18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mrdick

2021-04-24, 22:13
Moi drodzy sadole, mogę się pochwalić, że miałem to szczęście być i poznać pana Tadeusza.

Dot

2021-04-25, 00:27
Mamciewdupie napisał/a:

Jedyny warty oglądania program na TVP. Perła rzucona w szambo. Mam nadzieję, że znajdą inną stację tv i pokażą Kurskiemu środkowy palec.



tylko strach co nas po tym czeka, mnie to dziwi ze TVP dalej takie programy emituje, mamy teraz czasy na frizshow i inne gównoshow

Tuco

2021-04-25, 02:36
0_rafiks_0 napisał/a:

Wydaje mi sie, ze jest sporo innych miejsc do dzielenia sie wiadomosciami o politycznym, gospodarczym, spolecznym, itd stanie Polski lub swiata.


A śledzisz któreś żeby wymienić, czy masz gdzieś swój los?

St...........on

2021-04-25, 04:16
jacek44 napisał/a:

Lubię pana Sznuka, ale fenomenu tego programu nigdy nie rozumiałem. Myślę, że tylko prowadzący wprowadzał taką aurę i stąd się to wzięło. Tak naprawdę 1 z 10 to taka krzyżówka dla trochę bardziej zaawansowanych. Coś tam wiem, nawet powierzchownie, oby na różne tematy, to dam sobie radę. Dla mnie prawdziwie kozackim programem była Wielka Gra. Tam to trzeba było udzielać dokładnych odpowiedzi, prawie referaty wygłaszać. Tamci uczestnicy to prawdziwie uczeni ludzie. Oglądając 1 z 10 na bardzo wiele pytań znałem odpowiedzi. Co to za wiedza, że ktoś zapamiętał, jak się nazywał jakiś średniowieczny (i to znany) statek. Wiedza to wiedzieć skąd, dokąd, kiedy i po co on płynął i jakie to miało skutki 30 lat później.



Wielka gra to była juz level Master, pamiętam jak po odpowiedzi jednego z uczestników profesorowie nadzorujący poprawność odpowiedzi pokłócili się czy uznać odpowiedź, ale wtedy byłem łepek i pytania to był kosmos dla mnie.

PieronJasnySzlag

2021-04-25, 08:19
A to jakieś potwierdzone info czy kolejna próba gównobórzy żeby ludzie przejmowali się innymi rzeczami niż plandemia?

0_rafiks_0

2021-04-25, 08:22
Tuco napisał/a:

A śledzisz któreś żeby wymienić, czy masz gdzieś swój los?



Jestem na bieżąco, dlatego tu poszukuje tylko odstresowania :D
Ale niestety musza się znaleźć jednostki z zaburzeniami i wrzucają tu niepasujące treści...

Ca...........on

2021-04-25, 10:41
Anna Brzywczy, prezes Euromedia TV, na facebooku ma w profilowym zdjęciu błyskawicę i hasła antypisowskie. Nie trzeba być geniuszem, żeby się domyślić, że w ramach totalnej wojny, jaką PO wydała PiS, dała ceny zaporowe i dlatego program może zniknąć z anteny TVP, a potem pewnie pojawi się w TVN, której to stacji firma Euromedia TV zapewne zaproponuje dużo korzystniejsze warunki. Potem sprawą pewnie zajmie się UOKiK i nałoży karę. Tak że abstrah*jąc od sympatii politycznych, radzę wszystkim poczekać na rozwój wypadków.

0_rafiks_0

2021-04-25, 10:50
Caramon napisał/a:

Tak że abstrah*jąc od sympatii politycznych, radzę wszystkim poczekać na rozwój wypadków.



I to jest rozsadne podejcie!..... ale szury juz wszystko wiedza, wiedza kto jest winny, dlaczego itd :)

ellsworth

2021-04-25, 11:14
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Eee tam, kiedyś milionerów się oglądało z przyjemnością. Polsat też miał ciekawe quizy, jedynie tego słabego ogniwa z żydowicą Szczuką nie trawiłem.



Przecież milionerzy to typowy program pod robienie "szoł". Gdzie ty tu porównujesz do 1 z 10, które można zestawiać z takimi teleturniejami jak Wielka Gra, czy Miliard w Rozumie.

Diggerx

2021-04-25, 11:40
Caramon napisał/a:

Anna Brzywczy, prezes Euromedia TV, na facebooku ma w profilowym zdjęciu błyskawicę i hasła antypisowskie. Nie trzeba być geniuszem, żeby się domyślić, że w ramach totalnej wojny, jaką PO wydała PiS, dała ceny zaporowe i dlatego program może zniknąć z anteny TVP, a potem pewnie pojawi się w TVN, której to stacji firma Euromedia TV zapewne zaproponuje dużo korzystniejsze warunki. Potem sprawą pewnie zajmie się UOKiK i nałoży karę. Tak że abstrah*jąc od sympatii politycznych, radzę wszystkim poczekać na rozwój wypadków.



Przypadkowo dałem ci piwo pisowcu, oddawaj teraz!

rafalxp

2021-04-25, 13:36
Od tak dodam :

"Według twórców programu zarząd TVP “mija się z prawdą”, ponieważ kwestia nie dotyczy zapisów dotyczących finansów, a obniżenia jakości programu do narzuconych wytycznych. Program miał być “lżejszy w odbiorze dla przeciętnego widza”. Według producentów “rzeczywisty stan rzeczy w oświadczeniu Telewizji Polskiej został zniekształcony”
HA HA

gixi

2021-04-25, 19:47
rafalxp napisał/a:

Od tak dodam :
"Według twórców programu zarząd TVP “mija się z prawdą”, ponieważ kwestia nie dotyczy zapisów dotyczących finansów, a obniżenia jakości programu do narzuconych wytycznych. Program miał być “lżejszy w odbiorze dla przeciętnego widza”. Według producentów “rzeczywisty stan rzeczy w oświadczeniu Telewizji Polskiej został zniekształcony”
HA HA



Lżejszy dla przeciętnego widza... znaczy głupiego, dającego się manipulować, nie posiadającego wiedzy... Mimo wszystko program znajdował się o godzinie 19 w czołówce programów, które gromadziły najwięcej Polaków przed telewizorami, a to znaczy, że ludzie wcale głupi być nie chcą. Dlatego najpierw od wielu lat obniżano poziom edukacji, obecnie ją praktycznie odebrano. Zabiera się też poboczne źródła informacji (jak właśnie np. "Jeden z dziesięciu") i robi wszystko, by ludzie jednak mądrzy nie byli. Coś jak w tym memie, który staje się coraz bardziej prawdziwy, tylko że trzeba poprawić daty...


glidechris

2021-04-25, 20:45
No i cześć, no i ch*j ...

Presty

2021-04-25, 20:47
PiSowskie ch*je.
Tak samo wykończyli mi "trójkę".
Czego sie nie dotkną, wszystko sp***olą.

Thaddeus

2021-04-26, 11:47
Mogą zrobić jak Makłowicz - przejść z TVP do internetu i nagle sława na nowo. Czy to jako reakcja społeczeństwa na kurestwo PiSowskiej propagandy na TVP, czy faktycznie przechodząc do sieci na youtube zbierają nowych odbiorców lub tych, którzy jak ja po prostu przestali oglądać TV