18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót z sylwestra

ni...........na • 2014-01-03, 02:05
Przeglądając portal informacyjny rodzimego miasta natrafiłem na dosyć niecodzienne zdarzenie:

Cytat:

Pijany 19-latek skasował dziewięć samochodów osobowych na osiedlu Binków.

Dwie i pół godziny po powitaniu nowego roku bełchatowscy policjanci odnotowali kolizję na bełchatowskiej ulicy Budryka. 19-letni bełchatowianin, kierujący peugeotem 307, utracił panowanie nad samochodem, który zjechał z jezdni i zderzył się z ośmioma zaparkowanymi przy ulicy autami. Kierowca peugeota doznał urazów ciała i został przewieziony do bełchatowskiego szpitala. Nikt poza nim nie doznał obrażeń. Przeprowadzone badanie wykazało, że 19-latek w organizmie miał 0,54 promila alkoholu. Bełchatowianinowi grożą dwa lata pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy oraz konsekwencje cywilnoprawne za wyrządzone szkody.





Wspaniale rozpoczęty nowy rok :samoboj:

RockyWood

2014-01-03, 02:21
no rodzice będą spłacali te autka ładne parę lat.

...chyba że są z komunistycznej partii albo z tej okupującej nasz kraj to wtedy my IM będziemy płacili :D

Majkel290

2014-01-03, 03:12
Skasował k***a? Raczysz pan kpić panie redaktor.

Un_Nem

2014-01-03, 04:40
pijany...
za to ze ktos jechal pijany powinni odrazu wpie**alac kare wiezienia i pozbawienie prawa do prowadzenia jakichkolwiek pojazdow.
auto to nie k***a zabawka. wsiadasz do auta to musisz pamietac ze nie tylko ty mozesz zdechnac ale tez inni ludzie.
jakby to zabijalo tylko tych debili za kolkiem to wladza by na to srala.

squallaz

2014-01-03, 06:05
Stać ich na samochody to i stać na naprawę. Bogacze.

Enzo_Gorlomi

2014-01-03, 07:25
ten z Kamienia Pomorskiego zdobył więcej XP za 6 x Kill

PatrolZG

2014-01-03, 08:02
Gdybym ja był sędzią dostałby 2-3 lata, prawko 15 lat. Ale k***a nie jestem, więc za jakiś czas kogoś pewno po pijaku zamorduje i znowu będzie "ale jak to sie stao ? " na całą Polskę.

danziel94

2014-01-03, 09:49
Szybcy i naj***ni - Bełchatów drift.

cenius

2014-01-03, 10:02
Ale po co kara więzienia?
Co ona rozwiązuje?

Gościu wyjdzie tylko zdemoralizowany? Tzn. ch*j mnie on obchodzi ale dla otoczenia nie wplynie to najlepiej.


Jedyna słuszą karą jest praca. Dużo pracy za jedzenie i spanie.
Po 12h dziennie przez pół roku na przykład za taki wyczyn, bo jednak rozj***ł tylko auta.

Sprzątanie ulic, odśnieżanie, malowanie płotów, czyszczenie kamienic, klatek schodowych, sadzenie drzewek, scinanie trawy, kopanie rowów itd.

Za każdy spóźnienie dodatkowy dzień pracy, każda nieobecność dodatkowy tydzień.

Jak nie bedzie chciał pracowac to wtedy więzienie 5 lat.
No i oczywiście dożywotni zakaz prowadzneie pojazdów.

Przecie gdyby zastosowac takie rozwiązania pół Europy zazdrosciło by nam porzadku i czystości na ulicach.

Ale nie k***a, lepiej wpie**alać ich za kraty i placic po 4k miesięcznie.

gnat8

2014-01-03, 10:39
Hahahah ktos powinien rano z kamera stac i krecic reakcje tych ktorzy nie wiedzieli, ze ktos im przekosil samochody w nocy. Heheheh Czad!


ps. najlepiej w sylwestra oddac fure na parking strzezony na 24h i miec spokoj (10 - 20zl) Zawsze jakis debil sie znajdzie i bedzie butelkami walil albo butowal lusterka albo ci achtunga wrzuci.

mare30ks

2014-01-03, 12:38
gdyby to bylo bmw to juz na cala polske by pismaki pie**olili zekolejny naj***ny morderca z bmw sie rozbija, a to tylko peugeot, a przeciez zgodnie z "faktami" w prasie inne marki nie powoduja wypadkow. czasem jakas drobna kolizje

Mr.Drwalu

2014-01-03, 13:57
Jak zwykle wszystko dookoła rozj***ne, a kierowca rajdowca bez szwanku. :-?

ma...........80

2014-01-03, 15:04
0,54 promila i wywijał takie fikoły? Co on, k***a, ważył ze 35 kg bez kości?

Jason_x

2014-01-03, 15:17
Wszystko pięknie dopóki taki idiota za nasze auta się nie weźmie.. ile trzeba mieć w bani naj***ne, żeby takie coś robić