18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszukiwacz Złota z Czech

madufo • 2017-04-04, 11:41


Nie lubię takich pranków, ale ten zza naszej poludniowej granicy przypadł mi do gustu.
Pierwsza najlepsza i te pozdrowienia do męża :idzwch*j:
dla leniwych od 1:04 ale polecam od początku.

TheManWithOwl

2017-04-04, 21:30
zbijok,
I wszystko wyglądałoby jak z amerykańskiej pocztówki gdyby nie samochody na blachach UA lub BY wypakowane pod sufit kraciastymi torbami :-D

Kostek_PL

2017-04-04, 21:44
Abraxus napisał/a:

Czechy są naszym sąsiadem. Niby tak blisko ale wciąż nam do nich tak daleko. Tam panuje zupełnie inna mentalność i kultura.
Po pierwsze Czechy 100 lat temu zrzuciły okowy ciemnogrodu. Watykański okupant trafił na rynsztok czyli tam gdzie jego miejsce. Dziś 97% Czechów ma wyj***ne na religijne halucynacje. Chrześcijańscy czarownicy żyją w należytej nędzy a kościoły świecą pustkami. Kościół nic nie znaczy w Czechach a wierzących traktuje się jako niegroźnych schorowanych pojebów.
Po drugie Czesi nie mają zahamowań jeśli chodzi o seks. To co polski wąsaty janusz nazwie kurestwem, nie łapie się w definicję kurestwa w czechach. W Czechach nie ma obrońców cudzen moralności. Chcesz dawać dupy to dajesz i wszyscy to mają gdzieś.
Po trzecie Czesi potrafią rządzić i dziś mają poziom życia, który jest poza zasięgiem większości Polaków. Min. aparaty ortodontyczne będąc w Polsce synonimem luksusu i fanaberią ultracjuszy w Czechach są pospolitą metodą leczenia dla plebsu.
Po czwarte takie pranki już nie śmieszą bo jest ich w internecie miliony.
Nie wiem co miał udowodnić ten filmik.




Pure_Evil

2017-04-04, 22:47
@_proteryan , Mógłbyś mi to rozjaśnić:"Katolicyzm i Chrześcijaństwo, które tak opluwasz dały Ci jedyną cywilizację wysokich technologi i powszechnej wolności, którą obecny marksizm antykulturowy zwalcza. " Jestem ciekaw co na to by powiedział Mikołaj Kopernik, Roger Bacon, Piotr z Abano,Cecco d'Ascoli, Wilhelm Ockham, Pietro Pomponozzi, Hieronim Cardanus, Miguel Servet, Caesare Cremonini, Giordano Bruno, Marco Antonjie (Marcantonio) de Dominis, Giulio Cesare (Licilio) Vanini, Isaac Newton, Georges Leclerc de Buffon, i jeszcze paru innych.

No chybą że mówisz o cywilizacji średniowiecza (co kto woli , chociaż z tą technologią w tamtym okresie...) , oraz bardzo rozwojowej, postępowej i jednocześnie upowszechniającej wolność książce "Malleus Maleficarum (Młot na czarownice)"

Uważam że gdyby nie religia (w tym 10 wieków średniowiecza zafundowanych po części przez KK i inkwizycje ) bylibyśmy na etapie kolonizowania innych planet.


A swoją drogą te pranki już są męczące....

pawlo934

2017-04-04, 23:19
2:42 głupia c**a usiadła na tablet :v

petru23

2017-04-05, 11:16
wolę już akcje z Czech Streets pooglądać ;)