18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powitanie rowerzystów

CrazyEdek • 2020-11-06, 12:08
Krótko i na temat.


Asuritta

2020-11-06, 14:22
Najbardziej boli mnie to że teraz polecą głosować na PO czy tam KO i znowu burdel kamieni kupa nawet afery ich do pierdla lub pod ścianę nie doprowadziły ... a my zdychamy teraz w karetkach bo nikt nie chce leczyć normalnych rzeczy bo za covid maja płacone więcej o 100% duduś podpisał ustawę ... Polski już nie ma :/ zostało koryto i setki podatków. do tego reszta parti nawet konfederacja poleciała w ch*ja i liże pis i ko dupska...

luxpiotr

2020-11-06, 14:49
cwe*a bym z tego rowerku jednym strzałem ściągnął

Hollow_Man

2020-11-06, 14:49
j***ć PiS czyli j***ć ( Pedalarzy i Stulejaży) podobno to takie dość częste powitanie u rowerzystów, sąsiad mi mówił też jeździ na rowerze.

kilo_jablek

2020-11-06, 14:53
j***ć cokolwiek co na drzewo nie ucieka

Elektro-Mech

2020-11-06, 14:59
TRQPL napisał/a:

Pedalarze to gorsze bydło niż motop*zdy i tirowcy.



Ludzie przypie**alający się do innych ludzi z byle powodu/bez powodu, to największe bydło, change my mind.

GangTrap

2020-11-06, 15:00
Jebac_pedalarzy napisał/a:

Nie sugerujcie się moim nickiem, ale to jedyny film z pedalarzami który jest u mnie na plusie, oczywiście tylko dlatego iż osobnicy nie korzystali z pasa ruchu drogowego i nie utrudniali życia normalnym obywatelom.

Ale piwerko Ci posyłam, elegancko to opisałeś.
Natury się nie oszuka



No tak lepiej być starym śmierdzącyn Januszem z piwskiem w ręku o 7 godzinie i chlac cały dzień. Tacy jak ty to margines społeczny

Justynka99

2020-11-06, 15:24
Za j***nie PiSu zawsze piwo. A pedalarze to są na drogach. Ci na ścieżkach rowerowych to panowie rowerzyści, którzy mi zupełnie nie przeszkadzają.

Skiper96

2020-11-06, 15:28
Ale zj***nie pedalarzy na filmie zachowane... zamiast zjechać jeden do prawej strony to jeden jedzie lewą stroną, a drugi prawą. Aż dziw, że nie wsadzają ku*asa do włączonego miksera z nadzieją, że nic sie nie stanie :gay:

bigsexy

2020-11-06, 16:13
Asuritta napisał/a:

Najbardziej boli mnie to że teraz polecą głosować na PO czy tam KO i znowu burdel kamieni kupa nawet afery ich do pierdla lub pod ścianę nie doprowadziły ... a my zdychamy teraz w karetkach bo nikt nie chce leczyć normalnych rzeczy bo za covid maja płacone więcej o 100% duduś podpisał ustawę ... Polski już nie ma :/ zostało koryto i setki podatków. do tego reszta parti nawet konfederacja poleciała w ch*ja i liże pis i ko dupska...



Jeśli chodzi o wyrok trybunału, to konfederacja od początku ma to w programie. Niestety jedyna opcja by były szanse rozj***ć koryto.

swampman

2020-11-06, 16:23
bigsexy napisał/a:

Jeśli chodzi o wyrok trybunału, to konfederacja od początku ma to w programie. Niestety jedyna opcja by były szanse rozj***ć koryto.



zlepek oszolomow niespojnych ideowo. taki sam jak nie gorszy niz ko.
tam sa moze 3 nazwiska ktore sie nadaja do czegos a gina miedzy madrosciami brauna korwina winnickiego i bosaka

:lol:

tragedia

BigBertha

2020-11-06, 19:45
Nędzna ustawka w wykonaniu pedalarzy.

focusek

2020-11-06, 21:21
dokladnie jebac was pisiorskie k***y ! TFU WAM NA MRODE! juz niedlugo na taczki i w p*zdu do bagna was wyjebiemy

DanBK

2020-11-06, 23:11
Ustawione czy nie, postanowiłem sprawdzić i pozdrawiać w ten sposób w grach online. Panowie... jesteśmy na wielu regionach zagramanicznych w najmniej oczekiwanych miejscach xD