18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót ze szkoły

~_Yarko_ • 2023-03-03, 13:07

Właśnie zwolniło się miejsce w ławce.

~Velture

2023-03-03, 15:27
Z podstawówki jeszcze pamiętam jak nas uczono kiedy ledwo pisać potrafiliśmy, że przechodząc przez ulicę wysiadając z autobusu/tramwaju ZAWSZE Z TYŁU POJAZDU przechodzimy.

Dokładnie z takiego k***a powodu - bo coś może omijać autobus i nas przejechać.

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-03-03, 15:27
Na 100% to nie był mały chińczyk, bo by wstał i nic by mu nie było. To jakaś podróbka.

Baronessa

2023-03-03, 15:51
ch*j z nim. Następnych 10 już w produkcji.

SsijMiKij

2023-03-03, 15:55
Z podstawówki jeszcze pamiętam jak nas uczono kiedy ledwo pisać potrafiliśmy, że przechodząc przez ulicę wysiadając z autobusu/tramwaju ZAWSZE Z TYŁU POJAZDU przechodzimy.

Dokładnie z takiego k***a powodu - bo coś może omijać autobus i nas przejechać

k***a na nogę Ci się dorzuciłem ale gorszego pie**olenia dawno nie słyszałem. Chyba chodzi o to żeby nie wybiegać ślepo zza pojazdu na drugi pas? A co w przypadku jakby coś z 2 strony jechało???

TomRar

2023-03-03, 16:30
SsijMiKij napisał/a:

Z podstawówki jeszcze pamiętam jak nas uczono kiedy ledwo pisać potrafiliśmy, że przechodząc przez ulicę wysiadając z autobusu/tramwaju ZAWSZE Z TYŁU POJAZDU przechodzimy.
Dokładnie z takiego k***a powodu - bo coś może omijać autobus i nas przejechać
k***a na nogę Ci się dorzuciłem ale gorszego pie**olenia dawno nie słyszałem. Chyba chodzi o to żeby nie wybiegać ślepo zza pojazdu na drugi pas? A co w przypadku jakby coś z 2 strony jechało???



Może tam u tych jednonogich to same jednokierunkowe. To by się zgadzało, jedna noga, jeden kierunek jazdy, jeden chromosom więcej i tak to się żyje.

Clistwood

2023-03-03, 17:52
TomRar napisał/a:

Może tam u tych jednonogich to same jednokierunkowe. To by się zgadzało, jedna noga, jeden kierunek jazdy, jeden chromosom więcej i tak to się żyje.


A półmuzgi piszą takie komentarze z dupy

Ramiell

2023-03-03, 18:06
Dobrze k***a, niech się nauczą rozglądać.

~Velture

2023-03-03, 19:14
SsijMiKij napisał/a:

Z podstawówki jeszcze pamiętam jak nas uczono kiedy ledwo pisać potrafiliśmy, że przechodząc przez ulicę wysiadając z autobusu/tramwaju ZAWSZE Z TYŁU POJAZDU przechodzimy.
Dokładnie z takiego k***a powodu - bo coś może omijać autobus i nas przejechać
k***a na nogę Ci się dorzuciłem ale gorszego pie**olenia dawno nie słyszałem. Chyba chodzi o to żeby nie wybiegać ślepo zza pojazdu na drugi pas? A co w przypadku jakby coś z 2 strony jechało???



W przypadku przechodzenia ZA AUTOBUSEM masz możliwość, że tylko z prawej strony coś cię jebnie a przechodząc przed nim ślepo może dziecko założyć, że skoro nic nie jedzie z prawej to można iść - jak na filmie - i nie patrzy w lewo. Dodatkowo kierowca autobusu widzi ruch z przeciwka więc może awaryjnie zatrąbić.
Tak nas uczono w podstawówce w 4 klasie podstawówki na ZPT przy podstawach o ruchu drogowym.

Chciałeś błysnąć z nie wyszło.

Ink

2023-03-03, 20:15
Jak ktoś nie myśli to potem ma gówniaka na sumieniu. Dzieci nie mają doświadczenia i robią głupie rzeczy. Dorosły powinien się dwa razy zastanowić. Autobusów szkolnych się nie wyprzedza.

Juzwa

2023-03-03, 20:31
~VeIture napisał/a:

Chciałeś błysnąć z nie wyszło.



https://www.sadistic.pl/spacerowicz-w-dupe-j***ny-vt571281.htm

A co na to powiesz? Tobie też nie wyszło. Mnie uczyli w szkole, żeby nie wybiegać na jezdnię w żadnym przypadku, ostrożnie wychodzić zza pojazdu i się rozglądać na wszystkie strony.

Yolanda

2023-03-03, 20:48
VeIture napisał/a:

W przypadku przechodzenia ZA AUTOBUSEM masz możliwość, że tylko z prawej strony coś cię jebnie a przechodząc przed nim ślepo może dziecko założyć, że skoro nic nie jedzie z prawej to można iść - jak na filmie - i nie patrzy w lewo. Dodatkowo kierowca autobusu widzi ruch z przeciwka więc może awaryjnie zatrąbić.
Tak nas uczono w podstawówce w 4 klasie podstawówki na ZPT przy podstawach o ruchu drogowym.
Chciałeś błysnąć z nie wyszło.



To troszkę smutne, że 4 klasie ledwo, co pisaliscie. No kto nie ma w głowie ten ma w nogach... ekm ... nodze.

Rob3rt88

2023-03-03, 21:50
no to typ z mini vana juz idzie siedziec, z tego co wiem bo k***a wiem, w wielkich debilach i przyglupach -czytaj USA nie mozna wymijac autobus wypuszczajacych dziueci - maja taki znaczek magiczny STOP - za takie wlasnie tu widoczne potracenie gowniaka -bo tam moga sobie tak k***a przebiegac jak autobus stoii z magicznym nzakiem - ma ktos kto kierowal srogo przej***ne i to bez zadnego ale.

ale mogl chociaz po nim przejechac prawda ?

KoBi44

2023-03-03, 22:36
O autobus szkoły!!! a wyprzedze sobie go na pełnej k***ie może akurat jakiegoś guwniaka rozjade.