18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poszedł gościu na dziwki

Flodzia • 2022-03-15, 16:24
– Czy to prawda, co o tobie mówią? - Tak kochanie, absolutnie. Mogę ci obciągać i jednocześnie śpiewać Odę do radości. Chcesz spróbować?
„To brzmi niesamowicie. Muszę tego doświadczyć na własnej skórze”.
Kiedy weszli do mieszkania natychmiast przenieśli się do sypialni, a on zapłacił z góry.
Zanim zaczniemy powinniśmy być w całkowitej ciemności. „Nie chcę zdradzać swojej techniki, to tajemnica”.
Przed położeniem go na łóżku zasłoniła rolety, potem ściągnęła mu spodnie i zaczęła chapać dzidę.
I rzeczywiście, kilka chwil później słyszy jej głos śpiewający, całkiem wyraźnie: „O radości iskro bogów, kwiecie Elizejskich Pól...”
Facet jest oszołomiony. Ssanie miała niesamowite, ale teraz naprawdę chce wiedzieć, jak ona to robi. Próbuje wymyślić, na czym może polegać sztuczka… to nie może być ktoś inny, dźwięk wyraźnie pochodzi od niej. Próbuje rozejrzeć się dyskretnie, odwracając nieco głowę, ponieważ przez okno wpada odrobina światła, ale nie może uzyskać kąta, pod którym mógłby ją zobaczyć.
Widzi tylko stolik nocny. Jest jego portfel, telefon i... co to jest? ... szklane oko?

Hedonistyczny

2022-03-16, 01:58
Czemu mam wrazebie, ze flodzia i hallman to ten gosc bongman?

35i

2022-03-16, 05:03
zwierzak30 napisał/a:

@Flodzia witaj. Nareszcie ktoś poj***ny się pojawił.
A ty wiesz może co się z Halman-em dzieje?
Niech wraca już z urlopu,bo tego pinkiego to już chyba mam dość.



Halman już wrócił z "wakacji".

htp

2022-03-16, 08:02
parekselans napisał/a:

To akurat jedno i to samo.



Tak jedno i to samo, jak usta i dupa. To dziura i to dziura.

Płatek

2022-03-16, 09:00
Dzisiaj napisał/a:

kretyn niczym wyznawcy po i pisu. Nie jestes za PO to jestes za pisem!
slyszales o takich ch*jowych i biednych krajach w Europie, ktore nie sa w unii europejskiej? hmmm Anglia czy Norwegia... znaju czy nie znaju?





Chcesz nam powiedzieć, że Twój wybitny umysł analityka łączy stan finansów tych krajów z nie byciem w UE? Jak ma się do tego dopiero niedawne wyjście UK z tychże struktur?

neo001

2022-03-16, 21:47
Płatek napisał/a:

Chcesz nam powiedzieć, że Twój wybitny umysł analityka łączy stan finansów tych krajów z nie byciem w UE? Jak ma się do tego dopiero niedawne wyjście UK z tychże struktur?



Wiem jedno ślimak nie jest rybą a marchewka owocem, węgiel jest najtańszą opcją wytwarzania energii na świecie, ale Unia go nie lubi więc nakłada obciążenia finansowe. W Polsce sędziowie przed pis byli praworządni, teraz to już są pisowskie sądy więc nie damy wam kasy która się wam należy. Turów zamknijcie, albo płaćcie bo tak zadecydowała skorumpowana sędzina z Hiszpanii. JEBAC Unie, tak samo jak ruskie ścierwa.
Wymieniać można sporo - choćby to że uni przeszkadzają Polskie firmy spedycyjne i co chwile przykręcają im śrubę.

beneko

2022-03-18, 13:06
ktoś wytłumaczy - kolega pyta

TylerPL

2022-03-20, 12:57
-Kochanie! Dziś będę Cię r*chał w oko!
-Zglupiałeś? Oślepnę.
-Nie ogłuchłaś to i nie oślepniesz!

to...........10

2022-03-24, 18:18
neo001 napisał/a:

węgiel jest najtańszą opcją wytwarzania energii na świecie, ale Unia go nie lubi więc nakłada obciążenia finansowe



I co więcej, mamy go na 200 lat! A że za 50 lat ta planeta przestanie się nadawać do życia, to co tam!

neo001 napisał/a:

W Polsce sędziowie przed pis byli praworządni, teraz to już są pisowskie sądy więc nie damy wam kasy która się wam należy.



Niezależne sądy są po to, żeby politycy musieli się hamować w rozkradaniu kasy. Podatnicy w Europie nie chcą finansować pisowskich złodziei. Proste?

neo001 napisał/a:

Turów zamknijcie, albo płaćcie bo tak zadecydowała skorumpowana sędzina z Hiszpanii. JEBAC Unie, tak samo jak ruskie ścierwa.
Wymieniać można sporo - choćby to że uni przeszkadzają Polskie firmy spedycyjne i co chwile przykręcają im śrubę.



Aha, Czechom można paskudzić pod nogi, ale jak Polaczkom ktoś na miedzę wjedzie to jest kwik :D