18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrzebuje Waszej pomocy

cpk64 • 2023-03-20, 22:27
Nie wiem jak zacząć, bo przytrafiła mi się okropna tragedia w rodzinie. Nie chcę wchodzić w szczegóły (poniżej link każdy sobie poczyta) Dlaczego proszę o pomoc? Chodzi o to, że nie wszystko co jest w tym artykule jest prawdą, ja jako bliska rodzina tej osoby chciałbym zrozumieć co się stało i jak dokładnie. Ponoć są filmiki z tego okropnego wydarzenia, ale nie znam stron na których mogą one być. Staram się odkryć prawdę i dlatego tu się zwracam o pomoc. o przesłanie mi na maila linków, filmów... czegokolwiek więcej. Bardzo proszę o pomoc, bo są poszlaki, że to co się stało mogło być spowodowane szantażem lub czymś podobnym (na 100% nie mental illness (nigdy nie była zdiagnozowana lub leczona)... policja bada dalej sprawę, bo coś im nie pasuje - tyle wiem) Jeżeli to pomoże... ma to związek z Wielką Brytanią (coś tam się wydarzyło i przez to stało się co się stało - tak uważam). Wiem, mało szczegółów, ale może uda Wam się coś wygrzebać. Dziękuję.

mail: cipek64@wp.pl
link (trzeba włączyć tłumacza, bo jest po hiszpańsku):
https://www.lavanguardia.com/local/baleares/20230305/8801915/joven-muere-cortarse-cuello-cuchillo-tienda-palma-mallorca.html

cpk64

2023-03-20, 23:54
Szukam tego co się działo w tym centrum handlowym jak się zachowywała i czy z kimś rozmawiała (prawdopodobnie po tej rozmowie postanowiła to zrobić) Nagrania z kamer zostały zabezpieczone przez policję i raczej nie będzie ich w sieci, ale ponoć są nagrania ludzi z centrum, bo zwróciła ich uwagę swoim zachowaniem. Ostatnie 30-40min nie udało się z nią skontaktować, bo numer był zajęty więc z kimś rozmawiała (nie z rodziną chociaż tak jest napisane w artykule, dlatego mówię, że nie wszystko tam opisane to prawda). Mamy telefon tu w Polsce, ale nie znamy hasła i czekamy na odpowiedź producenta (apple) by odblokował, oby się dało.


frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Z założenia ofiara szantażu chce coś ukryć



I tu masz rację, bo nie ma laptopa (imac)- przepadł... tak jak i dowód oraz paszport.
Jeżeli masz jakieś pomysły daj znać.

SkoPio1

2023-03-20, 23:57
„Nie chcę wchodzić w szczegóły”

No tak. Tłumaczenie: walcie się na ryj, gówno was to obchodzi, co i jak, dawać mi filmiki!

„Chodzi o to, że nie wszystko co jest w tym artykule jest prawdą”

Czyli nie ona, ale oni, nie gardło, ale dupę, i nie poderżnęła, ale przyszyli.
Jak to było, że nie chcesz nas wprowadzić w temat?
:> >>

„Ponoć są filmiki z tego okropnego wydarzenia”

No to policja je sobie obejrzy, jeśli uzna, że trzeba je sobie pooglądać.
A jeśli jesteś rodziną, to też sobie wtedy popatrzysz.

„Bardzo proszę o pomoc”

Czyli co? Mamy zwalić za ciebie pod ten materiał?

Mnie przekonałeś już na samym początku, że nie będziesz nas informować ani wprowadzać w temat.
Nie, to nie.
;>

unpleasant

2023-03-21, 00:14
SkoPio1 napisał/a:

A jeśli jesteś rodziną, to też sobie wtedy popatrzysz.



Pamiętaj też o swoich braciach i siostrach sadolach.

opółnocyuciebie

2023-03-21, 01:35
Jak byk jest napisane, że miała historię psychiatryczną, więc nie wiem po ch*j drążysz. Sam przez to sprawiasz wrażenie niestabilnego psychicznie...

