18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

szczepan183

2014-10-02, 18:44
Siema, gralem kiedys w gre ktora byla na glownej. Mozna bylo wcielic sie w goscia ktory r*chal panny. Polegalo to bardziej na obmacywaniu i czyms podobnym. Problem polega na tym, ze opwoiadalem o niej swojej dziewczynie a ta uparla sie, ze mam ja sciaganac i bedziemy grali w nia razem. Jesli ktos wie o co mi chodzi prosilbym o jej nazwe ;)

PS. Szukalem w kazdy mozliwy sposob

Starger

2014-10-06, 00:01
Siema nie wiem gdzie napisać ale poszukuje filmiku wiem ze go widziałem tu kiedyś na sadistic ale za chu*a nie mogę go znalezć może ktoś mi podrzucić ten filmik dokładniej chodzi o
https://www.youtube.com/watch?v=j1s3hJyFIIo
akcja zaczyna sie od 3:45 ogólnie pokaz islamistow atakujących przypadkowe samochody itp....
z góry dz
REFF !
HELLP prosze o pomoc pilnee !

Dżezus_Chryptus

2014-10-10, 10:38
Filmik. 3 metali. Dwóch grało jeden kręcił włosami i śpiewali:
"A może chciała by Pani murzyna za męża.." na melodię "house of the rising sun".

Dżezus_Chryptus

2014-10-10, 13:01
@Sunday

A wiesz jak to na youtube się nazywa?

kr...........ki

2014-10-10, 23:40
Ahoj!

Szukam filmiku z Sadistica, takiej kompilacji ze zwierzęcą (arabską) muzyką ludową, okrzykami allahu akbar do wybuchów Coli z Mentosami, spadającego samolociku na stadionie, czy wystrzałów z karbidu na ślunsku. Nie potrafię tego znaleźć... :-(

cz...........p1

2014-10-20, 20:11
Siemano, nie moge znaleźć po tagach szukam filmiku takiego poj***nego, gdziie murzn uciera coś w misce i się śmieje. Jakieś są poj***ne wstawki zoom na niego itp. Ogólnie strasznie dziwne ;d Pomóźcie znaleźć błagam XD

@wrzuce w zbiorczy to usunięcia

cz...........p1

2014-10-20, 20:14
Siemano, nie moge znaleźć po tagach szukam filmiku takiego poj***nego, gdziie murzn uciera coś w misce i się śmieje. Jakieś są poj***ne wstawki zoom na niego itp. Ogólnie strasznie dziwne ;d Pomóźcie znaleźć błagam XD

momonon

2014-10-23, 00:21
Drodzy Sadole. Zwracam się z prośbą do wszystkich zaznajomionych z tematem. Mianowicie proszę Was o podesłanie linku z Materiałem Video o Pussy Riot w którym to w ramach akcji przeciw Miedwiediewowi członkini Pussy Riot wzięła udział w akcji " pieprzcie się na miśka" szukałem lecz nie znalazłem.. Materiał potrzebny do celów, badawczych. z góry dzięki

KamayPL

2014-10-23, 00:25
Z takimi tematami to na forum.

momonon napisał/a:

Materiał potrzebny do celów, badawczych


Taa, "do celów badawczych" ;-)

momonon

2014-10-23, 00:36
Sorry że tutaj to wj***łem. pierwszy raz coś tutaj robię :P ok zapamiętam że na Forum.

Hi...........ch

2014-10-23, 01:47
Mam ten link, ale nie podesle. Bo nie.

Dziku11

2014-10-23, 01:58
@Up to po ch*j się wypowiadasz?

kaktuz

2014-10-23, 03:19
Up zeby wk***ic takich głąbów jak ty

Dziku11

2014-10-23, 04:35
Uwielbiam niektórych ludzi stąd, pytasz o coś kulturalnie, z zachowaniem kultury, całej tej netykiety a i tak pojawi się jakaś istota zdolna do pisania o zmniejszonym w stosunku do świnki morskiej ilorazie inteligencji i zostawia komentarz typu: Mam ale nie dom. Nosz ja pie**ole, toć autor nie poszedł do sąsiada po szklankę cukru a ten go zlał tylko zadał pytanie na forum publicznym - masz ale nie chcesz dać, nie dasz, nie sil się aby o tym pisać, bo po pierwsze gówno wnosisz do dyskusji, po drugie wk***iasz ludzi i po trzecie pokazujesz tylko jakim jesteś debilem. A jak tylko nakreślę to, że ktoś zachowuje się jak kretyn to od razu, nawet jak to nakreślenie jest niewinne bo w formie skąd idąc poważnego pytania, zostaje nazwany głąbem.

[*] rozsądkowi
[*] mądrości
[*] inteligencji
[*] radości
X