18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącił dziecko z matką w Łukowie, a potem dał dyla.

fantastico • 2016-03-09, 11:33
Sprawca zdarzenia zatrzymał się a po chwili uciekł z miejsca wypadku.


rz...........nu

2016-03-09, 21:29
LLU i koniec tematu. Nie ma co dalej pisać

Ti...........ch

2016-03-09, 21:30
Mokro. Naprzeciwko przed przejsciem stoi samochód. jego światłą napie**alają po oczach i dodatkowo odbijają się od mokrych pasów i asfaltu, światło lam ulicznych też się odbija. ch*ja widać jednym słowem. Gość nie jedzie szybko, bo bardzo szybko jakby nie patrzeć się zatrzymać, a salta z telemarkiem też tępa baba nie wywinęłą.

Facet jest debilem bo dał drapaka 8-)

kisiu12

2016-03-09, 21:32
Nikodem_Szulcc co ty pie**olisz? Czemu kobieta z dzieckiem winna ? Skoro ona już była prawie na końcu pasów, i nawet patrzyła w prawą stronę czy nic nie jedzie, i prawdo gość był za daleko żeby go zobaczyła... więc nie jej wina, to co k***a od teraz każdy ma sp***alać jak najszybciej z pasów bo idioci zapie**alają jak na autostradzie ?

Dla kierowcy duży, czarny, żylasty ch*j w dupę i na dodatek niech mu ręce upie**olą... Na szczęście albo będzie jakiś samosąd, możliwa ciupa i poczucie moralności go zeżre, teraz będzie się nawet bał wsiadać do samochodu jako pasażer i bardzo mu k***a dobrze, kto nie ma wyobraźni niech nie bierze się za jeżdżenie...

Prescot

2016-03-09, 21:33
Nikodem_Szulcc napisał/a:

standardowo - kierowca debil, bo nie zwalniał a tu przejscie dla pieszych i lipna widocznosc.

Ale świeta krowa z dzieciakiem ma oczy i wie ze jest na ulicy, czyli miejscu gdzie 1.5tonowe pociski latają, sterowane ludzmi, niejednokrotnie zaspanymi, zamyślonymi, r*chającymi sie obecnie itd



Czy ty, podludziu j***ny, jesteś ślepy? Babka zwalniała żeby się rozejrzeć i w momencie kiedy mieli zejsc z pasów przyj***ło w nią auto. Gdzie ty tu widzisz zachowanie "świętej krowy" przygłupie? :roll:

ari4

2016-03-09, 22:10
Nikodem_Szulcc napisał/a:

standardowo - kierowca debil, bo nie zwalniał a tu przejscie dla pieszych i lipna widocznosc.

Ale świeta krowa z dzieciakiem ma oczy i wie ze jest na ulicy, czyli miejscu gdzie 1.5tonowe pociski latają, sterowane ludzmi, niejednokrotnie zaspanymi, zamyślonymi, r*chającymi sie obecnie itd

Jemu zabiorą prawko, może nawet dostanie ciupy jakis czas... Ale jak ona zdechnie i jeszcze zajebie dziecko, albo zrobi z niego warzywo to co? bedzie se tłumaczyła, że "ona miała pierwszeństwo przejscia" ...

Ludzie przed wbiciem na jezdnie kręćcie twarzoczaszką ile możecie.

Jemu (kierowcy), ale i jej ch*j w dupe, praktycznie zawsze w takich przypadkach.


Dlatego powinni wprowadzić stawianie mandatów za nie rozglądanie się na przejściu. Ile razy ja miałem taką sytuację. Jadę przepisowo i babsko z wózkiem (wózek na przedzie) wchodzi na pasy. Nawet nie spojrzy. Gdyby taka kilkunastotonowa ciężarówka jechała to nie ma szans na zatrzymanie się.

kaelem

2016-03-09, 22:47
Nikodem_Szulcc napisał/a:

standardowo - kierowca debil, bo nie zwalniał a tu przejscie dla pieszych i lipna widocznosc.

Ale świeta krowa z dzieciakiem ma oczy i wie ze jest na ulicy, czyli miejscu gdzie 1.5tonowe pociski latają, sterowane ludzmi, niejednokrotnie zaspanymi, zamyślonymi, r*chającymi sie obecnie itd

Jemu zabiorą prawko, może nawet dostanie ciupy jakis czas... Ale jak ona zdechnie i jeszcze zajebie dziecko, albo zrobi z niego warzywo to co? bedzie se tłumaczyła, że "ona miała pierwszeństwo przejscia" ...

Ludzie przed wbiciem na jezdnie kręćcie twarzoczaszką ile możecie.

Jemu (kierowcy), ale i jej ch*j w dupe, praktycznie zawsze w takich przypadkach.




Ty deklu zj***ny oglądałeś ten sam filmik? Ludzie na przejsciach nie uważają, ale kierowcy tym bardziej, sam jestem tym i tym. Co ty wpie**alasz swoją naukę zjebie? Weszła na pasy zgodnie z prawem rozejrzała się, o co ci chodzi?

