18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszedł ojciec, poszła matka i brat na koniec

Flodzia • 2021-06-01, 21:20

Wszyscy poszli pod wodę, a najmłodsze dziecko stało na brzegu z ręcznikiem i kręciło.
Dzień dziecka 2021


[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2021-06-02, 01:00 ]
timesofindia.indiatimes.com

Penton

2021-06-02, 13:39
porczmanki napisał/a:

Skoro cię to nie bawi, to na ch*j tu wchodzisz?



Co tam zjebie? Na browara liczyłeś?

Bonifacy69

2021-06-02, 14:49
SandaczPL65 napisał/a:

k***a nie czaje...Skoro te k***ie dupy nie potrafią pływać na ch*j się tam wypie**alają



Aż jebłem na głos śmiechem

:-D

Obejszłem_system

2021-06-02, 19:13
Colossus napisał/a:

A co w tym takiego smutnego? To, że rodzice to debile i utopili się na brzegu?



Nie. To,że córka ogląda śmierć całej rodziny. Pajacu.

Pitok

2021-06-02, 20:40
Ale co tam się do ch*ja w ogóle stało? Jeśli to nie jakiś wir wodny czy inny ch*j w co wątpię, to ogólnie nie ogarniam. Nikt nie potrafił pływać czy jak?

UrlichUrwich

2021-06-02, 21:04
Stołndzisz napisał/a:

Najważniejsza zasada ratownictwa gdy widzimy, że dzieje się coś złego to przede wszystkim zadbać o NASZE WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO. W skrócie nie wchodzisz do płonącego budynku bo możesz nie wyjść i nie ratujesz tonącego jak nie umiesz pływać i nie masz żadnego doświadczenia i pojęcia w ratowaniu tonących ludzi.



Współczesne (takie prawdziwe) szkolenia BHP w bardzo podobnym tonie. Przede wszystkim zadbać o siebie, powiadomić służby i próbować ratować jeżeli to możliwe. (tak w skrócie).

Alsedar

2021-06-02, 22:16
hitmen napisał/a:

Ty byś nie próbował ratować bliskich?


Doskonały przykład, o którym słyszę na prawie każdym szkoleniu BHP. Ojciec rodziny opróżnia szambo, ale zacina się pompa. Schodzi na dół zobaczyć co się z nią stało i ją naprawić. Nie wychodzi po kilku minutach, więc asystujący mu wuja idzie z pomocą. Również się nie pojawia i tak, cała rodzina 5-6 osób wchodzi na dół po kolei ratując siebie. Giną wszyscy, do momentu jak nie przyjdzie sąsiad, u którego zdrowy rozsądek przeważa nad chęcią ratowania bliskiego i dzwoni po odpowiednie służby. Przez kilka ładnych lat serio wierzyłem w to, że w sumie to ładnie brzmi i super opowiastka na szkolenia, ale jak zagłębiłem się w temat, to praktycznie co roku zdarza się taka sytuacja.


mazga50

2021-06-02, 23:55
SandaczPL65 napisał/a:

k***a nie czaje...Skoro te k***ie dupy nie potrafią pływać na ch*j się tam wypie**alają



Nad wodą prawdopodobnie zgromadziły się gazy: siarkowodór albo choćby dwutlenek węgla. Oni stracili przytomność.

Kaczor_Donald

2021-06-03, 00:34
Fajne. A tak blisko brzegu :lol:

mazga50 napisał/a:

Nad wodą prawdopodobnie zgromadziły się gazy: siarkowodór albo choćby dwutlenek węgla. Oni stracili przytomność.



Chyba jak ty napierdziałeś

:lol:

kulawiec

2021-06-03, 01:34
Obejszłem_system napisał/a:

Nie. To,że córka ogląda śmierć całej rodziny. Pajacu.



A jakby oglądał to synek, to by ci było weselej?

Obejszłem_system

2021-06-03, 14:35
kulawiec napisał/a:

A jakby oglądał to synek, to by ci było weselej?



Taki stary, a taki głupi. Nie wstydź Ci?

alterego

2021-06-03, 16:19
Takie filmiki są za mocne dla mnie. Nie oglądam

jeden4sty

2021-06-03, 17:50
Cezar87 napisał/a:

Brawo brawo serio nikt sie nie kapnal ze to fake ?


Ty byś zdjęcie rentgenowskie własnego mózgu zobaczył i dalej byś twierdził, że to fejk.