18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszkodowany

szajkk • 2012-11-11, 18:57
Poszkodowane dziecko żali się ze smutną miną i udaje niewiniątko z czapką JP.


Ha...........ll

2012-11-11, 20:18
@Angry
Też miałem taką nadzieje

tom1700

2012-11-11, 20:18
Czytając niektóre wypowiedzi sadoli, wstyd mi że mają możliwość nazywania się Polakami.

KamayPL

2012-11-11, 20:18
a na czapce JP :P hahahah

AHAHAHA_NO

2012-11-11, 20:20
No tak cała postępowa strona ludzkości ciszy się, że panowie "działający w stresie i zdenerwowaniu" wpi*rdolili kilkunastoletniemu dziecku.

Wy niedor*chane buce! Przecież to dziecku qrwa! JP czy nie JP co za różnica. Przecież policjant, czy już raczej ZOMO-wiec, pałujący dzieciaka to scenka żywcem wyjęta z lat najgłębszego komunizmu.

Stalin był by dumny wy lewackie p*jeby!


Magicalan

2012-11-11, 20:24
Nie wiem czy wiecie (do tych co bronią młodego JP), ale oni nawoływali do opuszczenia terenu przez kobiety i dzieci a dopiero potem się zaczęło no ale dzieciak słuchać jak widać nie chciał do mu się oberwało... A teraz płacz na całą polskę będzie..

Hi...........uk

2012-11-11, 20:26
Ja jebe, co tu się k***a dzieje. Święto narodowe i polak polaka napie**ala. Już nie ważne czyja wina. Czy pokój czy wojna, non stop się z kimś napie**alamy, jak nie między sobą to z innym wrogiem. To po co nam państwo, sprzedajmy to w p*zdu, zostańmy wszyscy najemnikami skoro tacy z nas wojownicy.

manieKSG

2012-11-11, 20:26
@up dokłądnie Polska milicja bo juz nei policja naduzywa władzy ze źródeł wiarygodnych chłopaków których znam a nie wojują wiem ze dochodziło do milicyjnych prowokacji podczas marszu. Ale najlepiej gada sie lemingom którzy maja dzianych rodziców i nie wiedza co to znaczy zycie w niedostatku i mozliwosc świetowania z prawdziwymi przyjaciółmi czegos z czego ja jako Polak jestem dumny!! wielki h*j w dupe tym co wypowiadaja sie na tematy na które nie maja pojecia i siedza w ciepłym domu ogladaja tvn czy inne gówno. pozdrawiam!!
albo nie Pozdrawam tylko wielkich patriotów i tych którzy są dumni z bycia Polakiem!!

Brzydkii

2012-11-11, 20:27
Wy wierzycie w treść zawartą w tym filmiku?

wormarder

2012-11-11, 20:27
kolegom w gimnazjum powie że zanim go tata odciągnął to zabił ręcznie 10000 policjantów :P

a tak na serio- czy w tym kraju najważniejsze święto państwowe nie może obejść się bez wojny na ulicach????

go...........et

2012-11-11, 20:27
AHAHAHA_NO napisał/a:

No tak cała postępowa strona ludzkości ciszy się, że panowie "działający w stresie i zdenerwowaniu" wpi*rdolili kilkunastoletniemu dziecku.

Wy niedor*chane buce! Przecież to dziecku qrwa! JP czy nie JP co za różnica. Przecież policjant, czy już raczej ZOMO-wiec, pałujący dzieciaka to scenka żywcem wyjęta z lat najgłębszego komunizmu.

Stalin był by dumny wy lewackie p*jeby!




manieKSG

2012-11-11, 20:29
@Magicalan juz po dobranocce idz spac!!

AHAHAHA_NO

2012-11-11, 20:30
@gordonviet

rozumiem, że cię to śmieszy, a czy policjanci nie wypuszczający ludzi poza marsz tuż przed starciem tez są tacy śmieszni

i czy na prawdę nie widzisz nic złego w ZOMOwcu napi*rdalającym dzieciaka?

ApologiZZe

2012-11-11, 20:32
Na miejscu policji zapewne również zacząłbym rozpie**alać wszystkich krzykaczy po kolei... No k***a, zapewne policjanci w spokoju chcieli posiedzieć w święta z rodziną, odpocząć, zapewne k***a połowa z nich musiała zrezygnować z urlopu, tylko dlatego, ze jakieś popie**olce nie potrafią przejść sobie marszem przez kilka ulic, tylko po drodze musza wszystko rozpie**alać... I ch*j w dupę temu dzieciakowi, jego ojcu i reszcie tej pie**olonej bandy, która musi zawsze wybierać sobie to święto do rozpie**alania Warszawy... k***a mać, rok ma 365/6 dni, nie mogą sobie wybierać innych świąt ? I tak nic tam nie robią prócz wk***iania policji i rozpie**alania samochodów.

go...........et

2012-11-11, 20:34
@AHA
Jeżeli gówniaż został ostrzeżony, żeby opuścić to miejsce, bo nie jest to miejsce dla młodocianych a potem zachowywał się w sposób prowokacyjny wobec policji (a po jego czapie można wywnioskować że tak było) to nie widzę nic złego. Wpie**ol nauczy szczeniaka jak się zachowywać jak cywilizowany człowiek.

Melooksg

2012-11-11, 20:38
Ale ludzie, kur*wa ... to dziecko jest podstawione ewidentnie!!!
Czy dziecko, które zostało spałowane udziela wywiadu ?
Gdyby dostał to by z rozbitym ryjem siedział w szpitalu.
Drugą rzeczą jest to, że podobno policja go spryskała gazem...
ciekawa sprawa, kiedy kumpel koło mnie się bawił gazem to ledwo wytrzymywałem, z problemami łapałem oddech i myślałem, że mnie rozpie.... od środka, a kaszlałem jeszcze pół dnia, a temu nic nie jest, a jest ode mnie "troszkę" lat młodszy... dobrze się trzyma skubaniec.

Policja prowokowała to prawda i do póki policja na takich imprezach będzie miała największe prawa, nawet większe niż konstytucja, to takie święta będą nie wypałem. :/ niestety.

Kilka fotek ode mnie.