18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszukiwacz Złota z Czech

madufo • 2017-04-04, 11:41


Nie lubię takich pranków, ale ten zza naszej poludniowej granicy przypadł mi do gustu.
Pierwsza najlepsza i te pozdrowienia do męża :idzwch*j:
dla leniwych od 1:04 ale polecam od początku.

ro...........24

2017-04-04, 11:47
k***a , slutka !!! :-)
Masz w doma k***u :-)

Halman

2017-04-04, 11:55
zęby tego "prankiera" są już policzone

Wiewór

2017-04-04, 12:26
Czechy są naszym sąsiadem. Niby tak blisko ale wciąż nam do nich tak daleko. Tam panuje zupełnie inna mentalność i kultura.
Po pierwsze Czechy 100 lat temu zrzuciły okowy ciemnogrodu. Watykański okupant trafił na rynsztok czyli tam gdzie jego miejsce. Dziś 97% Czechów ma wyj***ne na religijne halucynacje. Chrześcijańscy czarownicy żyją w należytej nędzy a kościoły świecą pustkami. Kościół nic nie znaczy w Czechach a wierzących traktuje się jako niegroźnych schorowanych pojebów.
Po drugie Czesi nie mają zahamowań jeśli chodzi o seks. To co polski wąsaty janusz nazwie kurestwem, nie łapie się w definicję kurestwa w czechach. W Czechach nie ma obrońców cudzen moralności. Chcesz dawać dupy to dajesz i wszyscy to mają gdzieś.
Po trzecie Czesi potrafią rządzić i dziś mają poziom życia, który jest poza zasięgiem większości Polaków. Min. aparaty ortodontyczne będąc w Polsce synonimem luksusu i fanaberią ultracjuszy w Czechach są pospolitą metodą leczenia dla plebsu.
Po czwarte takie pranki już nie śmieszą bo jest ich w internecie miliony.
Nie wiem co miał udowodnić ten filmik.

DzidaZawodnik

2017-04-04, 13:54
Znam Czechów, to podludzie bez kręgosłupa moralnego i honoru. Są mocno wierzący, ich jedynym bogiem jest euro i dla niego poświęcają swoją godność i wszystko inne. Nie robią niczego co nie przyniesie im materialnej korzyści. Jako ludzie to oni mogą Polakom ulice z psiego gówna sprzątać.

Wiewór

2017-04-04, 14:10
DzidaZawodnik napisał/a:

Znam Czechów, to podludzie bez kręgosłupa moralnego i honoru. Są mocno wierzący, ich jedynym bogiem jest euro i dla niego poświęcają swoją godność i wszystko inne. Nie robią niczego co nie przyniesie im materialnej korzyści. Jako ludzie to oni mogą Polakom ulice z psiego gówna sprzątać.


Napisał to dumny Polski patriota z pierwszego sortu, powstający z kolan z jednego najbiedniejszych regionów Europy :amused:

W lubelskim jest taka bieda, że wam niedługo ONZ zacznie robić zrzuty z samolotów z pomocą humanitarną.

bloodwar

2017-04-04, 14:18
Nic nowego nie pokazali, każda, absolutnie KAŻDA kobieta poleci na bogatego kolesia w Porsche, te które mówią że nie polecą kłamią w żywe oczy

dziaad

2017-04-04, 14:40
"bo w każdej kobiecie jest k***y dwie trzecie".

Wstalodziany

2017-04-04, 15:03
A ja czekam na pranka gdzie w miarę atrakcyjny milf będzie facetom proponował 1 000 zł za wbicie strapona w dupsko.
Ilu obrońców honoru wtedy okaże się męskimi dz**kami ?

Coś mi sie wydaje że wtedy najszybciej sprzedadzą swoją dupę najbardziej prawilne seby, które w ciężkich potach zarabiają 1 500 miesięcznie na widlaku w Amazonie :)

KillerLaugh

2017-04-04, 15:28
Abraxus napisał/a:

Czechy są naszym sąsiadem. Niby tak blisko ale wciąż nam do nich tak daleko. Tam panuje zupełnie inna mentalność i kultura.


