18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót komunizmu

Dorquba • 2013-07-04, 19:59
W związku ze zbliżającymi się urodzinami gen. Jaruzelskiego, SLD oficjalnie zapowiedziało że będą one miały charakter polityczny.

Ledwo 20 lat po komunie, a już następuje wielki powrót. Byłych komunistów gloryfikuje się na uniwersytetach, a przeciwne partie i stowarzyszenia prawicowe wrzuca do jednego worka z neofaszystami. Oto fragment debaty pomiędzy panem Krzysztofem Bosakiem, a pospolitą lewacką k*rwą(pan gawkowski, celowo z malej litery). Oczywiście w bezstronnej i obiektywnej TV jaką jest TVN :lodowka:

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/gawkowski-do-bosaka-pan-promuje-faszyzm-wstydze-sie-za-to-co-robicie,337311.html

(niestety nie mogę wstawić na sadistica, ponieważ nie ma filmu na YT, ale zachęcam do obejrzenia)

Co się z tą Polską dzieje, że ukradkiem wraca komuna, a narodowców traktuje się jak psy i wyzywa od nazistów. Większość polityków-amatorów z SLD czy ruchu palikota nie zna nawet programu własnej partii.


Na koniec zachęcam do udziału w akcji "Zablokuj Komucha" która odbędzie się w Warszawie 6 Lipca br. Start o godz. 11.00 pod sejmem. Będzie antykomunistyczna muzyka, symboliczne "wieszanie" zdrajców oraz "salwa niehonorowa".




Po tagach nie ma, a jak jest to co złego to nie ja.

A o to bonusik, mam nadzieje że za niego mój post nie trafi do sucharów ;_;



ElNino

2013-07-04, 20:02
Urodziny wyprawić to chłop zdrowy, a jak przyjdzie rozprawa to nagle umierający.

BongMan

2013-07-04, 20:03
Dajcie dziadkowi spokój. Chciał dobrze.

Dorquba

2013-07-04, 20:05
@BongBan ale robić z niego bohatera dzisiejszej lewicy? Paranoja. Niech usunie się chłop ze sceny politycznej, a nie urządzać biby z posłami SLD.

Armandoprawilniak

2013-07-04, 20:05
Cytat:

Co się z tą Polską dzieje, że ukradkiem wraca komuna


Ukradkiem? serio ? spora część posłów SLD to osoby związane z KCPZPR, związek radziecki mamy pod postacią lewackiej UE, która tylko nas zadłuża, Kiszczak zorganizował okrągły stół by przekazać władze swoim agentom, do tej pory w Polsce nie przeprowadzono dekomunizacji, zastanów sie czemu w sejmie nie ma ANI JEDNEJ partii prawicowej i czemu zbrodniarze komunistyczni nie są karani, a wręcz honorowani, tylko nazizm był zły a komuna cacy

Miziou

2013-07-04, 20:23
@up

Dokładnie. Czechosłowacy 'jakoś' sobie z tym poradzili, przynajmniej próbowali. My mamy siatkę żłobów, która działa od początku lat '90tych, nie do namierzenia, nic im nie można udowodnić. Kiszczak, Jaruzel, Urban - można im skoczyć. Teraz to są pączki w maśle, mają nawet lepiej niż wcześniej. A społeczeństwo i tak bardziej interesuje, kto wygrał nowe reality show, niż to, kim był Bauman. I parafrazując Twaina: ja się od nich nie różnię, nawet niosę sztandar w tym pochodzie...

Smutne, ale happy birthday mister general k***a mać...

Jak to Boguś w "Psach" mówił? Że będzie bronił XVIII Rzeczpospolitej? Do samego końca... Jego... Albo jej... Tak.

Freedom_69

2013-07-04, 21:48
Bo narodowcy to w dużej części pojeby i nie wmówicie mi, że nie. Wpie**olili mojemu kumplowi tak że miał dziure na wylot w policzku i 6 szwów od wewnątrz, za to że miał długie włosy. A i zapomniałem dodać, że ich było 3 i byli tak ze 2 razy starsi ;) Obrońcy wolnej Polski się k***a mać znaleźli. Wzięli by się za nazioli czy ciapatych a nie napie**alają polaków

polo44

2013-07-04, 22:01
Trochę źle nazwałeś temat "Powrót komunizmu" gdyż nie może wrócić coś co nigdy nie odeszło.
Już nawet na obchodach 4 czerwca mówili o pokojowym przekształceniu komunizmu, a nie upadku.
Tak naprawdę w sejmie, służbach publicznych, sądach, prokuraturach, szkołach, w telewizjach, gazetach, w sprywatyzowanych firmach, a także tych ciągle państwowych siedzą cały czas Ci sami ludzie lub rodziny osób które tam zasiadały także przed 89rokiem.
Komunizm w Polsce nigdy nie upadł, okrągły stół był zalegalizowaniem na długie lata starego porządku.

Polejminatychmiast

2013-07-04, 22:15
Od tego pie**olenia lewaka rzygać się chce, jeszcze ta morda olejnik.

Krwawy Opiekacz

2013-07-04, 22:21
No cóż, lewackie k***y wciąż mają się dobrze.

Suka_Blyat

2013-07-04, 23:12
Freedom_69 napisał/a:

Bo narodowcy to w dużej części pojeby i nie wmówicie mi, że nie. Wpie**olili mojemu kumplowi tak że miał dziure na wylot w policzku i 6 szwów od wewnątrz, za to że miał długie włosy. A i zapomniałem dodać, że ich było 3 i byli tak ze 2 razy starsi ;) Obrońcy wolnej Polski się k***a mać znaleźli. Wzięli by się za nazioli czy ciapatych a nie napie**alają polaków


Dasz se rękę uciąć, że to byli narodowcy, a nie zwykłe łyse końskie sp***oliny, które mogą kojarzyć się ze stereotypową wizją narodowca kreowaną przez media i lewactwo? Bo ja jestem przekonany, że żaden szanujący się narodowiec nie wpie**oliłby nikomu bez przyczyny.

qucharz69

2013-07-04, 23:16
nie no wierszyk bardzo ładny ;]

Myxxer

2013-07-04, 23:27
Wierszyk o tuśku hahahahahah

Yogii26

2013-07-04, 23:33
Gdy oglądałem z dziadkiem ten program (nie mam pojęcia czemu dziadek czasami włącza TVN24) to tak się wk***ił że uderzając w stół wylał piwo :)