18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

potrącenie rowerzysty Legnica

Karboksylator • 2022-02-11, 15:04
świeżynka ze wczoraj. Pani jadąc nie dostrzegła rowerzysty prawidłowo przejeżdżającego przez drogę. Efekt widać.
film nie jest mój, trafił do mnie przypadkiem.


PieronJasnySzlag

2022-02-11, 18:02
garota napisał/a:

Taaa nie twój, Odjechałeś jak zwykła pała zamiast zatrzymać się i pomóc. ch*j ci w ryj za to.


Beemka wystarczająco rozj***ła pedalarza, banderówka nie musiała go dobijać więc prawidłowo odjechała :D

A tak serio to fakt, mogła się zatrzymać i pomóc usunąć rower i pedalarza z drogi bo jeszcze ktoś wjedzie w te gówno i zderzak połamany.

radek225

2022-02-11, 18:35
hdposter napisał/a:

Rada na przyszłość kup lepszy wideorejestrator bo ten jest marnej jakości i skracaj nagrania bo nikt nie musi słuchać ruskiego rapu.



Koło rapu to to nawet nie leżało. Jakieś audiotunowe popierdy to są, a nie rap. Kierowcy X5 i pedalarzowi ch*j bezdomnego do mordy, a potem w dupę bez poślizgu. Trafił swój na swego.

xXx5226

2022-02-11, 18:43
garota napisał/a:

Taaa nie twój, Odjechałeś jak zwykła pała zamiast zatrzymać się i pomóc. ch*j ci w ryj za to.



Idź być pedałem gdzie indziej może co ? Po drugie szkoda ci idioty wpie**alającego się na jezdnie nie patrząc czy coś jedzie czy nie ? Jest coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania i dotyczy wszystkiego na drodze, nie stosujesz się możesz skończyć jak ten kretyn na rowerku. Tyle w temacie.

zonk1234

2022-02-11, 19:03
garota napisał/a:

Taaa nie twój, Odjechałeś jak zwykła pała zamiast zatrzymać się i pomóc. ch*j ci w ryj za to.








Sv...........ge

2022-02-11, 19:24
jozue napisał/a:

chyba cie poj***ło, zapłaci ci ktos za takie pomaganie ? zastanów sie co mowisz nastepnym razem publicznie



Typowa k***a. Wszystko byle za pieniądze

mi...........pl

2022-02-11, 19:25
Najlepszy fragment od 1:06 do końca!
A może kierowca samochodu też jest nieprzytomny i nie ma komu wezwać pogotowia!? Poszkodowany dogorywa i dla niego te 5-10 minut czekania na ratunek może być kluczowe.
Co za NIE empatyczna suka. Spieprzyła po prostu z miejsca zdarzenia. Jak tak ktoś zaginoł to będzie odpowiadać.

jan0sik1

2022-02-11, 19:30
Ty tkoorwo. Zglaszam cie na policje!

§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.

art. 162 Kodeksu karnego

jkubson93

2022-02-11, 19:34
ch*j Ci na imię j***ny szeryfie. Co adrenalina skończyla i sp***oliłeś zamiast się zatrzymać i pomoc?

garota

2022-02-11, 20:00
O k***a jaka patologia w komentarzach. Jestem pedałem bo pomógł bym komuś w potrzebie. A matula wie dzieci, że macie nasrane do głowy? To wy myślicie od razu o tym żeby potrąconemu opie**olić pętko chyba.

xXx5226 napisał/a:

Idź być pedałem gdzie indziej może co ? Po drugie szkoda ci idioty wpie**alającego się na jezdnie nie patrząc czy coś jedzie czy nie ? Jest coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania i dotyczy wszystkiego na drodze, nie stosujesz się możesz skończyć jak ten kretyn na rowerku. Tyle w temacie.



To ludzkie komuś pomóc ale jak jest się szczurem to tylko o swoją dupę się takie zwierzak przejmuje. Jesteś k***ą i przynajmniej się do tego przyznajesz. Plus dla ciebie.

@zonk1234

Tak to jest zdjęcie twojego tatusia. Nawet czarny co by się zgadzało.

jozue napisał/a:

chyba cie poj***ło, zapłaci ci ktos za takie pomaganie ? zastanów sie co mowisz nastepnym razem publicznie



Jak jest się biedakiem, również umysłowym to myśli się jak ty. Smutne.

dżonyłojlker

2022-02-11, 20:01
jan0sik1 napisał/a:

Ty tkoorwo. Zglaszam cie na policje!
§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.
art. 162 Kodeksu karnego



banderów nasze prawo nie obowiązuje, rząd ich głaska po główce, bo to przecież nasi przyjacielowie so

mazga50

2022-02-11, 20:27
jozue napisał/a:

chyba cie poj***ło, zapłaci ci ktos za takie pomaganie ? zastanów sie co mowisz nastepnym razem publicznie



Ten obowiązek wynika z Kodeksu Drogowego, a za nieudzielenie pomocy jest bardzo wysoka kara. Przynajmniej w Polsce, bo nie wiem jak na Ukrainie...

PieronJasnySzlag

2022-02-11, 22:23
Ojej, kurcze, cóż za empatia. Nominuje was wszystkich do orderu uśmiechu.

szwarc_one

2022-02-11, 22:27
Jak to jakaś ukrainka nie typ, z resztą pewnie nie gawarit po polsku dlatego sp***oliła

radek225

2022-02-11, 23:16
mazga50 napisał/a:

Ten obowiązek wynika z Kodeksu Drogowego, a za nieudzielenie pomocy jest bardzo wysoka kara. Przynajmniej w Polsce, bo nie wiem jak na Ukrainie...



Na Ukrainie zależy od tego, kogo znasz.