To samo można powiedzieć o niemcach i jakoś nie czuję z tego powodu kompleksów.
Cytat:

Kościół nic nie znaczy w Czechach a wierzących traktuje się jako niegroźnych schorowanych pojebów.
Po drugie Czesi nie mają zahamowań jeśli chodzi o seks. To co polski wąsaty janusz nazwie kurestwem, nie łapie się w definicję kurestwa w czechach.


I właśnie na filmiku masz tego idealną ilustrację :-P

madufo

2017-04-04, 15:33
ad. Abraxus:
1. Byłeś kiedyś w czechach widziałeś ile tam ciapaków, cyganów i innego syfu ? Odpowiedź jest prosta - masa dlatego, że tak jak na zachodzie uznali wolność na wszystko przez co weszli muzułmanie (jestem katolikiem z urodzenia i agnostykiem z wyboru, ale wole żyć w państwie z kościołami niż z meczetami)
2. Chrześcijan traktuje się jak niegroźnych schorowanych pojebów - i tutaj mogą sobie pozwolić na takie zachowaniem, bo gdyby obrażali meczety i muzułmanów ich łby by zawisły gdzieś nieopodal meczetu (idąc zasadą rób sobie co chcesz tylko nie krzywdź innych o ile wiem chrześcijanie nie mają zapisane w biblii wypie**ol pół świata i rób 15 dzieci i żyj z socialu)
3. No faktycznie rodzice dzieci są dumni, że jest taka "wolność seksualna" a rynek w Pradze wygląda jak jeden wielki burdel gdzie jest więcej tych pie**olników niż restauracji prawie (jedź i sprawdź jak cię stać)
4. Aparaty ortodontyczne finansują - faktycznie pie**olę Polskę wyprowadzam się do Czech, bo dają tam Aparaty za frytke !
Podpowiem ci, że zabiegi invitro są finansowane również z budżetu państwa w czechach tak jak aborcja, ale jak pojedziesz tam to 80% samochodów to Skody i Volkswageny, a nie rzadko stare rosyjskie śmietniki - tam ludzie zarabiają mniej niż w Polsce, mam wielu znajomych Czechów, którzy nam zazdroszczą (ale widocznie wiesz lepiej i wyznacznikiem luksusu dla ciebie jest aparat na zęby tak jak dla laski z filmiku Porsche)
5. Ten filmik miał udowodnić to, że niektóre laski mają wyj***ne na darmowy aparat ortodontyczny od państwa wyznacznik luksusów i wolą dać dupy na widok Porsche.

P.S. - Uwielbiam euro zjebów jak ty, którzy czerpią informację z wyborcza.pl oraz oglądając TVN24, a potem mają naj***ne we łbie. Idąc tą logiką z seriali tvn po studiach powinienem już mieć nową S klasę i własne mieszkanie na mokotowie z widokiem na pałac kultury - wkońcu tak przedstawiają to w serialach.


RedIsGood

2017-04-04, 16:33
Możliwe, że powiedziała, że ma męża żeby typ się odpie**olił ale jak ujrzała drogie auto to przestała udawać. Prankmen zamiast zar*chać to pokrzyczał sobie przez megafon. Może to go podnieca.

voidinfinity

2017-04-04, 17:15
madufo napisał/a:

(jestem katolikiem z urodzenia i agnostykiem z wyboru, ale wole żyć w państwie z kościołami niż z meczetami)



A ja wolę żyć w państwie gdzie nie ma ani jednego, ani drugiego :amused:

Nie da się organizować religii bez wskazania wroga, z którym trzeba walczyć. Dlatego wybór pomiędzy jedną a drugą religią jest fałszywy z definicji - bo wielki fanatyzm może pokonać tylko większy fanatyzm. Ja generalnie dziękuje za taką alternatywę.

A ludziom zapie**alającym na modły wyraźnie się nudzi. Doj***łbym im jeszcze tak po pół etatu, żeby im głupoty po głowach nie chodziły ;-)

Pigwaranek

2017-04-04, 17:19
@madufo Szkoda klawiatury, marksistowskie ameby i tak beda mieszaly z blotem odwieczne wartosci cywilizacji lacinskiej, w imie hedonizmu, tolerancji i wygody jednostki. Natura sama ich zweryfikuje, 2-3 takie pokolenia i to wszystko sie posypie.

voidinfinity

2017-04-04, 17:21
@up

pincet+ nie będzie na zawsze - więc obawiam się że nie bardzo :amused: