18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót komunizmu

Dorquba • 2013-07-04, 19:59
W związku ze zbliżającymi się urodzinami gen. Jaruzelskiego, SLD oficjalnie zapowiedziało że będą one miały charakter polityczny.

Ledwo 20 lat po komunie, a już następuje wielki powrót. Byłych komunistów gloryfikuje się na uniwersytetach, a przeciwne partie i stowarzyszenia prawicowe wrzuca do jednego worka z neofaszystami. Oto fragment debaty pomiędzy panem Krzysztofem Bosakiem, a pospolitą lewacką k*rwą(pan gawkowski, celowo z malej litery). Oczywiście w bezstronnej i obiektywnej TV jaką jest TVN :lodowka:

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/gawkowski-do-bosaka-pan-promuje-faszyzm-wstydze-sie-za-to-co-robicie,337311.html

(niestety nie mogę wstawić na sadistica, ponieważ nie ma filmu na YT, ale zachęcam do obejrzenia)

Co się z tą Polską dzieje, że ukradkiem wraca komuna, a narodowców traktuje się jak psy i wyzywa od nazistów. Większość polityków-amatorów z SLD czy ruchu palikota nie zna nawet programu własnej partii.


Na koniec zachęcam do udziału w akcji "Zablokuj Komucha" która odbędzie się w Warszawie 6 Lipca br. Start o godz. 11.00 pod sejmem. Będzie antykomunistyczna muzyka, symboliczne "wieszanie" zdrajców oraz "salwa niehonorowa".




Po tagach nie ma, a jak jest to co złego to nie ja.

A o to bonusik, mam nadzieje że za niego mój post nie trafi do sucharów ;_;



oc...........an

2013-07-04, 23:35
O, to coś ciekawego :D


Ja tam nie będę się wypowiadać czy Jaruzelski był dobry czy zły itp. bo tu nie o to chodzi.

Ale stwierdzę jeden fakt, że twardy z niego dziadek - od 22 lat próbują go udupić, ciągle "odwiedza" sądy, ciągle ktoś go opluwa itp. a on twardo mieszka w Polsce, na ulicy Ikara w Warszawie.

Nawet przeciwnicy muszą przyznać, że ma charakter! Przecież w Moskwie przywitaliby go jak bohatera, ale on uparcie mieszka w PL i przyjmuje zniewagi i wyzwiska.


A, tak BTW: Wielka Brytania wprowadziła pełną amnestię dla zbrodniarzy komunistycznych. Jakie byś nie miał zbrodnie na sumieniu jako komunista i tak dostaniesz azyl polityczny.

mw

2013-07-04, 23:36
90 lat, 90 lat niech żyje, żyje nam

RuthleslyMadman

2013-07-04, 23:37
Cytat:

;_;



Rozumiem gdy kobietka użyje tego znaku. Ale facet? Nie. Gdy facet tego używa, to jest z nim coś nie tak. Dla mnie to tak, jakby go wykastrowano albo był pedałem. Naprawdę bardzo pedalski jak dla facetów znak, a ostatnio mnoży się k***a na potęgę... Co jest z facetami? Geezus....

Jarrt

2013-07-04, 23:39
Dorquba napisał/a:

a pospolitą lewacką k*rwą(pan gawkowski, celowo z malej litery). O



falloutt

2013-07-04, 23:42
Słuchać tej p*zdy olejnikowej to się nie da

Mojoo

2013-07-04, 23:49
Olejnik to jest p*zda. Jak można być tak stronniczym dziennikarzem.

Peter-Norivotset

2013-07-04, 23:53
Freedom_69 napisał/a:

Bo narodowcy to w dużej części pojeby i nie wmówicie mi, że nie. Wpie**olili mojemu kumplowi tak że miał dziure na wylot w policzku i 6 szwów od wewnątrz, za to że miał długie włosy. A i zapomniałem dodać, że ich było 3 i byli tak ze 2 razy starsi ;) Obrońcy wolnej Polski się k***a mać znaleźli. Wzięli by się za nazioli czy ciapatych a nie napie**alają polaków


W dupie byłeś i gówno widziałeś. Pewnie przed tym jak mu wpie**olili krzyczeli "jestesmy narodowcami, teraz masz wpie**ol" nie pie**ol takich głupot, bo rzygać się chce od takich internetowych historyjek...

