18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót ze szkoły

~Angel • 2019-09-16, 14:56
Chyba się małemu gnojowi spieszy do bozi.


tarcer123

2019-09-16, 17:44
Uderzyl ORGANIZMEM w samochod...

:amused:

GrubyKleks

2019-09-16, 17:55
Matka powinna mu jeszcze wpie**olić i to porządnie

ZaSwojePiję

2019-09-16, 18:40
loda_szmato napisał/a:

"normalnie" po wczorajszym chlaniu.
No debil... Jak cie nie stać nawet na ubera to nie chlej.



Jak masz problemy z koncentracja i refleksem przy 0.5, to idz do lekarza, moze nie jest za pozno, by sie leczyc.
W cywilizowanych krajach granica trzezwosci to 0.8

ellsworth

2019-09-16, 18:48
No i patrzeice. Nagle dało się zwolnić, nawet zatrzymać, każdy mógł swobodnie przejść przez ulicę, a wcześniej wszyscy zapie**alali jak poj***ni.

Karel

2019-09-16, 18:58
ellsworth napisał/a:

No i patrzeice. Nagle dało się zwolnić, nawet zatrzymać, każdy mógł swobodnie przejść przez ulicę, a wcześniej wszyscy zapie**alali jak poj***ni.



Ty tak na serio ?

kawior2007

2019-09-16, 19:03
Spadł but, ale mały cwaniaczek od razu założył

elbuero

2019-09-16, 19:14
Dzieciak na 100% jest Cheater-em, i w dodatku miał włączone good mode.

Loaloa

2019-09-16, 20:18
pie**olony kaszojad. Typ piwinien go dobić, a od jego rodziców żądać pokrycia kosztów naprawy samochodu.

MalcolmX

2019-09-16, 20:24
Jest szansa, że guwniak już nigdy, ale to nigdy w życiu nie wtargnie na jezdnię. Do końca życia będzie czujny jak ważka. Amen!

werther

2019-09-16, 20:44
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ewidentnie nie Chiny... tam by mieli na niego wyj***ne.
Szczęściarz k***a




Rosja, widać fragment szyldu.

żmij

2019-09-16, 20:58
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ewidentnie nie Chiny... tam by mieli na niego wyj***ne.



Takie kulki na chodnikach widziałem w Mińsku.

Smokw

2019-09-16, 22:43
ZaSwojePiję napisał/a:

Jak masz problemy z koncentracja i refleksem przy 0.5, to idz do lekarza, moze nie jest za pozno, by sie leczyc.
W cywilizowanych krajach granica trzezwosci to 0.8



Hahahaha

A tak na poważnie to napisałeś? O jakie Ci kraję chodzi bo w UE masz tylko Anglię, Walię i Luksemburg z tak wysokim limitem rzecz jasna. faktem jest , że każdy inaczej przyswaja alkohol , ale 0,5 to już jest za dużo. każdy kogo stać na alkomat wie jak to wygląda. Każdy spala inaczej. Testowałem i wiem, że jako osoba co rzadko pije, ale szybko trzeźwieje po 3 piwach wypitych w półtorej godziny mam około 0,6 i na pewno nie wsiadłbym do auta. zawsze po grubych imprezach pokazuje mi na mega kacu mniej niż 0,1 , ale też nie jadę bo Kac też zabija. także jak ktoś jest wczorajszy i ma 0,5 to ma gówno zamiast refleksu. PIŁEŚ NIE JEDŹ. Zastanawia mnie tylko skąd Ty się urwałeś.

loda_szmato

2019-09-16, 23:49
ZaSwojePiję napisał/a:

Jak masz problemy z koncentracja i refleksem przy 0.5, to idz do lekarza, moze nie jest za pozno, by sie leczyc.
W cywilizowanych krajach granica trzezwosci to 0.8



Wiesz dlaczego jesteś przygłupem? Bo co innego prowadzić po MAŁEJ dawce alkoholu (jak również po innych substancjach! - prowadzisz uważniej i ostrożniej, jesteś bardziej skupiony itp), a co innego po chlaniu dzień później. Teoretrycznie we krwi masz tyle samo, ale ni ch*ja nie masz tej samej sprawności i czasu reakcji. Więc mi tu nie pie**ol pajacu głupot.

Pij za swoje, u siebie, debilu, ale za kółko nie siadaj proszę.
Chyba że sobie czy sąsiadowi pole zaorać, czy co to tam u siebie na wsi robicie...

No co za idiota.

A żeby ci k***a taki sam debil jak ty dzieciaka zabił przy 0,5 promila. Ciekawe co mu wtedy powiesz?
"-a spoko, wypiłeś wczoraj, to się nie przejmuj, jedz dalej, a ja się zajmę pochówkiem."
Tak będzie?
Zjebie? k***o? Ludzka szmato?
Do odstrzału jesteś pojebie.

Co za k***a debil. No ja pie**ole.
Aż się wk***iłęm.



 
Przepraszam.

Herhard

2019-09-17, 15:05
k***a,dzisiaj mi łebek w podobnym wieku wyjechał zza auta na hulajnodze,dobrze że mam sprawne hamulce bo mielibyście materiał na harda.

qmaverickq

2019-10-31, 19:51
WooQash napisał/a:

I taki gówniak się kręci jak gówno w przeręblu przy ulicy, zatracony by spojrzeć w jedną stronę, bo przecież w drugą nie warto i wlatuje pod samochód lepiej niż sarna czy łoś... podobno jesteśmy tacy bardzo intelektualni... tutaj miał zadziałać element selekcji naturalnej ale coś nie pykło pomimo spadnięcia buta.



No kręci, bo nie ma pasów, dzieciak przeżył, bo jest młody i miękki. za to selekcją naturalną matka cię miała obiąć połykając ale była zbyt naj***na jak ją trzech r*chało i jeden trafił do dziury.