18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

potrącenie rowerzysty Legnica

Karboksylator • 2022-02-11, 15:04
świeżynka ze wczoraj. Pani jadąc nie dostrzegła rowerzysty prawidłowo przejeżdżającego przez drogę. Efekt widać.
film nie jest mój, trafił do mnie przypadkiem.


mauser

2022-02-12, 01:01
jebac pedalarzy . to nie Pekin

28marcin03

2022-02-12, 06:07
Czemu sie nie zatrzymaleś?

notak

2022-02-12, 07:36
gdyby były normalne przepisy to za wypadek odpowiadałby pedalarz,
z daleka widać auto, a ten wpie**olił się pod koła

Karboksylator

2022-02-12, 07:41
garota napisał/a:

Taaa nie twój, Odjechałeś jak zwykła pała zamiast zatrzymać się i pomóc. ch*j ci w ryj za to.



no tak, bo w tych wszystkich filmikach które wrzuca Halman, albo Jesse, to oni tych wszystkich ludzi mordują...
ja pie**olę, myślenie na poziomie ameby.

serenity

2022-02-12, 11:58
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Od początku filmu do momentu wypadku naliczyłem około 40 różnych znaków- tylko po pasie, po którym jechał samochód. Jak k***a można patrzeć na drogę, skoro k***a trzeba cały czas napie**alać wzrokiem a to po pasach, a to po drodze, a to po słupkach, a to po przejściach nad drogą, k***a...Dolicz do tego wszystkie lusterka, prędkościomierz, skrzynie biegów i jeszcze uważaj na polityków, żeby ci nie zaj***li kasy z portfela....



Widać prawka nie masz i miał nie będziesz! A tego zjeba co wrzuca filmik i nie udziela pomocy powinno spotkać j***nie w dupe bez wazeliny!

Mirek19850509

2022-02-12, 12:19
Prawidlowo ,i zgodnie z przepisami to sie lezy na Powązkach,nie ma szans by nawet przy 50 km h jak ci wyjedzie rower z 30 km h na godzine,wychamowac ,tutaj auto ewidentnie dwukrotnie przekroczyło prędkość,ale nie zmienia faktu ze ja sobie zderzaki i szybe wymienię,a rowerzysta ,jadacy przepisowo bo jakis baran w rządzie tak mu pozwolił,juz zycia sobie nie odklepie,wiec ja czy jadę ścigaczem czy szosowka, czy autem ,nawet jak mam pierwszeństwo to sie k***a rozglądam i upewniam , powinien być zakaz wkraczania w ten sposób na pasy ,i zasada brak zaufania dla kazdej strony ,

serenity

2022-02-12, 16:13
Mirek19850509 napisał/a:

Prawidlowo ,i zgodnie z przepisami to sie lezy na Powązkach,nie ma szans by nawet przy 50 km h jak ci wyjedzie rower z 30 km h na godzine,wychamowac ,tutaj auto ewidentnie dwukrotnie przekroczyło prędkość,ale nie zmienia faktu ze ja sobie zderzaki i szybe wymienię,a rowerzysta ,jadacy przepisowo bo jakis baran w rządzie tak mu pozwolił,juz zycia sobie nie odklepie,wiec ja czy jadę ścigaczem czy szosowka, czy autem ,nawet jak mam pierwszeństwo to sie k***a rozglądam i upewniam , powinien być zakaz wkraczania w ten sposób na pasy ,i zasada brak zaufania dla kazdej strony ,



Qrwa! Kto ci dał dostęp do klawiatury! Jebnij się w łeb słownikiem! I powtarzaj, aż się zabijesz!

CrookerS

2022-02-12, 16:49
Cmentatrze sa pelne ludzi z pierwszenstwiem lub tymi co im sie wydawalo ze maja pierwszenstwo :ciasteczkowy:

Tak czy siak, wina dzbana z BMW.

Ale nie wiem co ludzie maja w deklach, i ch*j z tego ze pierwszenstwo maja, wpie**alaja sie bezczelnie bo im sie nalezy k***a ustepstwo nie myslac o tym ze ktos im sprawi kalectwo lub bol. Mowie glownie tu o pieszych przewaznie ale pedalarzy tez sie to tyczy. Wiele razy naprawde nie zauwazylem ale jeszcze wiecej widzialem "swietych krow" w moim zyciu

Cmentatrze sa pelne ludzi z pierwszenstwiem lub tymi co im sie wydawalo ze maja pierwszenstwo :ciasteczkowy:

Tak czy siak, wina dzbana z BMW.

Ale nie wiem co ludzie maja w deklach, i ch*j z tego ze pierwszenstwo maja, wpie**alaja sie bezczelnie bo im sie nalezy k***a ustepstwo nie myslac o tym ze ktos im sprawi kalectwo lub bol. Mowie glownie tu o pieszych przewaznie ale pedalarzy tez sie to tyczy. Wiele razy naprawde nie zauwazylem ale jeszcze wiecej widzialem "swietych krow" w moim zyciu

serenity napisał/a:

Qrwa! Kto ci dał dostęp do klawiatury! Jebnij się w łeb słownikiem! I powtarzaj, aż się zabijesz!



Sadze ze jestes pedalarzem lub hulajstulejarzem. Ja wypowiedzi chlopakow powyzej doskonale rozumiem- sam jestem kierowca i nie raz hamowalem awaryjnie bo ktos mi wypie**olil pfzex maske. A ty pie**olisz smety jak jakis p*zda. Troche zrozumienia :roll:

Pan_Cogito

2022-02-13, 18:37
Mirek19850509 napisał/a:

Prawidlowo ,i zgodnie z przepisami to sie lezy na Powązkach,nie ma szans by nawet przy 50 km h jak ci wyjedzie rower z 30 km h na godzine,wychamowac ,tutaj auto ewidentnie dwukrotnie przekroczyło prędkość,ale nie zmienia faktu ze ja sobie zderzaki i szybe wymienię,a rowerzysta ,jadacy przepisowo bo jakis baran w rządzie tak mu pozwolił,juz zycia sobie nie odklepie,wiec ja czy jadę ścigaczem czy szosowka, czy autem ,nawet jak mam pierwszeństwo to sie k***a rozglądam i upewniam , powinien być zakaz wkraczania w ten sposób na pasy ,i zasada brak zaufania dla kazdej strony ,



Ja to nawet jak przechodzę przez drogę jednokierunkową to patrzę się w obie strony.
Mam ten nawyk dzięki sadiatikowi :) bardzo Wam za to dziękuję, sadole.

M_A

2022-02-14, 10:59
Jednego pedalarza mniej :-)

roninns

2022-02-14, 16:15
Erqti napisał/a:

pedalarz korzysta ze swego świętego prawa pierwszeństwa podczas przecinania jezdni i ch*j mu zrobicie. zabij się ale prawa swoje masz!



Akurat podczas przecinania jezdni pedalarz nie ma pierwszeństwa.

Erqti

2022-02-15, 19:25
roninns napisał/a:

Akurat podczas przecinania jezdni pedalarz nie ma pierwszeństwa.





roninns napisał/a:

Akurat podczas przecinania jezdni pedalarz nie ma pierwszeństwa.



ten co go jebnął tez tak pewnie myślał - zebra i czerwona ścieżka to tylko taki bajer na drodze

:lol: