18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie pieszej Lubin (Dolnośląskie)

Septhai • 2023-07-17, 21:26
Na materiale widzimy kobietę, która wtargnęła na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Szpital znajduje się około 150m od miejsca zdarzenia ( na lewo od skrzyżowania w tle). Ofiara wypadku w ciężkim stanie.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-07-26, 11:33 ]

mygyry

2023-07-18, 15:21
barniak napisał/a:

Gosc? Przej***ne to ma piesza, która przechodziła na czerwonym świetle. Mam nadzieje ze kierowca jej nie odpuści i skieruje sprawę ja drogę cywilna aby odzyskać pieniądze za naprawdę auta.



Tak. Gość ma przej***ne, bo z urzędu sprawa będzie się toczyć przeciwko niemu ze względu, że c**a będzie powyżej 7dni w szpitalu.
I chociażby skały srały to i tak usłyszy w sądzie, że w obrębie pasów musi zachować szczególną ostrożność i światła tego nie zmieniają.

To nie mój wymysł, taki mamy zj***ny świat.

(przerabiałem to osobiście, tyle, że bez świateł i bez pasów)

mazga50

2023-07-18, 17:29
Kury też tak się zachowują. Zamiast uciekać na prawo lub lewo, będą sp***alać slalomem przed tobą. Tłumok zamiast się zatrzymać, wbiega pod nadjeżdżające auto. A mało co by nie zdążyła...

tranzystor

2023-07-18, 20:59
darek1234 napisał/a:

Nie bronię "długopisa", ale przepis istnieje od dawna i zbliżając się do przejścia dla pieszych należy zachować szczególną ostrożność. I tyle. Krowa na przejściu nie wiadomo co miała na myśli, ale gość po prostu zapie**alał



Przepis istnieje od momentu podpisania przez Andrieja. Wcześniej takiego głupiego przepisu nie było, nie można było go nawet tak głupio zinterpretować. Teraz są przepisy, które są niejasne i jedne przeczą drugim jak np "jazda na suwak"

MSG89

2023-07-18, 21:35
Czy tylko ja nucę w głowie "jeeeebłem baaabeee na paaaasaaach..." ?

bikstopa

2023-07-18, 21:48
tarcer123 napisał/a:

Chciałbym przypomnieć o zakazie wyprzedzania przed oraz na przejsciu w momencie kiedy sygnalizacja nie działa.

no tak. ale ta działala i nie ma zakazu wyprzedzania.

Antypolak666 napisał/a:

Cebulowy morderca w gównowozie i tyle.
możecie wymyślać jakieś ch*je muje, ale on zapie**alał jak poj***ny,






tia. zapie**alał

Cosmic23

2023-07-18, 23:42
Przynajmniej od razu poleciał do świadka a nie truchła które wtargnęło mu przed maske.

lukasqwert

2023-07-19, 13:02
Baba zrobiła błąd. Kierowca nie jest bez winy. 1. Zmienił pas na przejściu dla pieszych. 2. Chciał później wyprzedzić w miejscu, gdzie są pasy. :roll:

SkoPio1

2023-07-19, 13:34
Dejdwazlote napisał/a:

Jesteś tak samo poj***ny jak ten gość z busa co poszedł do porszaka z pretensjmi. Za debilne komentarze i nie udzielenie pomocy 3 lata bezwzględnego.

A na jakiej podstawie stwierdzacie, że miała czerwone? Bo ta z drugiej strony wciskała przycisk?



1. Poj***ni to twoi rodzice są/byli. Tępa tłusta p*zda wbiegła na przejście dla pieszych, mając czerwone światło.
2. Kierujący na lewym pasie widział tępą p*zdę wbiegającą na czerwonym i zahamował. Kierujący pojazdem na prawym pasie nie widział tępej tłustej p*zdy, sprawczyni wypadku i niestety dla siebie - zderzył się ze starą k***ą biegającą po przejściu, czego również zabraniają przepisy.
3. Podaj przepis, że osoba będą w szoku, ma obowiązek wyjść z szoku, udzielić pomocy i dopiero wtedy wrócić do szoku. Może być sam numer dziennika ustaw.
4. Tępa tłusta baba miała czerwone. A mimo to wpie**oliła się na przejście, bo miała w dupie innych ludzi i przepisy. Dlaczego? Nie wiem - może jest z twojej rodziny. Idź do okulisty i razem z nim obejrzyj filom, okulista dobierze ci szkła, żebyś zobaczył sygnalizator. Wprawdzie nadal będziesz głupi, ale będzie mieć okulary.

Raz jeszcze: sprawczyni wypadku, tępa tłusta baba wpie**oliła się na czerwonym, kierujący na lewym pasie ją zobaczył i gwałtownie hamował, kierujący na lewym nie widział tępej tłustej krowy i - niestety dla siebie - zderzył się z tępą tłustą krową.

JPRDL i skąd się biorą takie głupki jak ty?
;>

babazwozu napisał/a:

Nie czaje baby. Normalnie każdy by się zatrzymał



Poprawię błędy w wypowiedzi:


Nie czaję baby. Normalny by się zatrzymał.


Nie ma za co.
:-)

P1u70

2023-07-26, 11:27
Jestem niesmiertelna i nie oglądam się wchodząc na czerwonym świetle


P1u70

2023-07-26, 15:49
Baba na czerwonym wlazła. Tam jest ograniczenie do 50km/h