18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powody Nerona

Ęmi • 2012-07-30, 00:45
Dlaczego Neron spalił Rzym?



(...)



Bo nie było jeszcze Sosnowca.

WujekTolek

2012-07-31, 18:17
Haha nie wierzę , Bongman ja też jestem z Sosnowca ;D

pyotreck

2012-07-31, 18:27
A kawał pewnie wymyślił mieszkaniec górnego ślaśka w momencie gdy wydłubywał sobie bród z pod paznokci.

Madafaka69

2012-07-31, 18:43
Dziwi mnie skąd na śląsku internet, żeby te dowc**y wrzucać. Co, nosicie wiaderkami z Polski ?

00JA00

2012-07-31, 23:39
Co by nie było Sosnowiec będzie kojarzony z małą Madzią co jest wg mnie durne . Z Sosnowca pochodzi kilku ludzi , którzy zasługują na więcej uwagi niż ta afera . Mamy Jana Kiepurę , którego powinni znać nie tylko mieszkańcy Zagłębia Dąbrowskiego jest też Jan Ciszewski , którego można było posłuchać jako komentatora sportowego . Jak twierdzi mój ojciec już nigdy nie będzie takiego człowieka żeby tak dobrze komentował mecze piłki nożnej , a napinaczy ze Śląska pozdrawiam środkowym palcem . Nie udzielałbym się na miejscu niektórych z was bo dla mnie gwara śląska to pozostałość po niemcach . Najechali nasz kraj i udało im się wprowadzić po części swój popie**olony język , który można spotkać na co dzień w Rudzie Śląskiej czy innym mieście .

wj...........44

2012-07-31, 23:42
W co bawią się dzieci z Sosnowca ?
-W miasto :amused:

Ęmi

2012-07-31, 23:48
00JA00 napisał/a:

Co by nie było Sosnowiec będzie kojarzony z małą Madzią co jest wg mnie durne . Z Sosnowca pochodzi kilku ludzi , którzy zasługują na więcej uwagi niż ta afera . Mamy Jana Kiepurę , którego powinni znać nie tylko mieszkańcy Zagłębia Dąbrowskiego jest też Jan Ciszewski , którego można było posłuchać jako komentatora sportowego . Jak twierdzi mój ojciec już nigdy nie będzie takiego człowieka żeby tak dobrze komentował mecze piłki nożnej , a napinaczy ze Śląska pozdrawiam środkowym palcem . Nie udzielałbym się na miejscu niektórych z was bo dla mnie gwara śląska to pozostałość po niemcach . Najechali nasz kraj i udało im się wprowadzić po części swój popie**olony język , który można spotkać na co dzień w Rudzie Śląskiej czy innym mieście .




Kogoś lokalna duma została urażona? :roll:
Moszna się śmiać z Warszawy, pedałów, żydów, czarnych, ale śmianie się z Sosnowca to już rozumiem przegięcie i niepoprawność polityczna roku?

00JA00

2012-08-01, 00:08
Nie urażona duma , a śmiech na sali , że gimbaza ze Śląska udziela się na sadolu :badyl:

RHminus

2013-09-02, 18:38
Staroć, aż podśmierdywać zaczyna.