A ten flmik, to aż mnie krew zalewa, nie będę tracił nerwów na wylewanie bluzgów, bo po prostu szkoda na te 2 staliniątka.

swirus221

2013-07-04, 23:54
Ale mnie ta olejnik wk***ia...

Fa...........um

2013-07-04, 23:54
DUST DEVIL napisał/a:

O, to coś ciekawego :D


Ja tam nie będę się wypowiadać czy Jaruzelski był dobry czy zły itp. bo tu nie o to chodzi.

Ale stwierdzę jeden fakt, że twardy z niego dziadek - od 22 lat próbują go udupić, ciągle "odwiedza" sądy, ciągle ktoś go opluwa itp. a on twardo mieszka w Polsce, na ulicy Ikara w Warszawie.

Nawet przeciwnicy muszą przyznać, że ma charakter! Przecież w Moskwie przywitaliby go jak bohatera, ale on uparcie mieszka w PL i przyjmuje zniewagi i wyzwiska.


A, tak BTW: Wielka Brytania wprowadziła pełną amnestię dla zbrodniarzy komunistycznych. Jakie byś nie miał zbrodnie na sumieniu jako komunista i tak dostaniesz azyl polityczny.



Jaki ma charakter? Ma charakter zwykłej k***y, sprzedawczyka. Gdyby Jaruzel miał honor, to by sobie po upadku komuny w łeb pie**olnął. Wtedy można by rzecz, że może był komuchem i zbrodniarzem, ale honor żołnierski miał. Ale nie! My tego ch*ja leczymy, płacimy mu emeryturę ... faktycznie ... strasznie hardy musi mieć charakter, że cierpi takie "męki".

Powinien sp***alać do Rosji i niech ruscy go utrzymują! Ale też nie! Ruscy tacy głupi nie są, aby tego śmiecia wziąć na garnuszek.

Niestety, tego co sp***olili nasi ojcowie już się nie naprawi. Jaruzel powinien skończyć na początku lat 90 jak jego rumuński ziomek Causcescu. Z kulą w głowie lub z pętlą na szyi. Urban. Kiszczak i koledzy też. Ale właśnie ... komuna nie upadła. Komuna się uwłaściła, przefarbowała i dalej rządzi.

P.S. Żaden komunistyczny kacyk z bloku wschodniego nie wyjechał do Rosji po upadku komuny. Znamienne.

KurwaRomantyk

2013-07-04, 23:55
RuthleslyMadman napisał/a:



Rozumiem gdy kobietka użyje tego znaku. Ale facet? Nie. Gdy facet tego używa, to jest z nim coś nie tak. Dla mnie to tak, jakby go wykastrowano albo był pedałem. Naprawdę bardzo pedalski jak dla facetów znak, a ostatnio mnoży się k***a na potęgę... Co jest z facetami? Geezus....


Jebnij się k***a w dekiel ciulu.
;_; ;_; ;_;

DeNaimad

2013-07-04, 23:56
Uwielbiam słuchać Bosaka.Dawno nie było w polityce tak ogarniętego człowieka,z taką wiedzą na każdy temat.

Machol

2013-07-04, 23:58
Z jednej strony lewacka k***a a z drugiej chłopczyk z drugiego hitlerjugend.
@ ElNino: Jaruzelski to ledwo co ma siłę kieliszek do góry podnieść. Najbardziej przykre jest to, że partia politycznych śmieci jaką jest SLD, chwyta się wszystkiego by jakkolwiek jeszcze zaistnieć w mediach. Np. wyprawiając kontrowersyjne urodziny staruszkowi który raczej nie ma siły już protestować.

RuthleslyMadman

2013-07-05, 00:02
Cytat:


Jebnij się k***a w dekiel ciulu.
;_; ;_; ;_;



:kupa:

Ten mały obrazek pokazuje czym jesteś. Amen.

Jarrt

2013-07-05, 00:08
RuthleslyMadman napisał/a:



:kupa:

Ten mały obrazek pokazuje czym jesteś. Amen.


Przepraszam, czy to GUNWO?

;____________________________________________________________________;

oc...........an

2013-07-05, 00:14
Tabernak, hmm... no w sumie masz dużo racji ;)


@up I feel your pain bro :(