18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie w Opolu

Zadi_ • 2016-04-22, 11:09
Kierujący przytomnie odbił pod koniec hamowania, co pewnie zapobiegło najechaniu na nieszczęśnika:




Pieszy podobno połamany, ale przeżył.

elfis

2016-04-23, 09:05
więcej praw dla bezmózgich rowerzystów , hahaha

nopel

2016-04-23, 09:57
Zapewniam was, ze koles złoży 1039012930 odwołań do sądu, w których będzie twierdzić że wina była kierującego. Wiem co mówię, bo sam byłem takim kierującym jak ten z filmu, co prawda motorowerkiem, przy X mniejszej prędkości - niemniej kolesia odwieźli na pogotowie, i był dym. Pieprzenia się po sądach jest od cholery. Na szczeście - póki pieszy nie jest na pasach, nie ma pierwszeństwa, po drugie pieszy nie ma prawa wbiec prosto pod nadjeżdżający samochód. Więc spokojnie wygra sprawę. Ale trauma do końca życia, że jakiś debil wylezie pod koła...
I dlatego teraz, jeżdżąc już samochodem, mam kamerkę - jaki to wydatek 100zł w porównaniu do tego, że można wygrać tym sprawę.

edit - oczywiscie nie ma pierwszenstwa gdy nie jest napasach w normalnych obszarach, w strefie zamieszkania wiadomo że to pieszy ma pierwszenstwo

idejakprzecinak

2016-04-23, 10:55
To pewnie dlatego, że się modlili na ulicy Niemodlińskiej :)

Sonal

2016-04-23, 10:56
janlew napisał/a:



Durnyś, tam jest 1 pas.



Jak jemu wypominasz durnotę - to sam jesteś debilem i do tego pedałem.
Chyba, że masz duża wadę wzroku.
Bo na filmiku WYRAŹNIE widać dwa pasy.
Przy czym mamy tu do czynienia z pasami nie wyznaczonymi - więcej dowiesz się jak kiedyś pójdziesz na swój pierwszy kurs prawa jazdy.

Fargariel

2016-04-23, 12:44
Po tym pasie (jednym) moga jechac 2 rzedy samochodow jesli sie zmieszcza (a mieszcza sie jak widac). A pieszy nie moze przechodzic w takim miejscu przez jezdnie. Pieszy - winny i ch*j.

kusti

2016-04-23, 18:32
Głupiego ch*ja, któremu nie chciało się spojrzeć w lewo dla bezpieczeństwa własnej dupy nie żałuję.

Dżizas_kurde

2016-04-25, 09:33
Kolejny dowód na to że do wypadku potrzeba CONAJMNIEJ dwóch debili :)