18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powitanie rowerzystów

CrazyEdek • 2020-11-06, 12:08
Krótko i na temat.


cesarz1982

2020-11-06, 23:34
Ten na filmiku co kręcił to Tomasz F.......
Ojciec 2 dzieci który to bierze na te gówniaki 500+ a tu pie**oli takie bzdury.
j***ć go za dwulicowość :lol:

notak

2020-11-07, 07:56
pie**olcie się sami , lewaki

PANLACH

2020-11-07, 08:33
Do wszyskich nowoczesnych którzy drą ryja ,, j***ć PiS,, jak przyjdzie platforma to zrobi wam taką lewatywę , lobotomię i czyszczenie portfela że będziecie to odszczekiwać w mgnieniu oka .

Ni...........ny

2020-11-07, 09:21
PANLACH napisał/a:

Do wszyskich nowoczesnych którzy drą ryja ,, j***ć PiS,, jak przyjdzie platforma to zrobi wam taką lewatywę , lobotomię i czyszczenie portfela że będziecie to odszczekiwać w mgnieniu oka .



Czyszczenie portfela ? po morawieckim to nie będzie co czyścić, wytrzepie j***ny do ostatniego grosika.
Nie pamiętam żeby za tych złodziei z peło trzeba było płacić za deszcz, a mati wpadł na taki pomysł. :kawa:

damianek222

2020-11-07, 21:48
CzerstWybut napisał/a:

Przecież to jest ustawione. On nawet nie zdązył skończyć mówić a oni już z nim krzyczą jebac pis. Jak kolejni tiktokowcy k***a.



nie przezywaj chlopczyku

DarioLee

2020-11-08, 21:20
McQurwa napisał/a:

podkreśliłem ci, bo coś ci się popie**oliło



o ch*j Ci chodzi ?

CzerstWybut

2020-11-14, 02:32
Niezwyciężony napisał/a:

Czyszczenie portfela ? po morawieckim to nie będzie co czyścić, wytrzepie j***ny do ostatniego grosika.
Nie pamiętam żeby za tych złodziei z peło trzeba było płacić za deszcz, a mati wpadł na taki pomysł.



Ja tam nie bronie poj***nego pisu ale lubie przypominać ludziom te 23%wat na kilka miesięcy :D podniesienie podatkow na art. Dziecięce i wiele innych podatków ;) pis po jedno kurestwo

Ni...........ny

2020-11-14, 06:39
CzerstWybut napisał/a:

Ja tam nie bronie poj***nego pisu ale lubie przypominać ludziom te 23%wat na kilka miesięcy podniesienie podatkow na art. Dziecięce i wiele innych podatków pis po jedno kurestwo



A ja lubię przypominać że to podniesienie miało termin obowiązywania, dokładnie do końca 2016. Po tej dacie podniosła szydło. I zaraz wchodzi podatek od cukru i od deszczu, wzrasta akcyza. Opłata paliwowa, podatek bankowy (PKO wysłało mi info o podwyżce opłat na długo przed wejściem podatku w życie) , podatek handlowy,podwyżki prądu itd.
Jeszcze trochę dopie**olą podatek od gówna. Jak uważasz że za peło było źle to ci jeszcze doj***li.

CzerstWybut

2020-11-14, 14:44
Niezwyciężony napisał/a:

A ja lubię przypominać że to podniesienie miało termin obowiązywania, dokładnie do końca 2016. Po tej dacie podniosła szydło. I zaraz wchodzi podatek od cukru i od deszczu, wzrasta akcyza. Opłata paliwowa, podatek bankowy (PKO wysłało mi info o podwyżce opłat na długo przed wejściem podatku w życie) , podatek handlowy,podwyżki prądu itd.
Jeszcze trochę dopie**olą podatek od gówna. Jak uważasz że za peło było źle to ci jeszcze doj***li.



http:// www. grzechy-platformy. org/finanse/ masz poczytaj sobie i przypomnij ten sam burdel.

Ni...........ny

2020-11-14, 14:56
CzerstWybut napisał/a:

http:// www. grzechy-platformy. org/finanse/ masz poczytaj sobie i przypomnij ten sam burdel.



