18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszkodowany

szajkk • 2012-11-11, 18:57
Poszkodowane dziecko żali się ze smutną miną i udaje niewiniątko z czapką JP.


ellsworth

2012-11-11, 21:34
Ojoj, ależ mu szczegółowo pytania pomocnicze zadawał, aby tylko nie zapomniał nic z wyuczonego teksu.

tds1974

2012-11-11, 21:43
AHAHAHA_NO napisał/a:

@gordonviet

rozumiem, że cię to śmieszy, a czy policjanci nie wypuszczający ludzi poza marsz tuż przed starciem tez są tacy śmieszni

i czy na prawdę nie widzisz nic złego w ZOMOwcu napi*rdalającym dzieciaka?



Każdy widzi. Tyle, że ZOMO istnieje już tylko w twojej głowie.

Kruasant

2012-11-11, 22:56
Obczajcie jak dzieciak się uśmiecha pod koniec filmiku :d
(1;02)

Dziadek

2012-11-11, 22:58
A na czapce widnieje napis JP .

Brzydki09

2012-11-11, 23:03
1:02 mały sku.... uśmiecha sie jak by nigdy nic FAŁSZYWY Gnój ... ;/

Kodii

2012-11-11, 23:03
j***ni kretyni wszędzie spisku szukają ! jebnijcie sie w glowe

Pan Kot

2012-11-11, 23:44
jo a jak by sie go zapytał co znaczy barykadowali i co znaczy gaz łzawiący i połowa słów jakich użył i o czym do niego mówili to była by cisza.... gratuluje "rodzicom" kupna czapeczki :idzwch*j:

Consciousness

2012-11-11, 23:53
Kodii napisał/a:

j***ni kretyni wszędzie spisku szukają ! jebnijcie sie w glowe





Nie dla ciebie miało być to piwo tylko dla mnie. A w głowę to jebnij się sam...

Nie, no po prostu k***a no nie!!!
Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć co wy pie**olicie
Ja wam powiem co Ci ludzie na tych filmikach robią, walczą za naszą wolność!!!!
to nie są żadni chuligani, którzy przyjechali na rozróby, to są ludzie którzy sobie nie dają dyktować warunków w jakich nam karzą żyć!!! Co wy myślicie ze jesteście wolnym narodem? hahaha...Dzięki tym ludziom, którzy potrafią się sprzeciwić panującemu w tym kraju burdelu nie straciłem jeszcze nadziei że ten kraj może być jeszcze normalny W końcu może nie będę musiał wyjeżdżać za granice poza mój Kraj żeby zarobić i przeżyć do następnego msc. Moje dzieci będą mogły się nauczyć wszystkiego w szkole, a nie żeby zaniżać poziom z każdym pokoleniem i robić DEBILI łatwych do manipulacji ludzi co jest systemem działającym w USA, u nich jak widać zadziałało!!

Dość tego k***a żeby gruba osób, która rządzi krajem okradała Nas ze wszystkich pieniędzy, ograniczała naszą wolność, będę się chciał napić piwa w centrum miasta to się k***a napije, będę chciał sobie jeszcze do tego papierosa zapalić to sobie kur*wa zapale, a jak będę chciał mieć hodowle krów na balkonie to ją będę miał i żaden ch*j w garniturku mi nie zabroni skończyło się k***a!!!!

rimogyz

2012-11-12, 00:34
Yhm... jak już usłyszałem o policjantach bijących dzieci, to tylko na info dotyczącego masowych gwałtów dokonanych przez policję na uczestniczkach marszu...

Szczerze - dzieciak mógł oberwać, to może być prawda. Ale również prawdą może być, że to tatuś (który pewnie z dumą dokonał zakupu czapeczki JP) wciągnął małego w zadymę (ew. wpadł w zadymę i dzieciaka zostawił z tyłu).

A tak w ogóle to ja to wszystko serdecznie pier.... - Święto Niepodległości, psia jego mać. Chyba święto marszów partyjnych.

NieWeszles

2012-11-12, 00:45
nie mam tylu lat ile ten gnój żeby wierzyć w takie pie**olenie.

koozzi

2012-11-12, 01:48
Sprzeciw! Sugerowanie odpowiedzi.

jubbaday

2012-11-12, 02:40
Panowie, ja byłem na tym marszu i byłem jakieś 100 metrów od przodu kolumny. Po wyruszeniu spod pałacu kultury nie było żadnych ataków na policję. Nie było chęci walki, a szedłem między kibicami. Osoby z zakrytymi twarzami zdarzały się owszem, ale były to dosłownie jednostki. Zostaliśmy zatrzymani dosyć szybko. Policja kazała się rozejść jednak nie było możliwości się rozejść ponieważ zablokowane były wszystkie drogi. Jedyny wóz transmisyjny jaki widziałem na trasie to był wóz telewizji trwam i rozstawiony był na placu konstytucji. Trudno powiedzieć które śmigłowce były policyjne które telewizyjne (nie znam się na lotnictwie). Na placu konstytucji przeszliśmy miedzy zaparkowanymi samochodami, gdy ja tam przechodziłem żaden nie był uszkodzony. Te "zamieszki" to było kilka petard rzuconych z boku marszu. Nie było w trakcie marszu atmosfery wojny. Owszem było krzykniętych kilka haseł antypolicyjnych ale to wszystko. Z drugiej strony policja wydawała zabraniające marszownikom iść chodnikami, lub próbowali zmusić nas do maszerowania tylko prawą stroną ulicy mimo, że cała była zablokowana na okres marszu. Gdy policjanci kazali się zatrzymać zatrzymaliśmy się, żadnej wojny nie było. Gdy nas puścili poszliśmy dalej trzymając się ustalonych zasad. Coś co organizatorzy muszą poprawić to jest nagłośnienie. W okolicach ds. Riviera policja przyjmowała formacje obronne mimo tego że ludzie nie zwracali na nich uwagi.

Zwiastun

2012-11-12, 11:02
Widać że ten co nagrywa ma ładnie zryty beret, w pierwszych szeregach zadymy idzie z LAPTOPEM :mrgreen: i się dziwi że rozbity :shock:

EdmundKemper

2012-11-12, 14:18
No tak. 10 letni bandyta. Co z tego, że ma czapkę JP? k***A, 10 letnie dziecko! Pewnie też byście mu wpie**olili za to. NIE, NIE POPIERAM ataku na policjantów ze strony uczestników marszu, jeśli takie były(nie mówię o tajniakach). Tłumaczenie działania policji dziesięciolatkiem jest mega bohaterskie. Tam byli inni ludzie i jeśli już wyzywać kogoś od nazistów, faszystów to innych, ale nie dziesięciolatka.