18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie w Mysłakowicach

PiotrusCinek88 • 2024-04-11, 13:55

"Dziś potrąciło mnie auto w Mysłakowicach na ul.Szkolnej na wysokości firmy Michał Piaścik - Nfhotel... Ja prawidłowo na głównej jadę a z podporządkowanej wyjeżdża sobie bez zatrzymania i ucieka. Policja szuka czarnego, ciemnego Renault Scenic 2 generacja, tablice część tylko DKL38."

BellaGrubaDupa

2024-04-11, 15:50
Nic szczególnego w jego oczach się nie stało to se pojechał dalej

Vindizel

2024-04-11, 15:58
flejtuch napisał/a:

Twoja wina bo jesteś pedalarzem



Gnojogryzarko pie**olona sflejtuszała. Pisze się pyndalarzem i zapamiętaj to raz na zawsze.

Las1989

2024-04-11, 17:30
O moje miasto Klodzko dkl rejestracje duzo zdrowia. Dla pedlarza teraz bedzie latal samolotem

Trolik1

2024-04-11, 17:39
Puciek_kk napisał/a:

1. Jeżeli jest tak jak zostało to przedstawione, to kierowca powinien skończyć bez prawka.
2. Jestem rowerzystą. Prawa ruchu drogowego mają znaczenie w sądzie. Na drodze ważniejsze są prawa fizyki. Może kolarki to kiedyś pojmą...


Tak tylko informacyjnie - sądy w wolsce to parodia. 8)

ziwpjb

2024-04-11, 17:47
Co za sk***ysyn - odjechał nie udzielając pomocy... zero litości w sądzie

Yolanda

2024-04-11, 17:50
Zbysław napisał/a:

Widziałem twój ryj na polsacie:) policja w wypowiedzi nie mówiła o czyjejś winie tylko ze pedalarze jeżdżą nie ostrożnie i bez odblasków,
dali tym do zrozumienia ze to twoja wina



Zbychu zapomniał swój kineskop włączyć i tak naprawdę swój ryj widział.

turor

2024-04-11, 18:07
Szkoda, że nie cofnął i nie poprawił, daleko nam do Brazylii....

smc

2024-04-11, 18:14
Gdybyś miał kakask, nic by się nie stało...

lysymisio6969

2024-04-11, 18:29
dobrze, że potrącony samochód mógł o własnych siłach odjechać

krzysieks997

2024-04-11, 18:31
Puciek_kk napisał/a:

1. Jeżeli jest tak jak zostało to przedstawione, to kierowca powinien skończyć bez prawka.
2. Jestem rowerzystą. Prawa ruchu drogowego mają znaczenie w sądzie. Na drodze ważniejsze są prawa fizyki. Może kolarki to kiedyś pojmą...


Jak to zostało przedstawione? :mrgreen: Bez znaków drogowych..musiałbyś tam chyba mieszkać

psotny_fiutek

2024-04-11, 18:40
flejtuch napisał/a:

Dziś potrąciło mnie auto w Mysłakowicach na ul.Szkolnej na wysokości firmy Michał Piaścik - Nfhotel... Ja prawidłowo na głównej jadę a z podporządkowanej wyjeżdża sobie bez zatrzymania i ucieka. Policja szuka czarnego, ciemnego Renault Scenic 2 generacja, tablice część tylko DKL38."



taaaaaa...


dOpieca

2024-04-11, 18:42

No za to ze jestes pedalarzem

zdun

2024-04-11, 18:42
Mogłeś zejść jak człowiek z tego gówna i przepuścić auto.

gucio_gu

2024-04-11, 18:52
bo sie cza upewnić czy kierowca cię widzi

patmon

2024-04-11, 19:09
Większa część komentarzy utwierdza mnie, że hołota i patologia w postaci gimbazy, takich zwykłych głupków klasowych, co jeden to głupszy, ten wytarł kozę z nosa pod ławkę i śmieje się, drugi podpalił włosy koleżance i myśli, że będą parą, trzeci wyrzucił plecak kolegi przez okno i twierdzi, że jest fajny i lubiany jak poprzednicy,
Te wasze głupie komentarze odzwierciedlają wasze puste łby w które tylko można nasrać, i te oklepane teksty, że wina pedalarza, czekam jeszcze, jak ktoś napisze, że wina Tuska, i co tu się odjaniepawliło. A ilość postawionych piw pod durnymi tekstami w ogóle mnie rozpie**ala i muszę sobie zrobić przerwę od czytania dzbanów i nieudaczników życiowych, co za sprawą tarczy netu kreują się na twardzieli i mędrców. Możecie wrzucać, nie czytam, nie odpowiadam, sram wam wszystkim do ryja, bando ułomnych lamusów :-x