18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eurek

2014-01-04, 23:19
o co kaman?

kaelem

2014-01-04, 23:23
już się srają, bo do sREALu nie chciał

rekin84

2014-01-04, 23:23
Za 11 mln ojro rocznie to i w piwnicy mógłby siedzieć

~Ludomir

2014-01-04, 23:25
O to że Polak za to że siedzi i grzeje dupę w wygodnym siedzonku będzie dostawać grubą kaskę. Pod warunkiem że od czasu do czasu zgodzi się pobiegać za małą nadmuchaną kuleczką z 10 innymi kolesiami z drużyny. I tak będą latać po trawce aż ta kuleczka trafi w siatkę za białym prostokątem.

PiotrekMMA

2014-01-04, 23:36
Zgadzam się, ale to nie ten portal ;)

rekin84

2014-01-04, 23:38
To nie forum przeglądu sportowego? oj przepraszam. Hehe

ProVVe

2014-01-05, 00:35
Ja mogę za niego ten pierwszy sezon trzasnac na przelamanie lodow albo jak juz by mu nieszlo to ten najgorszy (za ten hajs rzecz jasna)...

BongMan

2014-01-05, 00:36
Szkoda, że wybrał j***ne szwabstwo. Tyle lepszych lig w Europie...

Ale zresztą on już jest do reszty zeszwabiony co widać choćby po jego podejściu do gry w reprezentacji.

modzgi

2014-01-05, 00:45
Taka sytuacja że Robercik teraz będzie j***ny przez pedała Guardiolę.
Guardiola to j***ny pedał jest, odszedł z Barcelony bo go kochanek rzucił.

irish

2014-01-05, 01:35
bedzie beka jak w pierwszym meczu nie dadzą mu zagrać.
kupili to mają, mogą mu kazać co chcą, ważne że w leverkusen i reprezentacji PL nie ma kto strzelać

TMac

2014-01-05, 01:45
Fajnie że Robert będzie zarabiał 5,5M Euro na rączkę netto bez premii bramkowych i za występ.
Ale zawsze się znajdą hejterzy, którzy zarobią 20 k bruuto NA ROK i bedą pie**olić jaki nie jest h*jowy.
Brawo "panowie"

donCementos

2014-01-05, 01:46
ch*j, że:
-typ jest dobrym piłkarzem,
-zagra w jednym z najlepszych zespołów na świecie,
-coś osiągną w życiu,
-dostanie kupę siana za ciężką prace.

I tak będzie ogólnopolskie pieczenie odbytu, bo gra u "szwaba".
Patrząc na to co dzieje się w pzpn, Wam chciałoby się grać?
Sam fakt, że biedronka sponsorowała reprezentacje daje do myślenia.
Dziękuje i dobranoc.

mi6chal

2014-01-05, 02:25
Najlepsze są komentarze sezonowych fanów dla których to Lewy jest zdrajcą bo odchodzi do rywala hehehe. Tak to jest jak klub miał go gdzieś i myślał, że skoro Polak to można go robić w bambuko, ale nie, dla Lewego bycie Polakiem jest powodem do dumy co wielu polaczków nie potrafi zrozumieć i za wszystkie porażki czy też słabe występy naszego NAJLEPSZEGO zawodnika będą go krytykować.

Polecam wam obejrzeć ostatni cafe futbol z Robertem i posłuchać co on ma na ten temat do powiedzenia, widać, że facet jest ogarnięty i wie kiedy zagrał słabiej itd.

Jednak nie jestem pewien czy ten transfer był dobrym wyborem Lewego, ale mam nadzieję, że wie co robi i wybrał Munich głównie z powodów dalszego rozwoju.

Pozdro dla hejterów!

kjds

2014-01-05, 02:41
W mojej skromnej opinii piłkarz z niego przeciętny i to początek końca jego "bogatej" kariery. W tym wszystkim nie rozumiem jednak działaczy FCB, nie mają czym palić w kominku? Tak czy inaczej, powodzenia! :)