18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Potrzebuje Waszej pomocy

cpk64 • 2023-03-20, 22:27
Nie wiem jak zacząć, bo przytrafiła mi się okropna tragedia w rodzinie. Nie chcę wchodzić w szczegóły (poniżej link każdy sobie poczyta) Dlaczego proszę o pomoc? Chodzi o to, że nie wszystko co jest w tym artykule jest prawdą, ja jako bliska rodzina tej osoby chciałbym zrozumieć co się stało i jak dokładnie. Ponoć są filmiki z tego okropnego wydarzenia, ale nie znam stron na których mogą one być. Staram się odkryć prawdę i dlatego tu się zwracam o pomoc. o przesłanie mi na maila linków, filmów... czegokolwiek więcej. Bardzo proszę o pomoc, bo są poszlaki, że to co się stało mogło być spowodowane szantażem lub czymś podobnym (na 100% nie mental illness (nigdy nie była zdiagnozowana lub leczona)... policja bada dalej sprawę, bo coś im nie pasuje - tyle wiem) Jeżeli to pomoże... ma to związek z Wielką Brytanią (coś tam się wydarzyło i przez to stało się co się stało - tak uważam). Wiem, mało szczegółów, ale może uda Wam się coś wygrzebać. Dziękuję.

mail: cipek64@wp.pl
link (trzeba włączyć tłumacza, bo jest po hiszpańsku):
https://www.lavanguardia.com/local/baleares/20230305/8801915/joven-muere-cortarse-cuello-cuchillo-tienda-palma-mallorca.html

Speakerninja

2023-03-21, 06:52
Ja o stawiam ,że autor tego postu był niepocieszonym i zakompleksionym chłopcem (stąd email cytuję Cipek) ,który był nieszczęśliwie zakochany w ów dziewczynie ,która się odj***ła.

Niestety sytuacja tak mu dała po bandzie ,że szuka osób trzecich ,które mogłyby być zamieszane w samobójstwo i chce dokonać zemsty

PutinToSmiec

2023-03-21, 07:23
spawarka_inwertorowa napisał/a:

no i ja tez bym wylizal mloda c*pke... ale do rzeczy, mlode niedojzale emocjonalnie 22 letnie p*zdy i h*jki, dzieci dla mnie, za granica na emigracji lub cos podobnego, zero kontroli lub uwagi od bliskich, mozesz i robisz ci chcesz, dragi i alko do oporu, myslenie ze jestes dorosly i mozesz robic i robisz co chcesz, takie rzeczy wyprawijaja ze sie w pale nie miesci, tzn takie glupie, 11 lat pracowalem i zylem w anglii i cuda widzialem co nacpane naj***ne dzieciaki 20 lat robia



W PL to sie zaczyna pic i cpac od 12 roku zycia a nie jakies 20 .. 20 lat to juz sie na idwykach siedzi w monarze

:-D

ciepson

2023-03-21, 07:25
cpk64 napisał/a:

Mamy telefon tu w Polsce, ale nie znamy hasła i czekamy na odpowiedź producenta (apple) by odblokował, oby się dało.



Jak miała iPhone'a to ch*ja dostaniecie nie hasło.

edek_kotek

2023-03-21, 08:04
Will70 napisał/a:

Weź wypie**alaj z tym, jak nie umiesz założyć normalnego maila.



Jak ja ostatnio napisałam do kogoś żeby wypier...dalał to dostałam bana na miesiąc ;-)


7wporzondku

2023-03-21, 08:54
edek_kotek napisał/a:

Jak ja ostatnio napisałam do kogoś żeby wypier...dalał to dostałam bana na miesiąc



Gargameliniowi kazałem ostatnio wypie**alać i tez mi się przyfarciło z ostrzeżeniem

Halman

2024-01-09, 16:55
Polecam francuski film alphavile... ntelektualna rzeznia dla mozgu