18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącił dziecko z matką w Łukowie, a potem dał dyla.

fantastico • 2016-03-09, 11:33
Sprawca zdarzenia zatrzymał się a po chwili uciekł z miejsca wypadku.


Nikodem_Szulcc

2016-03-09, 12:12
standardowo - kierowca debil, bo nie zwalniał a tu przejscie dla pieszych i lipna widocznosc.

Ale świeta krowa z dzieciakiem ma oczy i wie ze jest na ulicy, czyli miejscu gdzie 1.5tonowe pociski latają, sterowane ludzmi, niejednokrotnie zaspanymi, zamyślonymi, r*chającymi sie obecnie itd

Jemu zabiorą prawko, może nawet dostanie ciupy jakis czas... Ale jak ona zdechnie i jeszcze zajebie dziecko, albo zrobi z niego warzywo to co? bedzie se tłumaczyła, że "ona miała pierwszeństwo przejscia" ...

Ludzie przed wbiciem na jezdnie kręćcie twarzoczaszką ile możecie.

Jemu (kierowcy), ale i jej ch*j w dupe, praktycznie zawsze w takich przypadkach.

tarcer123

2016-03-09, 15:14
Bo ludzie nie myślą kompletnie. Zarówno piesi jak kierowcy. Ulica to nie kościół gdzie jest czas na modlitwę i zadumę.

PieronJasnySzlag

2016-03-09, 17:25
Zawodzi tu system.Wszędzie się trąbi i ogłasza że pieszy zawsze ma pierwszeństwo, że pieszy jest uprzywilejowany, że auta muszą się zatrzymywać. I potem idiota jeden z drugim faktycznie w to wierzy i wchodzi prosto pod koła.
Kolejna sprawa że w nocy niektórych przejść dla pieszych z perspektywy kierowcy samochodu w ogóle nie widać.

kalijanek

2016-03-09, 19:45
DAŁ DYLA k***a? sp***olił, pisz jak człowiek

lotnik_1

2016-03-09, 20:13
LLU - Ludzie Lekko Upośledzeni

[ps. moje miasto takie piekne]

Rumcajs89

2016-03-09, 20:26
Zgadzam się z przedmówcami ,fakt ,że pieszy ma u nas pierwszeństwo nie zwalnia go z myślenia, jednak kierowca powinien wykazywać większą uwagę ,tym bardziej na przejściach. Pieszy może zdawać sobie sprawę z półtora tonowych pocisków ale to właśnie kierowca prowadzi ten pocisk i raczej nie ma zamiaru wyjeżdżając, z domu, z pracy ,od kochanki ,z treningu z zamiarem sp***olenia sobie reszty życia. Pieszy też błędnie może ocenić odległość ,prędkość ,widoczność ale pamiętajmy ,że nie wszyscy piesi to kierowcy zdający sobie sprawę z tak ważnych aspektów.
Druga sprawa to sami wiele razy mamy takie sytuacje ,mżawka ,jesień ,auto z naprzeciwka które nas oślepia i na prawdę na przejściu ch*jA widać ,dosłownie dowiesz się o pieszym jak zobaczysz go półtora metra przed maską. Sam nie raz bym przydzwonił w jednego czy drugiego ,jednak zdając sobie z panujących warunków często spuszczam nogę z gazu i przed przejściem zwalniam do 30 i dam radę wyhamować. W końcu to ja mogę kogoś zabić a nie ktoś mnie ,oczywiście przy rozsądnych prędkościach ;) Pozdrawiam :mrgreen:

booolooo

2016-03-09, 20:40
Instynktu samozachowawczego nie stwierdzam.

