18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potęga natury

~_Yarko_ • 2020-04-24, 18:05
22 kwietnia kierowca z Oklahomy nagrał tworzenie się tornada i jego niszczycielską siłę.


DużyKutas

2020-04-24, 18:08
Nic dziwnego że Apacze wierzyli w Knukulku

RayvenPL

2020-04-24, 18:51
Ło ja pie**olę, że ten naród jeszcze nie wyginął. Paręset metrów od kolesia wiatr rzuca domami, a ten sobie filmuje. Szkoda że nie skręciło w jego stronę, może byłby hard :mrgreen: Debil. Ale film pouczający. Piwo.

Mietek7567

2020-04-24, 19:43
Niema co się dziwić jak tam większość domów jest ze sklejki.

Skurvodaktyl

2020-04-24, 20:47
Video z kanału na youtube Pecos Hank, koleś jest łowcą tornad i bardzo fajnie się go ogląda i słucha, jest bardzo merytoryczny i nie pajacuje przed kamerą.

CoJaTamKurwaWiem

2020-04-24, 20:52
Mietek7567 napisał/a:

Niema co się dziwić jak tam większość domów jest ze sklejki.


fu_k_that_sh_t napisał/a:

a budynki dalej z dykty



Się k***a znawcy znaleźli.
A co, jeśli wam powiem, że na porządne tornado murowany budynek też nie wystarczy...?
(czy tylko ja mam dosyć j***nych januszy, którzy na wszystkim się znają...?)

















Mar90

2020-04-24, 21:06
Stawiają domy z dykty bo jest taniej. Jak kolega wyżej pokazał budynki murowane niewiele dają, a ich budowa jest znacznie droższa. Gdyby Janusze z Polski tam mieszkały, znaczna większość budynków nie była by z dykty. Stawiali by parawany z prowizorycznym dachem bo taniej i czekaliby na kolejny huragan.

Tak dla jasności amerykanie często budują schrony pod swoimi domami, wykonane lepiej niż wasze lepianki z gówna i cegły z 2 wojny światowej w których mieszkancie od urodzenia albo "budynki" na które wzięliście kredyt i które będą spłacać wasze dzieci dostając w spadku po was stare passaty i choroby genetyczne.

Oj, chyba właśnie wyjaśniłem że nadal jako kraj jesteśmy 100 lat za murzynami.

Pestk

2020-04-24, 21:44
Piękne, a zarazem przerażające.

RayvenPL

2020-04-25, 00:29
Skurvodaktyl napisał/a:

Video z kanału na youtube Pecos Hank, koleś jest łowcą tornad i bardzo fajnie się go ogląda i słucha, jest bardzo merytoryczny i nie pajacuje przed kamerą.



A to zwracam honor. Ci kolesie mają jaja jak kokosy.

Adae

2020-04-25, 01:33
@up up up - to nie my jesteśmy tacy poj***ni żeby się budować tam gdzie są tornada, wulkany, tsunami, trzęsienia ziemi czy zabójcze zwierzęta. Żyjemy w najlepszym miejscu na tej planecie bo nie jesteśmy j***nymi niedojebami.

CoJaTamKurwaWiem

2020-04-25, 02:25
Adae napisał/a:

@up up up - to nie my jesteśmy tacy poj***ni żeby się budować tam gdzie są tornada, wulkany, tsunami, trzęsienia ziemi czy zabójcze zwierzęta. Żyjemy w najlepszym miejscu na tej planecie bo nie jesteśmy j***nymi niedojebami.



No fakt. Między ruskami i szkopami. Kto mógłby znaleźć bardziej bezpieczne miejsce na Ziemi.... :facepalm:
Skro nie jesteś " j***nymi niedojebami." to pewne musisz być przciwieństwem, czyli "niej***nymi dojebami" jak zgaduję.... :kawa:

Archer

2020-04-25, 03:43
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

[...]musisz być przciwieństwem, czyli "niej***nymi dojebami" jak zgaduję....



chyba bym tego lepiej nie ujął, chociaż to co miałem na myśli czytając komentarz @Adae... :amused:

Nigdzie na powierzchni naszej planety nie jest tak do końca bezpiecznie, ale na pewno nie powiedział bym, że u nas, w Polsce jest jakkolwiek bezpiecznie, czy to z winy sąsiadów, czy obecnej władzy, czy innych koronawirusów...

hardowski

2020-04-25, 04:03
Archer napisał/a:

chyba bym tego lepiej nie ujął, chociaż to co miałem na myśli czytając komentarz @Adae...
Nigdzie na powierzchni naszej planety nie jest tak do końca bezpiecznie, ale na pewno nie powiedział bym, że u nas, w Polsce jest jakkolwiek bezpiecznie, czy to z winy sąsiadów, czy obecnej władzy, czy innych koronawirusów...



Ameryka północna ma tornada i kartele, południowa kryzysy, Azja wirusy, Europa skonfliktowanie pod względem etnicznym i politycznym (Polska jest w epicentrum), Afryka niedoj***nie umysłowe i niewolnictwo wpisane w genom, każdy na swój sposób ma przesrane, tak więc... :roll: :lol:

Co do niedoj***nych umysłowo lewackich rasistów - ten komentarz ma charakter prześmiewczy i niewiele ma wspólnego z rzeczywistością, na którą składa się wiele innych zdecydowanie poważniejszych czynników niż w./w wymienione...