18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie 92 letniej łukowianki.

fantastico • 2017-02-25, 11:54
Do wypadku doszło w piątek przed godzina 13 w Łukowie na ul. 11 Listopada. Kierująca oplem 29-latka, podczas cofania potrąciła przechodzącą przez jezdnię 92-letnią mieszkankę Łukowa.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów z łukowskiej drogówki wynika, że kierująca autem nie zachowała szczególnej ostrożności, gdy cofając włączała się do ruchu i potrąciła pieszą, która przechodziła przez jezdnię. Mundurowi ustalili, że piesza przechodziła przez jezdnię poza wyznaczonym przejściem. Kierująca oplem tłumaczyła się, że nie zauważyła kobiety, która weszła z chodnika na jezdnię. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Jak się okazało doznała ona niegroźnych obrażeń.


piotrFr

2017-02-26, 21:15
MgrMajster napisał/a:

Wina staruszki, najprawdopodobniej kierująca miała ją w martwym polu, a babeczka jak głupia prosto pod auto szło.



W martwym polu? W Vectrze?

hellmartin

2017-02-26, 22:21
BombardierPL napisał/a:

Przepraszam bardzo ale czytająć komentarze to większość z was to debile...
I pewnie prawo jazdy widzieliście na kompie albo jak sobie wydrukowaliście...
Osoba widocznie upośledzona ruchowo ma prawo przejść w miejscu innym niż wyznaczone (pasy ect), a kierowca ma obowiązek się zatrzymać i poczekać aż taka osoba przejdzie....
Dalej co za baran jedzie i nie patrzy gdzie? Niema czegoś takiego że raz spojrzałem to jade... sytuacja na drodze sie zmienia... tutaj idealny przykład kierowcy totalnie bez wyobrazni... a jakby dziecko przebiegało? to tez starczy raz spojrzeć?? Sytuacja wymagała szczególnej ostrożności której kierowca niezachował...
Ewidentna wina kierowcy...



Słaby troll albo nie dorabiaj z palca wyssanych faktów

HatakeIV

2017-02-27, 01:35
a całkiem niedawno pijany potrącił na przejściu jakąś laske, moje miasto takie piękne :D

jackalski

2017-02-27, 15:40
fantastico napisał/a:



Jestem na cenzurowanym ;/



Szkoda, jaki to był ból dupy dla niektórych…