Bełkot pisowców, a w dupę se to wsadź

Edit: "WYSOKIE PODATKI" a wiesz że te twoje ukochane k***y z PISu nie zniosły podatków tylko doj***li 35 nowych ?
To jak ci było gorzej za PO z 35 podatkami mniej to chyba jesteś jakiś jebnięty ;-)

Jeszcze jedno, JPK który uszczelnił vat został stworzony w 100% przez PO, jedyne co PIS stworzył w tym temacie to mafia watowska w ministerstwie finansów, tego to nie widzisz ? To jest dopiero burdel.

A jeszcze zrobili z tego kraju wysypisko śmieci które przypadkiem się same zapalają a winnych brak.

CzerstWybut

2020-11-15, 02:49
Niezwyciężony napisał/a:

Bełkot pisowców, a w dupę se to wsadź
Edit: "WYSOKIE PODATKI" a wiesz że te twoje ukochane k***y z PISu nie zniosły podatków tylko doj***li 35 nowych ?
To jak ci było gorzej za PO z 35 podatkami mniej to chyba jesteś jakiś jebnięty
Jeszcze jedno, JPK który uszczelnił vat został stworzony w 100% przez PO, jedyne co PIS stworzył w tym temacie to mafia watowska w ministerstwie finansów, tego to nie widzisz ? To jest dopiero burdel.
A jeszcze zrobili z tego kraju wysypisko śmieci które przypadkiem się same zapalają a winnych brak.




Jesteś typowym zjebem co jak nie popiera twoje k***y z PO to wsadzasz ludzi do worka pisu. Propagandowy zj***ny leming co sie karmi stacją tvn lub wyborczą. Typowo szczekasz o bełkocie a ja k***a zwyczajnie pamiętam ich obiady z ośmiorniczkami za 1200 i komentarze jak mają ludzi za gówno. Wp*zdu afer i złodziejstwo. Każdy k***a przetarg kończył się k***a aferą. Do dzisiaj jeżdże ich autostradą na której są ograniczenia do 60 bo są tak rozj***ne. W dzień zwozili podsypke a w nocy wywozili. k***a tępy dzbanie jesteś tak głupi jak połowa narodu i będziesz skakał z pisu na po i odwrotnie, przestań tyle wódki pić to może zostanie ci w pamięci co obecni robią i za 10 lat nie będziesz na nich głosował spowrotem. Napie**alają wszyscy na sądy teraz a nikt k***a nie pamięta za czyjej kadencji zmienili sobie prawo do ustawiania swoich sędziów w ławkach. Jak to mówił poseł z twojego PO ktore tak bronisz. "Nie bójcie się, dla wszystkich wystarczy. Podzielimy się." Tak pewni rządzenia byli że teraz placzą bo nie mają kiedy swoich wstawiać. Pis z niczego nie wygrało wtedy durniu taką przewagą, a k***y z Platformy tak sie nie mogły pogodzić z tym że nakręcali jakieś àmieszne oplacane strajki po przegranej. Im bardziej chcieli usunąć wybrany rząd w wyborach tym bardziej ludzie ich nienawidzą. I te k***a kombinaxje na robienie narodu w ch*ja z jakąś nowoczesną z tępym petru na czele. To był rząd który by oddał i sprzedał wszystko na zachód a kupował najlepiej nakdroższą energie. Jak slysze że kupujemy wch*j taniej gaz ze stanów i debile platfusy to krytykują bo k***a nie z rosji to mnie rozpoerdala od środka. Wszystko co nie za ich kadencji to złe naqet jak byśmy lurwa zloża ropy znaleźli to by to zruzgali bo ch*jowe i lepiej jak by niemcy to wzieli. Pis ta sama propaganda co byla za czasów po tylko mocniejsza bo teraz propaganda jedna z drugą się ściera. Nienawidze j***nych socjali i rozdawnictwa + k***a jak za komuny. Ja mam utrzymywać nierobów. Najpierw k***y z platformy pie**olili że budżet padnie z tego po czym po 3 miesiącach mówią że oni by dali na pierwsze dziecko, a za 3 lata mają w programie że nie zlikwidują 500+. Japie**ole wszystko byle sie do władzy dorwać. j***ć złodzieji z platformy i zacofanie + komunizm z pisu

Ni...........ny

2020-11-15, 10:08
Słuchaj, mam cie za PISowskiego śmiecia bo bezmyślnie powtarzasz ich propagandowa papkę. I jeszcze mnie od lemingów wyzywasz ?

