18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie w Opolu

Zadi_ • 2016-04-22, 11:09
Kierujący przytomnie odbił pod koniec hamowania, co pewnie zapobiegło najechaniu na nieszczęśnika:




Pieszy podobno połamany, ale przeżył.

janlew

2016-04-22, 12:12
józekdeluxe napisał/a:

Darwin działa



Durnyś, tam jest 1 pas.

morfeusz_123

2016-04-22, 12:25
Wina po obu stronach - nie jestem ekspertem.

1.Michal

2016-04-22, 13:10
ale pie**olnął

józekdeluxe

2016-04-22, 16:27
janlew napisał/a:



Durnyś, tam jest 1 pas.



Nie spojrzałbyś w lewo?

Gwardek

2016-04-22, 20:05
morfeusz_123 napisał/a:

Wina po obu stronach - nie jestem ekspertem.


Jak nie jesteś ekspertem to po kuśkę się wypowiadasz?

flaszka

2016-04-22, 20:07
Jezdnia w danym kierunku nie musi być rozdzielona pasami. Jeżeli zmieszczą się śmiało 2 samochody to można jechać. Wina przebiegającego debila. W ogóle czemu ludzie nie patrzą i nie dbają o swoje zdrowie i życie ...

Sudecki

2016-04-22, 20:41
Ten filmik powinno się puścić każdemu kretyńskiemu zjebowi, który zapie**ala na rolkach/rowerze/deskorolce/seegwayu pod prąd, wyjeżdża nagle zza samochodów, nie kuma pierwszeństwa i jeszcze najlepiej w słuchawkach na uszach i z oczami w dupie, a potem jest ogromnie zdziwiony ze ktoś go zabił. Ale się wk***iłem.

Przy okazji: co to za różnica, czyja jest wina w takiej sytuacji? Fakty są takie, że koleś wyj***ł nagle zza stojących samochodów w miejscu nieprzeznaczonym do nagłego wyjebywania zza stojących samochodów. Na pewno w locie zdążył pomyśleć "na szczęście nie moja wina" :-D

kokos_123

2016-04-23, 00:00
nie no, wina jest pieszego ( zawsze będzie jeśli nie znajdował się na przejściu ), nieważne co robił kierowca, nieważne że pieszy wybiegał z za stojących samochodów, wina jest jego bo to nie pasy.

taigatrommel

2016-04-23, 00:09
Takiego pieszego, to mi nie żal! Nigdy się nie wybiega zza stojących aut! Never ever!!! Ale teraz to taka ciota będzie ofiarą, a kierowca się będzie musiał tłumaczyć do końca życia, przez debilizm pieszego! :evil:

Zielonek92

2016-04-23, 00:21
a i jeszcze mu kare powinni wj***ć i to taką srogą żeby zapamiętał że przechodzi się po j***nych pasach !

MarcinWrc

2016-04-23, 00:52
@up
Możliwe, że teraz to już będzie tylko przejeżdżał po pasach swoimi własnymi dwoma kółkami. Chyba, że mu się poszczęści, to będzie kuśtykał.

miedzianek

2016-04-23, 01:04
MarcinWrc napisał/a:

@up
Możliwe, że teraz to już będzie tylko przejeżdżał po pasach swoimi własnymi dwoma kółkami



Też bym za takie coś chciał dostać motocykl...Ale wolałbym niewolnika :krejzi:

Ma...........ke

2016-04-23, 01:12
To jest chyba przy uniwersytecie opolskim tam jest skrzyżowanie i na tej drodze starty pas ruchu.
Tam jest niesamowity pie**olnik z autami a jak ktoś nie zjedzie w lewo na skrzyżowaniu wcześniej to nie widzi nic od prawego pasa jeden wielki martwy punkt po prawej stronie w godzinach szczytu tak gdzieś 14-17 i 8-10. Przy troche szerszym aucie albo autobusie bez problemu pojazd zaczyna wystawać poza linię ciągłą nikt się tym chyba nie przejmuje ja w każdym razie zawsze zjeżdzałem wcześniej bo stać w tamtym kurniku to kicha.