MarcinWrc

2016-03-09, 22:48
Widzę to tak:
Kierowca winny, bo nie dostosował prędkości do warunków. Są znaki ostrzegające/informujące o przejściu. Skoro pada deszcz i jest ciemno, to trzeba zwolnić przed przejściem nawet do tych 10km/h jeśli zajdzie potrzeba, bo ch*ja widać. Ale pewnie kolejny wyznający zasadę "Paaanie... a kto dzisiaj na znaki patrzy?".
Babka zj***ła sprawę tym, że przekroczyła oś jezdni z NADZIEJĄ, że on się zatrzyma. Powinna jednak iść mając PEWNOŚĆ. No i jeszcze się zatrzymała zamiast przyśpieszyć krok (no ale to baba więc pewnie zaczęła piszczeć albo coś).

Sam już dwukrotnie skasowałbym wózek prowadzący matkę i kilku ludzi prowadzonych przez komórki. Nie stało się tak tylko dlatego, że zwalniam przed przejściami np. gdy na przeciwnym pasie jest korek lub asekuracyjnie trzymam nogę na hamulcu gdy widzę potencjalne zagrożenie. Po drugie myślę za kółkiem.

A tak w ogóle to kierowca zasługuje na tortury za ucieczkę. Chociaż dosyć długo się do tego zbierał.

HatakeIV

2016-03-09, 23:50
Gdyby nie to że kierowca uciekł to nie miałbym do niego nic, jechałem tamtego dnia i naprawdę ch*ja było widać.
Po pierwsze tego dnia padał deszcz i od jezdni odbijały się światła aut nadjeżdżających z naprzeciwka co razem ze słabym oświetleniem tego dnia dawało praktycznie brak widoczności, po drugie mokra jezdnia dała o sobie znać znając życie ten kierowca jechał od Radzynia Podlaskiego gdzie nie szczędzi się na prędkości przeważnie, po trzecie bezmyślność babka nie pomyślała że kierowca może jej nie widzieć, a z kolei kierowca bezmyślnie zapie**alał przez miasto szczególnie że obok jest kościół i szczególnie tam emeryci lubią się wpie**alać pod koła na przejściu.

Nikodem_Szulcc

2016-03-10, 05:55
Do imbecylów którzy mówią, że babka sie rozejrzała.

A, to jak sie rozejrzała to widze, że celowo wlazła pod samochód w celu ubicia dzieciaka. :) Brawo panowie za przemyślanie akcji. ch*j czy łuk czy co, facet jechał z zapalonymi światłami wiec nawet na łuku byłoby go widać gdyby sie rozejrzała bo nie jechał z kosmiczną prędkością.

Panowie, wchodzcie na ulice gdzie nie ma pasów, i jest ciemno. Was nie szkoda :)

iamthelaw

2016-03-10, 10:53
Kilka lat temu potrąciłem śmiertelnie 2 osoby na pasach. Prędkość na rozprawie ustalono między 38 a 42. Warunki podobne jak tutaj tylko dodatkowo śnieg. Wynik 2 lata w zawieszeniu na 3, + nawiązka po 12 000 na każdego poszkodowanego. No i 3 lata zakazu prowadzenia. Co z tego zatem że masz pierwszeństwo jak będziesz martwy, nawet przy małej prędkości.

zaniek123

2016-03-10, 22:04
moje miasto takie piękne :D a już liczyłem na filmik jak passatem przejechał po babie 2 razy (R.I.P) jak cofał przy Burger LLU :D no nic to czekam dalej :) ) ta nasza lulkowatość nie ma sobie równych :D

rz...........nu

2016-03-10, 22:21
iamthelaw napisał/a:

Kilka lat temu potrąciłem śmiertelnie 2 osoby na pasach. Prędkość na rozprawie ustalono między 38 a 42. Warunki podobne jak tutaj tylko dodatkowo śnieg. Wynik 2 lata w zawieszeniu na 3, + nawiązka po 12 000 na każdego poszkodowanego. No i 3 lata zakazu prowadzenia. Co z tego zatem że masz pierwszeństwo jak będziesz martwy, nawet przy małej prędkości.



Niezły z ciebie pojeb jak o zabiciu dwójki ludzi piszesz jak o klepaniu kotleta. Mam nadzieje ze śnią ci się ich twarze. Sk***ielu.

Ti...........ch

2016-03-11, 12:17
rzklanu, nie pie**ol cioto.

treblewhat

2016-03-11, 17:07
Nikodem_Szulcc jesteś k***a pie**olnięta w mózg, jak jeżdża po ulicy tymi k***a "pociskami" to niech wezmą pod uwagę, że jak nagle pojawiają się na jezdni takie białe kreseczki to mogą tym pociskiem pie**olnąć jakąś "świętą krowę" i ją zabić.
a tak w ogóle to sp***alaj