18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-07, 07:39
Krytykujcie, krytykujcie, ale żaden z Was pompek na samych łapach nie zrobi...
Ja zresztą też nie :mrgreen:

horod

2018-05-07, 09:53
Ja tam szanuję

Vegeta13

2018-05-07, 10:23
Szacunek dla ciebie

takamahi

2018-05-07, 10:37
Sadol uczy, sadol bawi, teraz jeszcze motywuje.

MadDave

2018-05-07, 11:12
Czytać ten ból dupy ulanych przegrywów którzy już wiedzą że ze swoim obecnym podejściem do życia nigdy nie zrobią takiej sylwetki jest po prostu cudowna!
Oczywiście tacy najgłośniej będą się pruć że "kurła pedał! pewnie jeszcze wódki i piwka nie pije! czo to za polak! won na postępowy zachód"- wy wiecie i ja to czuje że wy wewnętrznie wiecie że nie jesteście w stanie osiągnąć takiego efektu, prawda? ale w duszy w ch*j byście chcieli jakby to się dało pstryknąć palcem i cyk 6-pak. No i nie mówcie mi że tak nie jest:D Chociaż ja to już wiem że mnie zjedziecie że to nie tak, że każdy ptaszek ma swój daszek :D i jestem zadowolony z tego jak wyglądam i nikomu nie muszę nic udowadniać... tak :D
Zaraz ktoś doda że od tych ćwiczeń jaja się kurczo! że przecież ruchoć się nie chce! bo tak mi mówił kolega szwagra, który usłyszał to od ciotki z bychawy która rozmawiała z grażynką sąsiadką spod 15.
Powiem wam tyle że odkąd trenuje (a robię to systematycznie i intensywnie wraz z pełną suplementacją białeczka, carbo, bcaa itp) moje libido jest tak doj***ne że to jest kosmos. Z podrywem nie ma problemu bo wystarczy zdjąć koszulkę przy dziewczynie i dalej się samo dzieje. No chyba że ktoś ma ch*jową gadkę, siano w głowie, jedzie na sterydach i koksie - to jest akurat ch*jowe i debilne albo jest taką ulaną właśnie k***ią która potrafi tylko marudzić i szkalować ludzi którym się coś chciało zrobić ze swoim życiem :D a przy laskach wstydzi się wystękać nawet swojego imienia :D

Do autora - szanuje postęp! cieszę się że są ludzie na tym portalu z jakimiś ambicjami.

Razner

2018-05-07, 12:21
Ale widzę że nie używasz tej połamanej ręki. Masz jakieś obawy?

The_Generat

2018-05-07, 12:41
"każdy ptaszek ma swój daszek :D "
"robię to systematycznie i intensywnie wraz z pełną suplementacją białeczka, carbo, bcaa "
"moje libido jest tak doj***ne że to jest kosmos"

z tymi mądrościami to powinieneś zostać trenerem motywacyjnym... dla gejów

Kocur28

2018-05-07, 13:06
Żagań, miasto w którym rzucisz kamień za siebie to trawisz w k***e albo trepa

MadDave

2018-05-07, 16:24
The_Generat napisał/a:



z tymi mądrościami to powinieneś zostać trenerem motywacyjnym... dla gejów



A ty pewnie chciałbyś być pierwszym klientem :krejzi: Spoko jak się za siebie weźmiesz to z chorobliwej otyłości można spokojnie zejść w rok. I może swoje przyrodzenie znowu zobaczysz- po twoejej wypowiedzi podejrzewam że lubisz myśleć o penisach 8-)
A wiesz dlaczego tak myślę? Bo najwięcej o gejach cisną właśnie takie skryte kryptopedały :mrgreen:

100zł się należy za poradę.

uszatok

2018-05-07, 16:42
Ale po co w ogóle marnować czas na udowadnianie jakimś smutnym przegrywom, że są smutnymi przegrywami? Nieudacznicy komentujący na tym portalu wiedzą, że są nieudacznikami, więc nie ma sensu im niczego pokazywać. A pozostali, którzy plują jadem robią to dla zbytów, bo w sumie czasem to jest śmieszne, tak jak ten, co zebrał najwięcej piw :D Jak dla mnie, kolego, to wykorzystujesz swoje życie do czegoś, co sprawia Ci przyjemność i jesteś w tym dobry, dlatego wygrałeś.

AmcieK.

2018-05-07, 16:53
I ten śmiech na końcu powiedział wszytko na temat tego pana .

waskezz

2018-05-07, 17:09
ale o nogach zapomnial

JKBC

2018-05-07, 19:14
Ale wiecie, że nie każdy facet chce mieć jakieś super mięśnie i męczyć sie na siłowni marnując sobie wolny czas? Gościu zrobił sobie mięsnie bo chciał je mieć, to nawet nie jest jakaś motywacja dla innych, bo co to za motywacja skoro robił coś co uwielbia robić i spędzać w taki sposób czas (czyt. siłownia). Motywować można kogoś pokazując swoje samozaparcie to czegoś, a nie pokazując, że robiąc to co kocha, mając z tego satysfakcje osiągnął to co chciał.

tomeekcz

2018-05-07, 19:29
fajne hobby że masz hobby. Tylko trochę nogi zaniedbałeś

Many1992

2018-05-07, 22:08
To jest sadol. Nie ważne, jak byś się starał, ludzie nie będą mieć dla ciebie tutaj litości ;-)