CzerstWybut napisał/a:

Typowo szczekasz o bełkocie a ja k***a zwyczajnie pamiętam ich obiady z ośmiorniczkami za 1200


Bolą cię ośmiorniczki za 1200 k***o biedaku a nie boli cię kolacja kaczyńskiego z orbanem za 100 000 ?
I nie sądzę żeby teraz ministrowie wpie**alali bułki z podwawelską. Też się pasą za grube tysiące tylko tępy plebs nie widzi bo ośmiorniczki pamiętajo.


CzerstWybut napisał/a:

Jak slysze że kupujemy wch*j taniej gaz ze stanów i debile platfusy to krytykują bo k***a nie z rosji to mnie rozpoerdala od środka.


Jak przystało na debila z matematyką słabo, jedyne co potrafisz to łykać propagandowe gówno.
Gaz z USA jest tańszy tylko w zakupie po podliczeniu wszystkich kosztów wychodzi 230-260 dolarów za 1000 m3 a ruski średnio 245 dolarów. Gdzie jest to twoje w ch*j taniej debilu ?
Więc nie muszą brać od ruskich, niech biorą najtaniej. Jak można kupować bliżej i zaoszczędzić na transporcie to kupowanie z za oceanu śmierdzi korupcją.

CzerstWybut napisał/a:

To był rząd który by oddał i sprzedał wszystko na zachód a kupował najlepiej nakdroższą energie.



Kretynie, to za PISu wzrosły ceny energii tak że musieli dawać dopłaty żeby nie przej***ć wyborów.

CzerstWybut napisał/a:

komentarze jak mają ludzi za gówno.



Dla PISowców też jesteś gównem, i w tym przypadku mają rację. Robią cie w ch*ja, głaszczą po tej wypełnionej gównem głowie a ty się cieszysz. A co o tobie śmieciu myślą na prawdę to Morawiecki na taśmach powiedział, za miskę ryżu masz zapie**alać ;-)

CzerstWybut napisał/a:

Najpierw k***y z platformy pie**olili że budżet padnie



Wicepremier Morawiecki w Bydgoszczy: "500+ jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność"
Na służbę zdrowia nie było, dlatego dziś jest w czarnej dupie. A dzietność jak leżała tak leży 100 mld psu w dupę. I nie zadłużyli się, tylko nas.

CzerstWybut napisał/a:

Napie**alają wszyscy na sądy teraz a nikt k***a nie pamięta za czyjej kadencji zmienili sobie prawo do ustawiania swoich sędziów w ławkach.



Tak ? A kto wj***ł na chama swoich prezesów do sądów ? Kto wprowadził śmieszny system losowania który dla pawłowicz 3 razy wylosował zupełnym przypadkiem tego samego przyjaznego sędziego ? Weź jebnij się w ten pusty łeb pisowski lemingu.


Co do afer do można by długo wymieniać jak np 50 śmigłowców dla wojska, mieli wszystko ogarnięte, przygotowane pieniądze i wyj***li to w kosmos.
Uj***li przetarg, rozkradli pieniądze a śmigłowców do dziś nie ma.

Taki k***a jesteś pamiętliwy to może pamiętasz jak wozili się radiowozami jak taksówką i zginęła przy tym dwójka policjantów ?
Tak ci te k***y ludzi szanują ? A jak strajkowali medycy to co było ? Niech jadą za granicę, a dziś jak się zapaliło pod dupą to ta sama k***a wzywa lekarzy żeby wracali. No k***a kabaret.
Te twoje geniusze ekonomi wybudowały lotnisko w Radomiu, zero podróżnych. Co teraz robią ? Wyburzyli nowy terminal i budują większy po ch*j ? To jest k***a wał, tak się kradnie pieniądze takiej tępej hołoty jak ty ;-)
Napychają ci k***a ten pusty łepek ty jakie peło było ch*jowe żebyś nie widział że teraz jeszcze grubsze wały idą.
I po twoim bełkocie widać że to działa.

