam facetów, co przed szczurkiem sp***alaj na stoły jak panienki ale tacy ludzie nie nadają się do niczego... Trzeba wziąć pod uwagę że takie zlecenia nie zdarzają się co dzień ani nawet co tydzień. U nas w firmie ok 10 rocznie. A szkoda, lubię zgarnac za dniówkę tyle co sąsiad w miesiąc. Ewentualne zlecenia na PW.

PhantomMask

2017-07-07, 11:28
Fumigant napisał/a:

Kasa jak na UK wcale nie zachwycająca. W Polsce takie zlecenia bierzemy za ok 1500 plus VAT. Co do psychiki to nie wiem, może już jestem po prostu poj***ny ale mnie to nie rusza. Skafander, maska, porządna dezynfekcja i nie widzę problemu. Co prawda znam facetów, co przed szczurkiem sp***alaj na stoły jak panienki ale tacy ludzie nie nadają się do niczego... Trzeba wziąć pod uwagę że takie zlecenia nie zdarzają się co dzień ani nawet co tydzień. U nas w firmie ok 10 rocznie. A szkoda, lubię zgarnac za dniówkę tyle co sąsiad w miesiąc. Ewentualne zlecenia na PW.


Niektórzy mają po prostu umysły biedaka, wolą j***ć jakieś tulejki za 1900 zł na 3 zmiany w akordzie w fabryce...

malyszkielce

2017-07-07, 11:43
Gadałem kiedyś z typem co pracuje w prosektorium, i mówił że na porażonych prądem mówi się grzanki, a Ci z pożarów pachną grilem :mrgreen:

Ranger

2017-07-07, 13:29
Jeśli kogoś urzekł "breloczek" to polecam rozmowę z jakimś policjantem na ten temat. Powyższe określenia wzięły się właśnie ze slangu policjantów. Dorzucę parę innych perełek:
- Pan Kleks(samobójstwo przez skok z wysokości)
- Mégaloman(pijany leżący na chodniku, bo "słucha płyt" :D )
- Latawiec(prostytutka albo wisielec)