18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ni...........ny

2021-04-24, 11:29
0_rafiks_0 napisał/a:


no i ?



Sadolowy klasyk, najwięcej do powiedzenia na temat tego jak ma wyglądać sadol mają ci co najmniej robią żeby wyglądał lepiej ;-)

0_rafiks_0

2021-04-24, 11:42
Niezwyciężony napisał/a:

Sadolowy klasyk, najwięcej do powiedzenia na temat tego jak ma wyglądać sadol mają ci co najmniej robią żeby wyglądał lepiej



Sadolowy klasyk, to obecnie wrzucanie gowna i usprawiedliwianie tego tym, ze inni nic nie wrzucaja. Szacunek dla tych, ktorzy maja czas i szukaja tematow ZGODYCH z tematyka sadola a tym patafianom co uwazaja, ze T. Sznuk i jego pozegnanie to wspanialy temat ch*j w dupe (chociaz dla niektorych tu moze byc to przyjemnosc najwiekszych lotow :D ).

Ja nie mam czasu na bieganie po internecie i zamieszczanie znalezionych filmow na sadolu, ale nie sadze aby to uniemożliwiało mi oceniać i wytykac, ze portal, ktory ma zdefiniowaną tematyke, zasmiecany jest gownem lamusow szukających atencji.

;)

LB...........BZ

2021-04-24, 12:04
No ogólnie grubo... Pewnie chcieli zejść na jakieś banalne pytania i zrobić wstawki discopolo pomiędzy rundami. Swoją drogą w artykule jest odnośnik do zmian prowadzących w Szansie na Sukces. Z tego co piszą to poszło o propagowanie discopolo. Nie ma się co temu dziwić, trzeba przeciągnąć niewygórowaną widownie. Chleba i igrzysk jak w starożytnym Rzymie i manipulować ludem. Chlebem tu jest wszelkiego rodzaju rozdawnictwo pieniędzy.

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/szansa-na-sukces-juz-wiadomo-dlaczego-artur-orzech-odszedl-z-tvp-pietrzak-i-boysi-to-nie-jest-jego-bajka-89786.html

Noside

2021-04-24, 12:19
Może to i dobrze? Program skończył się i zostają same pozytywne wspomnienia. Cięzko by było patrzeć i byłoby sporo smutku gdyby próbowali Pana Sznuka zastąpić.
A każdego co się przypie**ala, że takie wielkie i znaczące zmiany są niegodne uwagi i mało sadystyczne to mi zwyczajnie żal.

Tuco

2021-04-24, 12:21
0_rafiks_0 napisał/a:

Sadolowy klasyk, to obecnie wrzucanie gowna i ... szukających atencji.

Ja jestem w stanie zrozumieć obie Wasze strony. Nie będę tego rozkminiał tutaj. Dodam tylko, że wszelakie platformy z jakąś tam wolnością słowa są właśnie dobre, żeby od czasu do czasu zrobić wtrątkę na temat tego, co władze odpie**alają, żeby ograniczać swobody obywatelskie i wprowadzać zamordyzm. My tu sobie oglądamy motop*zdy, jest jeszcze co do garnka wsadzić, a tym czasem inflacja podkopuje nasze wygodne k***idołki. Jeśli nie dowiesz się tego z sadola, to skąd? No chyba że komuś to odpowiada. W fachowej terminologii to się nazywa syndromem ugotowanej żaby.


0_rafiks_0

2021-04-24, 12:29
Tuco napisał/a:

Jeśli nie dowiesz się tego z sadola, to skąd?



Wydaje mi sie, ze jest sporo innych miejsc do dzielenia sie wiadomosciami o politycznym, gospodarczym, spolecznym, itd stanie Polski lub swiata.

St...........on

2021-04-24, 12:51
I bardzo dobrze, TVPIS samo się wykańcza, pozbawiają się najlepszych programów. Mam nadzieję, że Tadzio z "Jednym z Dziesięciu" pójdą w niezmienionej formie np. do Polsatu.

X_Diablo_X

2021-04-24, 14:23
Może przejdą do internetu jak Makłowicz i zbiją solidny hajs.

skywalker75

2021-04-24, 14:30
Jednak trochę trudno wyobrazić sobie widzów Polsatu a zwłaszcza TVNu oglądajacych Jeden z dziesieciu... to taki mezalians intelektualny ;)

rafalxp

2021-04-24, 14:48
Raczej ten program był zbyt mądry dla widzów TVP i Kur.. postanowił z nim skończyć,,bo jeszcze jego elektorat by się czegoś dowiedział i może zaczął myśleć.

notak

2021-04-24, 15:05
skywalker75 napisał/a:

Jednak trochę trudno wyobrazić sobie widzów Polsatu a zwłaszcza TVNu oglądajacych Jeden z dziesieciu... to taki mezalians intelektualny



jak dla mnie spoko, byle jakieś wuje, pisane przez ce-cha z TVN nie podkupili

rafalxp napisał/a:

Raczej ten program był zbyt mądry dla widzów TVP i Kur.. postanowił z nim skończyć,,bo jeszcze jego elektorat by się czegoś dowiedział i może zaczął myśleć.



mylisz się ,,intelektualisto,,
TVP ma wiele kanałów o różnorakiej tematyce, przeznaczonej dla szerokiej gamy odbiorców,
jak dla mnie kasa się nie zgadza, dlatego że producentem programu jest firma prywatna,
tutaj bym szukał przyczyny

andrzejrobert75

2021-04-24, 15:35
Pandemio-psychoza napisał/a:

Teraz pan Sznuk, chwilę wcześniej J.Pospieszalski za fakty o plandemii.
To już od dawna nie jest TVP, a k***izja.



Pospieszalski wróci.

St...........on

2021-04-24, 17:32
skywalker75 napisał/a:

Jednak trochę trudno wyobrazić sobie widzów Polsatu a zwłaszcza TVNu oglądajacych Jeden z dziesieciu... to taki mezalians intelektualny



Eee tam, kiedyś milionerów się oglądało z przyjemnością. Polsat też miał ciekawe quizy, jedynie tego słabego ogniwa z żydowicą Szczuką nie trawiłem.

fryzjer1289

2021-04-24, 19:45
j***ne pisowskie sk***ysyny! Żeby gangreny dostały! ch*j im w dupe i kawałek szkła!!!

jacek44

2021-04-24, 19:55
Lubię pana Sznuka, ale fenomenu tego programu nigdy nie rozumiałem. Myślę, że tylko prowadzący wprowadzał taką aurę i stąd się to wzięło. Tak naprawdę 1 z 10 to taka krzyżówka dla trochę bardziej zaawansowanych. Coś tam wiem, nawet powierzchownie, oby na różne tematy, to dam sobie radę. Dla mnie prawdziwie kozackim programem była Wielka Gra. Tam to trzeba było udzielać dokładnych odpowiedzi, prawie referaty wygłaszać. Tamci uczestnicy to prawdziwie uczeni ludzie. Oglądając 1 z 10 na bardzo wiele pytań znałem odpowiedzi. Co to za wiedza, że ktoś zapamiętał, jak się nazywał jakiś średniowieczny (i to znany) statek. Wiedza to wiedzieć skąd, dokąd, kiedy i po co on płynął i jakie to miało skutki 30 lat później.