18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie w Krakowie

masiu4 • 2018-02-21, 11:53
Szybko, bo tramwaj ucieknie...


kampton

2018-02-21, 15:16
O k***a zaczyna się gówno-burza, wieczorem poczytam "mądrości".

hellbwoi

2018-02-21, 15:48
A co się stało z poprzednim filmem? Chciałem to dodać czas jakiś temu i było, teraz nima, sadolowa amba fatima.

tarcer123

2018-02-21, 15:56
Niestety wina kierowcy bo wszystko dzialo sie w okolicach przejscia przy ktorym trzeba zachowac ostroznosc.

Poza tym z tego.co widze to nagrywajacy wczesniej zaczal trabic niz hamowac..Dupa nie kierowca. :kawa:

magicrodek123

2018-02-21, 16:06
Mi kiedyś wybiegł dzieciak zza autobusu, który wyprzedałem jadąc obok (droga na tyle szeroka, że nie jechałem pod prąd tylko swoim pasem) to i tak była moja wina, a że jechałem 10 na godzinę to dzieciakowi nic się nie stało i tylko do matki go odwiozłem i z nią pogadałem, ch*jek mały, perfidnie zza autobusu, jak to na filmikach z jutube, a potem jeszcze zauważyłem, że klosz lampy lekko pęknięty... ale i tak moja wina bo j***ć polskie prawo

Al...........rt

2018-02-21, 16:19
Na niekorzyść kierowcy:
1. Wyprzedzanie na pasach, za to powinna być odsiadka 5lat i zabranie prawka bez gadania. A i świder w dupę.
2. Prawdopodobnie skręt można wykonać tylko z jednego pasa, on się wpieprzył na drugim pasie (czyli wyprzedzanie w jego wypadku oznacza wpie**alanie się jak burak)
3. Pieszy został "przepuszczony" przez samochód po prawej.

Na niekorzyść pieszego:
1. Miał czerwone.

Wydaje mi się że kierowcy należy się świder w dupę, 5 lat i utrata prawka. Niestety nasze stalinowsko-pisowskie sądy prawdopodobnie uzależnią karę od obrażeń odniesionych przez pieszego i ukarzą kierowcę mandatem.

kelahcim6

2018-02-21, 16:29
Alart napisał/a:

Na niekorzyść kierowcy:
1. Wyprzedzanie na pasach, za to powinna być odsiadka 5lat i zabranie prawka bez gadania. A i świder w dupę.



Czytałeś kiedyś kodeks ruchu drogowego?
zakaz wyprzedzania na pasach nie obowiązuje, jeżeli ruch na przejściu dla pieszych jest sterowany przez sygnalizację świetlną lub ruchem kieruje policja .

kokos_123

2018-02-21, 16:33
Alart napisał/a:

Na niekorzyść kierowcy:
1. Wyprzedzanie na pasach, za to powinna być odsiadka 5lat i zabranie prawka bez gadania. A i świder w dupę.


Przejście kierowane sygnalizacją świetlną = można wyprzedzać.
Alart napisał/a:


2. Prawdopodobnie skręt można wykonać tylko z jednego pasa, on się wpieprzył na drugim pasie (czyli wyprzedzanie w jego wypadku oznacza wpie**alanie się jak burak)

Nie ma nigdzie powiedziane że nie może skończyć manewru skrętu na lewym pasie, oraz wykonał go z pasa do skrętu w lewo, wszystko poprawnie.
Alart napisał/a:


3. Pieszy został "przepuszczony" przez samochód po prawej.

A co to k***a ma za znaczenie, też mu wleciał przed maskę, nie ma znaczenie, to jest przejście kierowane sygnalizacją, nie ma znaczenia co robi inny.

Trolle jedne, wszędzie trolle
Oj coś czuję że będzie niezła wojna, tych co znają przepisy i tych co nie znają, ale ich znajomy im mówił, czy czytali o jednym wyjątku który nie ma nic wspólnego z tą sytuacją. :idzwch*j:

tommitmx

2018-02-21, 18:35
j***ne debile wyprzedac na pasach nie wolno jak nie ma swiatel, zero pojecia o ruch drogowym

Montechris

2018-02-21, 19:13
gówno prawda ,rurkowiec biegł wzdłuż jezdni jak samochód pod prąd

przemas1234

2018-02-21, 20:20
niech sie ch*j cieszy że go maczetą nie zaj***li tylko potrącili w tym zaj***nym smogiem wyp*zdowie

edek.bajzel

2018-02-21, 20:24
akrobata j***ny powinien wylądować na hardzie, a kierowca dostać powinien medal za odj***nie rurkowca

ellsworth

2018-02-21, 21:01
Alart napisał/a:

Na niekorzyść kierowcy:
1. Wyprzedzanie na pasach, za to powinna być odsiadka 5lat i zabranie prawka bez gadania. A i świder w dupę.
2. Prawdopodobnie skręt można wykonać tylko z jednego pasa, on się wpieprzył na drugim pasie (czyli wyprzedzanie w jego wypadku oznacza wpie**alanie się jak burak)
3. Pieszy został "przepuszczony" przez samochód po prawej.


Odpowiedz mi na jedno, proste pytanie: po jakiego ch*ja ty się w ogóle wypowiadasz, skoro nie masz bladego pojęcia o obowiązujących przepisach ruchu drogowego?!?
Zakaz wyprzedzania dotyczy przejść BEZ SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ!
W przypadku gdy pasów dla danej relacji jest mniej niż pasów na które są ich kontynuacją (w tym przypadku 1 pas do skrętu i 2 pasy na drodze na którą skręcasz) to można zająć DOWOLNY Z PASÓW.
Tego trzeciego nawet nie komentuję... przepuszczony k***a. Wpie**olił mu się, a ty piszesz że przepuszczony. Jak ci ktoś przypie**oli w ten głupi łeb i zabierze portfel to pewnie powiesz, ze udzieliłeś mu pomocy finansowej.