18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszedł gościu na dziwki

Flodzia • 2022-03-15, 16:24
– Czy to prawda, co o tobie mówią? - Tak kochanie, absolutnie. Mogę ci obciągać i jednocześnie śpiewać Odę do radości. Chcesz spróbować?
„To brzmi niesamowicie. Muszę tego doświadczyć na własnej skórze”.
Kiedy weszli do mieszkania natychmiast przenieśli się do sypialni, a on zapłacił z góry.
Zanim zaczniemy powinniśmy być w całkowitej ciemności. „Nie chcę zdradzać swojej techniki, to tajemnica”.
Przed położeniem go na łóżku zasłoniła rolety, potem ściągnęła mu spodnie i zaczęła chapać dzidę.
I rzeczywiście, kilka chwil później słyszy jej głos śpiewający, całkiem wyraźnie: „O radości iskro bogów, kwiecie Elizejskich Pól...”
Facet jest oszołomiony. Ssanie miała niesamowite, ale teraz naprawdę chce wiedzieć, jak ona to robi. Próbuje wymyślić, na czym może polegać sztuczka… to nie może być ktoś inny, dźwięk wyraźnie pochodzi od niej. Próbuje rozejrzeć się dyskretnie, odwracając nieco głowę, ponieważ przez okno wpada odrobina światła, ale nie może uzyskać kąta, pod którym mógłby ją zobaczyć.
Widzi tylko stolik nocny. Jest jego portfel, telefon i... co to jest? ... szklane oko?

pazuzu

2022-03-15, 16:28
Niech ten gif będzie komentarzem


PanKukuruźnik82

2022-03-15, 16:35
@Flodzia, kogo Ty oszukujesz?

My juz dobrze wiemy że to twój dzisiejszy dzień z pracy, a nie żaden kawał... :lol:

zwierzak30

2022-03-15, 16:44
@Flodzia witaj. Nareszcie ktoś poj***ny się pojawił. :)
A ty wiesz może co się z Halman-em dzieje?
Niech wraca już z urlopu,bo tego pinkiego to już chyba mam dość.

Payan

2022-03-15, 16:51
zwierzak30 napisał/a:

@Flodzia witaj. Nareszcie ktoś poj***ny się pojawił.
A ty wiesz może co się z Halman-em dzieje?
Niech wraca już z urlopu,bo tego pinkiego to już chyba mam dość.



Halmanowski miał warny, może dlatego wyciszył się. Przynajmniej kłótni dziecinnych w komentarzach nie ma.

Dzisiaj

2022-03-15, 17:07
nie winie cie za wrzucenie tego - bede winic wszytkich, ktorzy postawia za to gowno piwko.

ps. Oda do radosci to hymn EU a jak wszyscy wiemy - Unia Europejska powinna zostac zniszczona!

htp

2022-03-15, 17:14
Dzisiaj napisał/a:

nie winie cie za wrzucenie tego - bede winic wszytkich, ktorzy postawia za to gowno piwko.
ps. Oda do radosci to hymn EU a jak wszyscy wiemy - Unia Europejska powinna zostac zniszczona!



Po co ta Unia, matuszka Rossija przygarnie?

khaman

2022-03-15, 17:19
Słabe jak uj, weż usuń konto

dżonyłojlker

2022-03-15, 17:42
htp napisał/a:

Po co ta Unia, matuszka Rossija przygarnie?



To akurat jedno i to samo.

Dzisiaj

2022-03-15, 18:09
htp napisał/a:

Po co ta Unia, matuszka Rossija przygarnie?



kretyn niczym wyznawcy po i pisu. Nie jestes za PO to jestes za pisem! :homer:

slyszales o takich ch*jowych i biednych krajach w Europie, ktore nie sa w unii europejskiej? hmmm Anglia czy Norwegia... znaju czy nie znaju?

dżonyłojlker

2022-03-15, 18:27
Dzisiaj napisał/a:

kretyn niczym wyznawcy po i pisu. Nie jestes za PO to jestes za pisem!
slyszales o takich ch*jowych i biednych krajach w Europie, ktore nie sa w unii europejskiej? hmmm Anglia czy Norwegia... znaju czy nie znaju?



A w Szwajcarii to taka bieda, że cały świat trzyma u nich złoto, srebro, diamenty, wszelakiego rodzaju precjoza, a nawet klucze (największych portfeli) do "bitkoniów" schowane w bunkrze, taka tam bieda.

Cycu320

2022-03-15, 18:53
zwierzak30 napisał/a:

@Flodzia witaj. Nareszcie ktoś poj***ny się pojawił.
A ty wiesz może co się z Halman-em dzieje?
Niech wraca już z urlopu,bo tego pinkiego to już chyba mam dość.



Witaj w klubie.

cormax19000

2022-03-15, 19:48
Zj***łaś ten kawał po całości ! Koncówka brzmi tak !
Fcet wychodzi z ciemnego pokoju i ciekawość zwycięża, wraca zapala światło a tam klijentka bez oka

Rozjebie

2022-03-15, 19:51
Flodzia, ty serio myślisz, ze ruszanie łbem w ta i z powrotem zasługuje na miano "zajebistego ssania"?
Dla prawiczka może spoko, ale nie dla starego burdelowca :lol:
Poza tym czemu "oda do radości"? Przy hymnach wątpię żeby jakiemukolwiek facetowi stanął :lol:

radek225

2022-03-16, 00:47
Przecież to jest starszy od węgla, czym wy się podniecacie?