Jokerd

2023-03-21, 03:28
Drogi/tani c*pku,
Coś chcesz od nas, a nawet Ci sie leniwy ku*asie z grubsza po polsku powiedziec o ch*j chodzi, kim dla Ciebie ten ktos jest i generalnie jak juz wspomniałem, ch*j wie o co chodzi, kim jestes, dajesz linki do jakis hiszpańskich stron z hiszpańskim pie**olenjem.
Skoro jestes takim leniwym ch*jem, to ja rowniez bede leniwym ch*jem i nie kliknę „tłumacz strone” bo na ch*j mialbymto robic, skoro sam zainteresowany nie włożył w przekaz informacji ani troche wysilku.
Powazny Ty jestes?

Twoj post aby Ci otworzyc oczy wyglada tak:
Siemanko sadole. Jestem kims ale nie powiem kim. Chcialem was prosic o zdjecia filmy na temat kogos kto nie wiadomo kim dla mnie jest ale powiem ze rodzina. Nic nie wiem, wy tez nic sie nie dowiecie bo dam wam linka do strony po hiszpańsku. Policja tez nic nie wie, ale mi sie wydaje ze ja bardziej nie wiem niz oni nie wiedza na temat tego wydarzenia o ktorym wy tez nic nie wiecie bo nie wiem co tam sie wydarzyło.
To cos sie stalo na kuli ziemskiej, bo wydaje mi sie ze tam stalo sie cos co mialo wplyw na to co sie stalo.
Pomóżcie mi sie dowiedziec co sie stalo



Ja pier do Le

Buddaa09

2023-03-21, 03:38
Boże co to gówno robi na głownej? Ta strona schodzi na ukrainców i psy.

PsikutaBezS

2023-03-21, 03:43
Dalej to jest polsko języczny portal ???

silwerbalk

2023-03-21, 06:05
Ale ch*j mnie obchodzi że twoja siostra się nożem szlachneła po gardle .... Jej się pytaj czemu to odj***ła a nie nas przypadkowych ludzi. :roll: normalnie sprawa dla reportera

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-03-21, 06:15
Ja myślę że na złej stronie o pomoc poprosiłeś. Na pudełku zapytaj. Może zapodaj temat kaciastogłowemu Rudko Brawo.


SpeedyG

2023-03-21, 06:18
Jakaś młoda Polka a bardziej p01ka z problemami psychicznymi typu border pojechała się k***ić z Hiszpanami. Enrique potraktował tak jak powinien czyli jak worek na spermę- wykorzystał i zostawił, a dama musiała zrobić dramę i wielką ofiarę z siebie i dokonała próby samobójczej. W Polsce wystarczyłoby nałykanie się tabletek na przeczyszczenie czy rutinoscorbinu i już miała by uwagę, atencję oraz milion pocieszycieli. W Hiszpanii pewnie nie znając języka takie próby zwrócenia uwagi nie przeszły, więc odj***ło do końca i się zabiła.

ritu4l

2023-03-21, 06:20
Doszedłem do źródła, dość zagadkowa sprawa która ma swoje korzenie na najwyższych szczeblach władzy, trochę mi to zajęło ale było warto. Podesłałem ci na priv moje konto bankowe wpłać 20 koła to ci wyśle jakieś filmy z harda pod cepan.
Albo ok napiszę za darmo. Była pie**olnięta a jak się naćpała to się odj***ła pozdrawiam

orelikon

2023-03-21, 06:29
To Ziobro przecież, wyj***ł dobrych śledczych i teraz został mu już tylko sadistic, wpadł na pomysł jak z taniego kryminału, szuka pomocy u wroga incognito.

baskecik

2023-03-21, 06:38
cpk64 napisał/a:

Mój prawdziwy mail jest z imieniem i nazwiskiem (chyba rozumiesz czemu nie podaję) ten mail jest bardzo stary (szczeniackie czasy) ale dalej jest używany, bo podaję go do jakiś stronek i zakupów. Serio muszę to tłumaczyć w takiej sytuacji JPRDL.



A to k***a w darknecie nie mozna bylo maila zalozyc?

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-03-21, 06:49
Post w stylu poborców 500+. Nie wiem za co , ale mi się należy !