18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potęga natury

~_Yarko_ • 2020-04-24, 18:05
22 kwietnia kierowca z Oklahomy nagrał tworzenie się tornada i jego niszczycielską siłę.


edmund

2020-04-25, 09:06
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

wszystkie te fotki murowanych domów są przykladem slabych projektow, gdy dach jest zrobiony tylko z drewnianego szkieletu oraz pokrycia gontem lub dachówką, więc wystarczy poderwać dach, co się dziele potem oczywiste,
obecnie wykonuje się wiele budynków z dachami żelbetonowym , wzmocnieniami betonowym w ścianach, oknami antywłamaniowymi, więc chciałbym taki budynek zobaczyć po huraganie



wszystkie te fotki murowanych domów są przykladem slabych projektow, gdy dach jest zrobiony tylko z drewnianego szkieletu oraz pokrycia gontem lub dachówką, więc wystarczy poderwać dach, co się dziele potem oczywiste,
obecnie wykonuje się wiele budynków z dachami żelbetonowym , wzmocnieniami betonowym w ścianach, oknami antywłamaniowymi, więc chciałbym taki budynek zobaczyć po huraganie

spoons

2020-04-25, 11:20
Adae napisał/a:

@up up up - to nie my jesteśmy tacy poj***ni żeby się budować tam gdzie są tornada, wulkany, tsunami, trzęsienia ziemi czy zabójcze zwierzęta. Żyjemy w najlepszym miejscu na tej planecie bo nie jesteśmy j***nymi niedojebami.



Ludzie! On wybrał najlepsze miejsce na tej planecie, bo nie jest j***nym niedojebem xD

Chłopie, to że tu żyjesz to nie kwestia nad przeciętnej inteligencji i rozsądku Twoich przodków, tylko dlatego że Twój stary posuwał twoją starą bez zabezpieczenia, a Ty nie miałeś w związku z tym nic do gadania ;)

ellsworth

2020-04-25, 23:01
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Się k***a znawcy znaleźli.
A co, jeśli wam powiem, że na porządne tornado murowany budynek też nie wystarczy...?
(czy tylko ja mam dosyć j***nych januszy, którzy na wszystkim się znają...?)



Cegły? Serio?? Miałes kiedyś cełgę w ręce? Nawet dziecko ją podniesie, a nie tornadao! W obszarach o takim zagrożeniu powinni budynki wyłącznie żelbetowe wylewane na mokro robić. ewentualnie prefabrykaty ze specjalnymi systemami łączenie. Czegoś takiego żadne tornado świata nie ruszy!

Pyro25

2020-04-27, 02:19
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Się k***a znawcy znaleźli.
A co, jeśli wam powiem, że na porządne tornado murowany budynek też nie wystarczy...?
(czy tylko ja mam dosyć j***nych januszy, którzy na wszystkim się znają...?)



Jeśli uważasz że te tornado z filmiku zdołałoby kompletnie zdemolować murowany budynek to jesteś debilem

Adae

2020-05-03, 01:38
spoons napisał/a:

Ludzie! On wybrał najlepsze miejsce na tej planecie, bo nie jest j***nym niedojebem xD
Chłopie, to że tu żyjesz to nie kwestia nad przeciętnej inteligencji i rozsądku Twoich przodków, tylko dlatego że Twój stary posuwał twoją starą bez zabezpieczenia, a Ty nie miałeś w związku z tym nic do gadania



Pewnego dnia Pan Bóg popatrzał na tą zj***ną planetę, potem na zbiór rozsypanych duszyczek i powiedział:
- ty Dingo -> jesteś trochę niedoj***ny, nie potrafisz się normalnie wysłowić i nadmiernie lubisz ryzyko, ch*j z ciebie pożytku, wypie**alaj do Australii
- ty Mokebe -> inzynierem nie bedziesz, czytac sie nie nauczysz, ale z tym brzuszkiem to mi cie troche szkoda, wypie**alaj do Afryki
- ty Mahmedzie -> śmierdzisz, wypie**alaj - i rozsypal gdzies posrodku
- ty Chang -> wygladasz jakbys mial dalna, ale nie jestes glupi, wrzucimy cie do Azji, z daleka od znacznie lepszych od ciebie pod kazdym wzgledem bialych ludzi
- a co to?! O KUUUUUURWA?! Ja to zrobiłem?! Jezus widzisz to? Przecież ty przy tym to zwykla bezuzyteczna p*zda, dajemy go d onajlepszego miejsca na Ziemi, zeby mial idealne warunki do rozwoju i spelnienia swojego potencjalu jednego prawdziwego Boga.

I stad ja sie wzialem, a ze ty jestes z przypoadku to juz nie moj problem.