18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozytywny dziadek o 6 z rana

CrazyEdek • 2015-10-26, 18:54
Jest bas.


Plecionkarz

2015-10-26, 22:23
Co to za głupi zwyczaj wciskania swojego ryja w nagrywany film. Coś w stylu: popatrzcie co się tam działo ale głównie to obserwujcie mnie bo byłem obok i to nagrywałem wraz ze swoim zawadiackim uśmieszkiem i przebojowym stylem bycia. Ot zajebisty sposób na rozpowszechnienie swojej mordy.

co...........us

2015-10-26, 23:45
@czarnyblack nie ma co się dziwić w końcu teraz panuje moda na pedalstwo zrobisz się na pedała zwiększysz prawdopodobieństwo wylizania c*pki

GangBang

2015-10-27, 00:34
Za dziadka piwo! A zjebowi ch*j w grzywkę na roztargnionym ryju.

ciastkacz

2015-10-27, 02:13
czarnyblack napisał/a:

k***a mać. Ja wychodzę z założenia, że jeżeli chcę coś nagrywać, to nagrywam to co mnie akurat zaciekawiło, a nie k***a mać swój ryj! j***ny, zniewieściały śmieć. Jeszcze wyj***ł tą grzyweczkę spod czapki, że niby niechcący mu włoski wypadły i taki on roztargniony, a pewnie przed wyjściem godzinę przed lustrem czapki zmieniał, bo mu do rajstop i stanika nie pasowały.


A pie**olisz jak wyrzucony z okna życia, gość ma normalny ubiór który jest na te czasy. Na lata 70 laski latały z bobrami jak puszcza kampinowsta. Nie mówię że jego ubiór jest mega wyjebisty ani że mi się podoba. Ale pie**olisz jakby każdy miał zapie**alać w krótkich na centymetr włoskach. Jeansach (koniecznie jasno niebieskich) i w białym podkoszulku. Już gościu nie dopie**alaj się do gościa który wygląda normalnie (i nie, nie popieram nóg opiętych jak golonka). Pomyśl, do czego się dopie**alasz? do LEDWO wystających włosów. A jakoś od dłuższego przebywania na sadolu (nie powiem dokładnie, bo pare lat(też bez konta) nikt NIGDY się nie dok***iał do np o w ch*j dłuższych włosów slasha/cobaina/Maya, a ty dopie**alasz się o dowsłownie SKRAWEK dłuższych włosów o faceta. I do tego srasz o ten film jakbyś koniecznie chciał żeby gość się wpie**allił się pod auto Ale szukasz dymu tam gdzie nie ma ognia, sory ale to jest k***a idiotyzm. Z takim odpie**olcem zachowujesz się jak gówniak który pluje się że nie wygrał ZNOWU Korwin ;-)

agatb22

2015-10-27, 03:35
Up, w latach 70 depilacja raczkowała a tłumaczenie ubierania się jak p*zda "tymi czasami" to jest jakaś pie**olona pomyłka. Jako kobieta stwierdzam, że tylko p*zdy noszą w ten sposób czapkę i wystawiają właśnie SKRAWEK włosów, jakby k***a nie mógł go schować, pod normalniejszą czapką. Ja pie**ole, jak kiedyś będę mieć dziecko i wyrośnie na taką p*zdę, to utopię w kiblu a siebie zastrzelę, przynajmniej będzie normalny materiał na sadola.

garota

2015-10-27, 07:41
RockyWood napisał/a:

@garota

znacie się?



Ehh RockyWood, próbujesz czasem mi pocisnąć ale do tego potrzebny jest iloraz inteligencji większy nić przeciętnego śmiecia. Próbuj dalej.

nightclaw

2015-10-27, 08:17
czarnyblack napisał/a:

k***a mać. Ja wychodzę z założenia, że jeżeli chcę coś nagrywać, to nagrywam to co mnie akurat zaciekawiło, a nie k***a mać swój ryj! j***ny, zniewieściały śmieć. Jeszcze wyj***ł tą grzyweczkę spod czapki, że niby niechcący mu włoski wypadły i taki on roztargniony, a pewnie przed wyjściem godzinę przed lustrem czapki zmieniał, bo mu do rajstop i stanika nie pasowały.



nastepny pojeb co ocenia tylko po wygladzie. a wy mu ch*je piwa dajecie .... to jak mial to filmowac? byl na rowarze. mial sobie reke wykrecic do tylu i jakos podalowac ledwo patrzac do przodu? czy zsiasc z roweru i biec przed dziadkiem zeby tobie sie lepiej ogladalo.
nastepnym razem pomysl - " jak ja bym to sfilmowal? A, inaczej sie nie da" ale myslenie boli, co nie

jestes wk***iony bo wewnatrz wiesz ze taki typ urody cie sie podoba i wyr*chalbys chlopaka w dupe

remikoss

2015-10-27, 11:02
pedaly na glownej... koniec swiata

defcon1

2015-10-27, 11:20
trzeba być pretensjonalną p*zdą, żeby nagrywać swój ryj jak się jedzie na rowerze...

Corradolicious

2015-10-27, 11:29
Nightclaw: dla twojej informacji smartfona mozna zlapac tez odwrotnie, a oprocz tego zdecydowana wiekszosc obecnie oferowanych na rynku posiada DWIE kamery, przez co niekoniecznie musisz nagrywac swoj ciotowaty ryj

Haylash

2015-10-27, 17:07
I tak wszyscy pie**olicie farmazony. Zanim cos skomentujecie, radze zapoznac sie ze slowami gej, pedal i p*zdus. Tak, to zupelnie trzy inne okreslenia. I w jakich ja czasach zyje... Jeszcze kilkanascie, kilkadziesiat lat temu faceta lub geja rozpoznawano "po dloniach" i zachowqniu, a dzisiaj po jakims tanim, ch*jowym skrawku materialu ktory ma na sobie, albo po tym, ze dwa wlosy na glowie leza mu w inna strone?
Beka z pseudo macho xD

garota

2015-10-27, 21:03
Haylash napisał/a:

faceta lub geja rozpoznawano "po dloniach" i zachowqniu, a dzisiaj po jakims tanim, ch*jowym skrawku materialu ktory ma na sobie, albo po tym, ze dwa wlosy na glowie leza mu w inna strone?
Beka z pseudo macho xD



Co ty ćpiesz? Po rękach? Żeby pedała poznać musiałeś mu patrzyć na ręce bo kiedyś musieli się ukrywać. Obecnie pedałki mają szmineczki na ustach i wystylizowane ubrania ala wiejski jacykow. Weź się jebnij w czaszkę, kiedyś pedałem być to był wstyd, teraz na tych śmieciuchów złego słowa nie można powiedzieć bo społeczeństwo całego świata się sp***oliło...

Haylash

2015-10-29, 22:24
garota napisał/a:



Co ty ćpiesz? Po rękach? Żeby pedała poznać musiałeś mu patrzyć na ręce b


Dalej nie wiesz dlaczego uzylem cudzyslowia?
I nie czytales tego co pisalem.