18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PieronJasnySzlag

2018-05-07, 22:16
MadDave napisał/a:


jedzie na sterydach i koksie - to jest akurat ch*jowe i debilne


Haha, tym szczytem hipokryzji pokazałeś ile te twoje wypociny są warte. Uwielbiam takie teksty: co wy wiecie o tym, nie macie pojęcia a obrażacie, zazdrościcie by po chwili "to jest głupie i kazdy kto to robi jest debilem"
:)

-_..........._-

2018-05-07, 23:16
Poświęcił, nie poświęcił... Od jutra w sklepach z odżywkami:


MadDave

2018-05-07, 23:39
Spiderowski napisał/a:


Haha, tym szczytem hipokryzji pokazałeś ile te twoje wypociny są warte. Uwielbiam takie teksty: co wy wiecie o tym, nie macie pojęcia a obrażacie, zazdrościcie by po chwili "to jest głupie i kazdy kto to robi jest debilem"
:)



No bo branie sterydów jest ch*jowe k***a123 i tyle już nie mówię tutaj o wzroście agresji i wypryskach na ciele. Ale hipokrytą jest bardziej ten który kuje dupsko i mówi o sobie że doszedł tak w naturalny sposób. Bicek 100% natural!
Skoro nie odróżniasz ciężkiej pracy na siłce i pogodzeniu się z tym że możesz nie mieć skłonności genetycznych do muskulatury a chodzeniu do kabiny i walenia Omnadrenu (rozpie**alaniu tym samym organizmu, na własne życzenie)to serio- szkoda gadać, szkoda szczympić ryja.

The_Generat

2018-05-08, 00:17
MadDave napisał/a:



A ty pewnie chciałbyś być pierwszym klientem :krejzi: Spoko jak się za siebie weźmiesz to z chorobliwej otyłości można spokojnie zejść w rok. I może swoje przyrodzenie znowu zobaczysz- po twoejej wypowiedzi podejrzewam że lubisz myśleć o penisach 8-)
A wiesz dlaczego tak myślę? Bo najwięcej o gejach cisną właśnie takie skryte kryptopedały :mrgreen:

100zł się należy za poradę.



od ciebie to chyba tatuś brał te 100zł od porady, od wierszyka, od konika,no ale niestety cię zmartwię, o ile z chorobliwej otyłości można spokojnie zejść w rok, to twój poziom debilizmu przez rok można już tylko pogłębić

Taz

2018-05-08, 00:35
Dobry suchy klates :D

MadDave

2018-05-08, 10:15
The_Generat napisał/a:



od ciebie to chyba tatuś brał te 100zł od porady, od wierszyka, od konika,no ale niestety cię zmartwię, o ile z chorobliwej otyłości można spokojnie zejść w rok, to twój poziom debilizmu przez rok można już tylko pogłębić




Chyba trafiłem w twój czuły punkt prawda? :mrgreen:

The_Generat

2018-05-08, 11:48
MadDave napisał/a:




Chyba trafiłem w twój czuły punkt prawda? :mrgreen:



chyba się przeceniasz jak myślisz, że pierwszy lepszy przegryw z sadola może komuś tekstem jakimkolwiek trafić w czuły punkt...

k***a... nie dość, ze pokolenie internetu to jeszcze debili, cóż za połączenie

skival

2018-05-08, 17:33
haha o prze typ...a na rurce też tańczysz ?

PanAndrzej666

2018-05-08, 17:35
ale z dziecinnego skakania po barierkach to nie wyrósł dalej :)

Sys3k

2018-05-09, 00:16
Ciśniecie po chłopaku tak, że za kilka la wrzuci filmik jako kobieta...