Ocknij się, PO już nie rządzi i mamy całą stertę grubszych afer.

CzerstWybut

2020-11-16, 07:01
Jesteś niezłą sp***oliną genetyczną z niedoj***niem mózgowym bo dalej mnie za pisowca masz. Niczym k***o sie nie różnisz od nich tak samo jak od platformy. Stoisz albo po jednej stronie zlodzieji albo po drugiej. Tak k***a moge być dla ciebie biedakiem szmato bo nie potrafil bym publiczne pieniądze wyj***ć na ośmiorniczki czy k***a kolacje z orbanem zaj***ny k***iu. Pies cie j***l zlodzieju. Jesteś kretynem co widzi tylko pis lub platforme i mnie w ch*ja nie robią bo nie glosowałem ani na pis ani na platforme. A ty widać jesteś k***a dobrym kretynem że się wciągneles w te gierki. Odź k***a na protest pokrzyczeć bo właśnie takich ludzi im potdzeba. Zamiast k***a w wyborach wybierać i myśleć to teraz jak p*zda sie wydzierasz. Jak za platformy mi rodzine wyj***li z kamienicy to k***a dobrze bylo. k***y j***ne a w sądach sprzedawali te kamienice za 1000 j***nych złotych bo k***a za tyle podpisy wydawali szmaciarze i ty mi k***o powiesz ze za platformy bylo lepiej, dla k***a sędziów tamtych czasów nie bylo nic dziwnego ze soe znalazl właściciel w wieku 125 lat. Ta ch*jnia się ciągnie od komuny bo takie k***y jak ty bronią j***nego wałesy co k***a nie pozwolił komunistycznych zlodzieji wyj***ć z sejmu. Teraz wszyscy koledzy was urabiają jak gowno w oborze. Nie mam telewizora od 15 lat i nie ogladam tej szopki co tam sie odpie**ala ale ty widze musisz być na bieżąco. Zapomniałeś kirwa jak ci kolega tuska pawlak podpisal umowę na najdroższy gaz w europie. Energie masz drogą przez unijne przepisy kretynie. Płacimy wk***e kar za emisje co2 bo twój fantastyczny k***a pelo rząd wypie**olił 400 mln na elektrownie jadrową gdzie do dzisiaj nawet nie wybrali miejsca ani jedni ani drudzy. Niemcy dalej napie**alają węglem a jak w polsce sie mowi o elektrowni jadrowej to znowu pie**olą że to zły pomysl i nie powinniśmy stawiac tego. k***a naucz sie debilu że nie ma czegoś takiego jak sąsiedztwo. Jest k***a interes i nigdy niemcy nie bedą doradzać polakom jak jest lepiej. Zapatrzeni wszyscy na ten k***a zachód jak w ciele w malowane okno. Gdzie ten twój k***a przywódca sp***olil? Za granicą sie śmieją że k***a mamy polaka na gorze w unii a nic w strone polski a tylko od polski. Zapomnial że grabie grabią tylko w jedną strone sprzedawczyk, wybierają go z innych państw bo to jedyny szmaciarz w unii co by swój kraj sprzedał. Ty p*zdo j***na może ci wielkimi literami napisać ŻE NIE POPIERAM ZLODZIEJI I KRETYNÓW Z PISU a tym bardziej platformy. j***ny lemingu jak ci sie jedzie po twoim obozie to odrazu wpie**alasz ludzi do twojej znienawidzonej partii. Typowy debil z rozumem ziemniaka urobiony przez massmedia. Śmieje się z takich jak ty i z tych od pisu, siedze daleko na drugim końcu świata i się śmieje z was jak sie opie**alacie gównem nawzajem a jesteście jedni drugich warci. Bo wedlug twojegp pustego łba kto jest przeciwko naszej łukochanej platformy ten ch*j z pisu jest. Typowy kretyn

Masz k***a może coś ci przypomni ten dzinnikarz z czasów kiedy jeszcze mu nie odj***lo. Twój k***a wspaniały obóz peło chciał dokładnie to samo zrobić co teraz robią, tylko zabraklo im czasu bo ludzie wybrali drugie gówno i karuzela śmiechu się zaczeła.