18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie w Mysłakowicach

PiotrusCinek88 • 2024-04-11, 13:55

"Dziś potrąciło mnie auto w Mysłakowicach na ul.Szkolnej na wysokości firmy Michał Piaścik - Nfhotel... Ja prawidłowo na głównej jadę a z podporządkowanej wyjeżdża sobie bez zatrzymania i ucieka. Policja szuka czarnego, ciemnego Renault Scenic 2 generacja, tablice część tylko DKL38."

Heliar

2024-04-11, 19:11
Nic, żadnej reakcji, dalej do przodu jak tępy wół, a potem łoo k***a jebnął mnie.

kris1978

2024-04-11, 19:21
flejtuch napisał/a:

Twoja wina bo jesteś pedalarzem



Do piachu z nim

turor

2024-04-11, 19:34
patmon,

patmon napisał/a:

Większa część komentarzy utwierdza mnie, że hołota i patologia w postaci gimbazy, takich zwykłych głupków klasowych, co jeden to głupszy, ten wytarł kozę z nosa pod ławkę i śmieje się, drugi podpalił włosy koleżance i myśli, że będą parą, trzeci wyrzucił plecak kolegi przez okno i twierdzi, że jest fajny i lubiany jak poprzednicy,
Te wasze głupie komentarze odzwierciedlają wasze puste łby w które tylko można nasrać, i te oklepane teksty, że wina pedalarza, czekam jeszcze, jak ktoś napisze, że wina Tuska, i co tu się odjaniepawliło. A ilość postawionych piw pod durnymi tekstami w ogóle mnie rozpie**ala i muszę sobie zrobić przerwę od czytania dzbanów i nieudaczników życiowych, co za sprawą tarczy netu kreują się na twardzieli i mędrców. Możecie wrzucać, nie czytam, nie odpowiadam, sram wam wszystkim do ryja, bando ułomnych lamusów



Taki wypadek to miód na moje stare ślepia.
Ogólnie to wina Tuska
Trzymam klasę nie to co ty lamusie, któremu sram do ryja :D

smc

2024-04-11, 19:45
patmon napisał/a:

Większa część komentarzy utwierdza mnie, że hołota i patologia w postaci gimbazy, takich zwykłych głupków klasowych, co jeden to głupszy, ten wytarł kozę z nosa pod ławkę i śmieje się, drugi ytam, nie odpowiadam, sram wam wszystkim do ryja, bando ułomnych lamusów




No i jesteś u moderatora.

Wyjcio

2024-04-11, 20:12
patmon napisał/a:

Większa część komentarzy utwierdza mnie, że hołota i patologia w postaci gimbazy, takich zwykłych głupków klasowych, co jeden to głupszy, ten wytarł kozę z nosa pod ławkę i śmieje się, drugi podpalił włosy koleżance i myśli, że będą parą, trzeci wyrzucił plecak kolegi przez okno i twierdzi, że jest fajny i lubiany jak poprzednicy,
Te wasze głupie komentarze odzwierciedlają wasze puste łby w które tylko można nasrać, i te oklepane teksty, że wina pedalarza, czekam jeszcze, jak ktoś napisze, że wina Tuska, i co tu się odjaniepawliło. A ilość postawionych piw pod durnymi tekstami w ogóle mnie rozpie**ala i muszę sobie zrobić przerwę od czytania dzbanów i nieudaczników życiowych, co za sprawą tarczy netu kreują się na twardzieli i mędrców. Możecie wrzucać, nie czytam, nie odpowiadam, sram wam wszystkim do ryja, bando ułomnych lamusów



Wiesz co to ironia?

bonifacy1988

2024-04-11, 20:51
Nie wiem kto miał pierwszeństwo :) ale wygląda to tak że rowerzysta nagle odjechał od krawędzi prosto w auto :)

BezsensownyPlaskonos

2024-04-11, 21:17
W XXIw wychodzenie z domu bez kamerki? Volenti non fit iniuria

Yolanda

2024-04-11, 21:43
Wyjcio napisał/a:

Wiesz co to ironia?



On wie wszystko i pije sok z "ironii".

:mrgreen:

xv89

2024-04-11, 22:39
gucio_gu napisał/a:

bo sie cza upewnić czy kierowca cię widzi



Jak się ma upewniać jak musi obserwować na zamontowanym ekranie na kierownicy swoje tętno, kadencję, prędkość. Poza tym podniesienie głowy, to zaburzanie delikatnej natury aerodynamiki, gdzie nawet depilacja łydki woskiem/maszynką potrafi zrobić różnicę.
Ci ludzie każdego dnia walczą o kolejną życiówkę. Tu nie ma miejsca na kompromisy czy chwile zwątpienia jeśli chcesz być najlepszy w lokalnym rankingu stravy.

W sumie śmieszna sprawa z tą stravą - kiedyś trollowałem lokalnych zapalonych pedalarzy-atencjuszy na ich własnych trasach w aplikacji endomondo przy pomocy elektryka bijąc ich rekordy i wrzucając pod postami własną poprawkę ustanowionego rekordu. Jeden nawet mnie próbował opluć przy wyprzedzaniu jak wyłapałem jego ulubione pory do jazdy :) )

Fanatyzm prawdziwych pedalarzy jest czymś co potrafi niekiedy sprawić sporo radości.

@patmon
Cieszę się, że nic poważniejszego Ci się nie stało.

PsikutaBezS

2024-04-11, 22:45
flejtuch napisał/a:

Twoja wina bo jesteś pedalarzem



Dzieci na rowerach to też "pedalarze"? Rozumiem, że ty dzieci nie masz i nigdy nie będziesz miał.... Importer.


KosmatyHui

2024-04-11, 22:52
A o swiatelkach dziennych do rowerka by Cie p*zdo w zaciasnych gaciach bylo widac to nie laska pomyslec? ch*j ze nie wymagane. Ja mam i widza mnie pod slonce z daleka. I sciagnij te pedalskie szmaty z siebie pedalarzu. Twoja wina.

xv89

2024-04-11, 22:55
PsikutaBezS napisał/a:

Dzieci na rowerach to też "pedalarze"? Rozumiem, że ty dzieci nie masz i nigdy nie będziesz miał.... Importer.



Kwestia rozumienia definicji pedalarza. Dla mnie pedalarzem można określić dorosłego osobnika sprawiającego wrażenie pozbawionego instynktu samozachowawczego i woli przetrwania. Osobnik taki póki widzi na tle butów asfalt, pruje na ślepo przed siebie, nie zastanawiając się kompletnie czy 10 metrów dalej czarna wstęga nie kończy się ścianą.

Dzieci sprawiają wrażenie mądrzejszych pod tym względem od typowego pedalarza poruszającego się w swoim stylu pomiędzy kilkutonowymi maszynami.

KosmatyHui

2024-04-11, 22:57
I gdzie Ty k***a miales oczy? Jak gosc Ci przed ryj wjezdza scenikiem juz 4 minute. Kto hamuje ten przegrywa? Jak ja gardze takim pedalstwem na drodze. A sam sporo jezdze pedalocyklem . Jakbym to widzial. To jeszcze bym Ci na miejscu wj***l za wymuszanie odszkodowania.

dejwitdsgn

2024-04-12, 00:13
Co do k***y przeciez pedalarz wjechal w samochod i mial godzine zeby zareagowac slepota j***na

kakalos

2024-04-12, 00:43
turor napisał/a:

Szkoda, że nie cofnął i nie poprawił, daleko nam do Brazylii....



chyba Chin !