xsxxxxx

2016-03-09, 20:52
Czy ja mam jakiś inny film niż reszta? Przecież piesza weszła na pasy, ZWOLNIŁA, POPATRZYŁA w kierunku z którego mogły nadjechać auta i dopiero ruszyła z dzieckiem dalej. To widać bardzo dobrze. Co miała więcej zrobić? Flagę wywiesić? Migającą czerwoną lampkę na łbie zamontować? Jak idiota nie patrzył a jechał szybko to pieszy nic nie poradzi. Zresztą nie wiemy jak była wyprofilowana droga, może tam jest jakiś łuk i więcej niż kawałka po prostu nie widać.

kokos_123

2016-03-09, 20:52
Gość głupi, że uciekał. Jakby znał prokuratora, to by przywalili matce za wejście bezpośrednio zza stojącego pojazdu, jeszcze za narażenie dziecka, może by nawet zabrali jej prawa rodzicielskie, a tak to ch*j.

Ps. Jestem ciekawy czy przywalą jej 100 zł, czy 200 zł mandatu ( za siebie i dziecko), za wejście zza pojazdu.

PanKukuruźnik82

2016-03-09, 20:52
Wina i baby i kierowcy... ale! za ucieczkę to bym mu k***a mordę rozj***ł. Co wielki twardziel nagle przestraszył się odpowiedzialności?!

Ocean

2016-03-09, 21:02
Inna sprawa to ta pie**olONA BARWA oświetlenia ulicznego. k***a mać! Mamy 21-wszy wiek, tone k***a ledów, a my napie**alamy halogeny na ulicach. Raz, że drogo, dwa, że ch*jOWO WIDAĆ przez ciepłą barwę światła! Co z tego, że przyświeci troszkę, jak w połączeniu z 90% odcieniami odzieży po prostu pieszych NIE WIDAĆ. Gdyby nawet jakiś pie**olnik odblaskowy nosić przy sobie - od razu lepiej!

Ale już mniejsza - mój postulat jest taki - przy przejściach dla pieszych ustawiać oświetlenie innej barwy (zalecam zimne) niż na reszcie drogi. Poprawia to kontrast pieszego i znacznie lepiej go widać. I tu nie chodzi o to, że kierowcom będzie łatwiej - dla pieszych będzie bezpieczniej. Dobrze napisano wcześniej - co z tego, że ktoś miał pierwszeństwo przejazdu, jak trafia do szpitala, zostaje warzywem, albo zdycha na miejscu. Czy tak trudno?

kokos_123

2016-03-09, 21:05
xsxxxxx napisał/a:

Czy ja mam jakiś inny film niż reszta? Przecież piesza weszła na pasy, ZWOLNIŁA, POPATRZYŁA w kierunku z którego mogły nadjechać auta i dopiero ruszyła z dzieckiem dalej. To widać bardzo dobrze.



STANĄĆ k***a, miała stanąć, jeśli widziała nadjeżdżający samochód. A tak w ogóle, to nie powinna wchodzić na pasy, bo stało na nich auto.
( wchodzenie zza przeszkód ma największą śmiertelność na pasach, ponad 600 osób na rok )

xsxxxxx napisał/a:

Jak idiota nie patrzył a jechał szybko to pieszy nic nie poradzi. Zresztą nie wiemy jak była wyprofilowana droga, może tam jest jakiś łuk i więcej niż kawałka po prostu nie widać.



Gość ma nadal tylne koła na pasach, a była mokra nawierzchnia, więc jechał wolno.

tigerqaz

2016-03-09, 21:26
Kierowca: O k***a ! Ale Was pięknie pie**olnąłem.

Matka: Ty debilu ! Nie widzisz że jesteśmy na pasach?

Dziecko: Aaaaaa Ggggggg Hrrrrrrr....

Kierowca: No widziałem że jesteście, dlatego dałem więcej gazu. Mało tego teraz jesteście po kawałku wszędzie, tylko nie na pasach he he.
Masz tu babo swoją torbę, parasol i buty dziecka, niech Mu ziemia lekką będzie i tak dalej. Ja sp***alam bo kumpel ma urodziny i jadę naj***ny po flaszkę bo się skończyła.
Ktoś się Wami zajmie. Naraaaaaa.