18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rekin84

2014-01-05, 02:41
Do Monachium poza tym będzie miał bliżej, niż do Madrytu, jak będzie wracał z Polski po przegranym meczu reprezentacji.

mateelv

2014-01-05, 02:48
ale wy pie**olicie. co za polactwo. Gdzie miał iść? Borussia jest w topie Europy od kilku lat, wyżej mógł wybrać tylko Bayern albo Real. Po pierwsze kasa, po drugie ambicje, pnie się coraz wyżej, a w Bayernie będzie miał ciężej, owszem, ale i piłeczki z jednej strony zagra mu Ribery a zdrugiej Robben, więc drobna różnica :idzwch*j:

Elalex

2014-01-05, 02:55
A niech idzie gdzie mu bedzie lepiej. Chce do Bayernu niech i tam se k***a idzie , osobiscie wolałbym go w Chelsea albo Arsenalu ;) Najlepsze jest to że wy gówna piszące że Lewandowski się nie nadaje , nic sie nie znacie na owym sporcie . W Borussi było git? Było git bo miał drużynę , a nie j***nych pajaców co podać trafnie nie potrafią. Smutna prawda ku*asiarze bo do Lewandowskiego nie ma co się przypie**alać jak biega razem z kołkami po boisku. Elo Bagajero.

Drulec

2014-01-05, 03:14
Mysle ze lewy bedzie gral, w ataku tylko Mario M wygryzie i droga wolna!

wormarder

2014-01-05, 03:52
powodzenia że siądzie na ławce, Mandzukicia czy jak mu tam wygryzie bez problemu :)

mi...........12

2014-01-05, 11:02
Ten hejt na piłkę nożną jest chyba tworzony przez jakiś przegrańców co nie grali na wf bo byli albo za głupi albo za grubi

pavul0n

2014-01-05, 11:44
kjds napisał/a:

W mojej skromnej opinii piłkarz z niego przeciętny i to początek końca jego "bogatej" kariery. W tym wszystkim nie rozumiem jednak działaczy FCB, nie mają czym palić w kominku? Tak czy inaczej, powodzenia! :)



Doje**łeś synku :)
Pozwól że przytoczę Ci kilka statystyk:
Sezon 2011/2012 - 22 gole
Sezon 2012/2013 - 24 gole
Połowa sezonu 2013/2014 - 11 goli

Patrząc na powyższe statystyki, rzeczywiście Robert to straszne drewno, a FCB sie ośmieszyło tym zakupem...

A co do jego gry w reprezentacji, warto zauważyć że Lewandowski jest zawodnikiem który ma wykańczać AKCJE. Pokaż mi akcje reprezentantów Polski w których mógł coś wykańczać. To że nie ma 100% skuteczności to co? Nie ma na świecie zawodnika który wykorzystuje wszystkie okazje, każdy się kiedyś myli...

ogarnij133

2014-01-05, 12:05
do pilki noznej przypie**alaja sie tylko grubasy i lamusy ktorych nikt nie chcial miec w druzynie ;]

I_am_what_I_am

2014-01-05, 12:18
posiedzi na ławie pół roku, później go wypożyczą, za rok sprzedadzą do ligi portugalskiej, za dwa wróci do Lecha

typo

2014-01-05, 12:32
Idzie do najlepszej drużyny w tym momencie, dostaje 9 baniek pensji rocznie Euro, czy stoi czy leży 9 baniek dostanie. W wieku 26 lat ma na koncie :

Puchar Polski, Superpuchar i Mistrza Polski (król strzelców na każdym poziomie rozgrywek w jakich występował w PL). Dwa razy mistrz Niemiec, raz wicemistrz, piłkarz sezonu Bundesligi, piąty piłkarz kontynentu wg UEFA w 2013 roku. Jeszcze kilka rzeczy by się znalazło.

I niektórzy jeszcze mówią, że to "PRZECIĘTNY" piłkarz ... :) Na naszym lokalnym, jakze ubogim i biednym podwórku to piłkarz wybitny. Można nie być jego fanem, można go nie lubić, ale facet jest k***a dobry. Tak jak Kuba, Piszczek, czy Szczęsny.

U nas się lubi tych skromnych, ludzie mają za złe, że Szczęsny i Lewy mówią otwarcie, że są dobrzy i się cieszą, jak popełniają błędy i moga powiedzieć - a widzisz, k***a! miałem racje, to cienias jeeest!

Życzę mu jak najlepiej, wierzę, że Pep wykorzysta jego potencjał.

go...........11

2014-01-05, 13:04
Jak ja chciałbym chociaż rok tam posiedzieć, a później do końca życia nic nie robienie. 11mln ojro, o rzesz k***a.

Hooorq

2014-01-05, 13:59
Bongman cwe*u te j***ne szwabstwo jest 100 lat do przodu w rozwoju w cywilizacyjnym niz ty i reszta goroli z poloandi sieg heil

WalniętyKnur

2014-01-05, 14:14
jedyny plus i element zainteresowania związany z tą sprawą, to to, że w końcu przestaną w mediach podniecać się na samą myśl o lewandowskim.

milling

2014-01-06, 00:34
kaelem napisał/a:

już się srają, bo do sREALu nie chciał



W "sRealu" to by nawet na ławie nie siedział.